Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bayan watçılar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bayan watçılar

benim özellikle sorum onlara ben bu yıl wat yapmayı düşünüyorum ama hiç bayan watçı ile konuşmadım erkeklerse kızlara önermiyorlar onlar için çok daha zor olacağını söylüyorlar gitmemelerinden yana sizin deneyimleriniz nelerdir hiç zorluk yaşadınız mı yalnızca bayan olduğunuz için biraz bahsedebilir misiniz

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Forumumuzda bir çok bayan kullanıcı var. Kullanıcı adlarını databaseden ayıklayamıyorum ama basit olarak Erkek/Kız diye bir anket var oraya oy kullanan bazı bayan arkadaşlarımızın nickleri...
    amerikayolcusu1, aysnr, baharhoc, banu_k, cell, chipmunk, DYG, earwen, ececeyda, espiga, ezgi, gala, Gokdeniz, gzdmr, hatcepsut, kremkaramel, lancezgi, lumina, maviyeşil, nickey, nnaallaann, possiblymaybe, profosör, rise'nfall, Roxelanne, sirona_sirona, snms, spekaslan, sum, ust_gazi, şeyma

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben böyle genel olarak sormak istedim hem özel msj sınırı olduğu için hem de benim gibi bir sürü kişi bunu düşünüyordur diye forum için yararlı bir konu olduğunu düşünmüştüm

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konu açık kalabilir. Bunda herhangi bir sıkıntı yok. Sadece sana yardımcı olması amacıyla ekledim. Kolay gelsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu açık kalabilir. Bunda herhangi bir sıkıntı yok. Sadece sana yardımcı olması amacıyla ekledim. Kolay gelsin
    tamam teşekkür ederim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet aslında bu ciddi bi konu kızlar için ama kmse ilgilenmemiş bayan watçılar deneyimlerini burada yazarlarsa ben de çok memnun olurumm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bayan watçıların fazla ilgisini çekmiyor sitede aktif olmak (çoğu bayan) ama bi erkek olarak gördüğümü söyleyebilirim. bayanlarda erkeklerde aynı sorunlşarı yaşadığını düşünüyorum.+ veya - olduğunu düşünmüyorum...hiç korkmadan gayet rahat herşeyi yapabiliyorlar...

p.s. bence bu düşünceler.görüp yaşadıklarımla sınırlıdır

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yine de önyargısız olmakta fayda war ama sağol yorumun için

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu tamamen sana kalmış...orda her konuda eşit durumdasın bu konuda şüphen olmasın! ama türkiyede tamamen erkek güçlüdür bayan zayıf muabbetinden bence bizim bayanlarımız biraz daha çekingen daha zor adapte olma yatkınlıkları var(herkes değil genelleme sadece!) ama genelde oraya gidecek kadar cesur olabilecek bi bayan ordaki önüne çıkabilecek engellerin hepsini aşabileceğini düşünüyorum. yeterki duygularını işe karıştırmasın özledim sıkıldım yanlızım gibisinden....=)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende gidenlerden duydugum kadarıyla işe alınma açısından iş verenlerin tercihi daha çok bayanlardan yana oluyormuş. özellikle front desk işlerde waitresslik vs. için bayanlar daha cok tercih ediliyormuş. sonuçta bayanlar vitrine daha çok hitap ediyorlarmış. özellikle 2. iş bulma konusunda sanslı sayılırız. kısmet yine de kişilik özelliklerine çok bağlı tabi ki. hakkımızda hayırlısı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dont worry be happy

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

cok uzuun bi msj yazmıstım fakat sayfa yenilendi ve gitti kocaman yazı
    o yuzden yarına kaldı artık ama sen kafana takılan konuları özellikle sorarsan bende ona göre yardımcı olmaya çalısırım cnm
    genel anlamda kendi yasadıklarımla beraber fikirlerimi yarın yazıcam
    herkese ii geceler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kizlarda , asiri bi ev ozlemi oluyor , tripten , tribe giriyolar , tecrubelerime ve gozlemlerime dayanarak sunu da soyleyebilirim ki , Amerika daki ilk zamanlarda kizlar cok duygusal oluyorlar ve kendilerini guvende hissetmek adina , farkli arayislara geciyorlar.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kizlarda , asiri bi ev ozlemi oluyor , tripten , tribe giriyolar , tecrubelerime ve gozlemlerime dayanarak sunu da soyleyebilirim ki , Amerika daki ilk zamanlarda kizlar cok duygusal oluyorlar ve kendilerini guvende hissetmek adina , farkli arayislara geciyorlar.
    +1

duygusal bosluga cabuk dusuyolar benim gozlemledigim bu bunun disinda erkeklere gore ne bi + si var ne de -

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben de bu sene gidiyorum ama henuz eyalet bellidegil Ohio dusunuyoruz ege den olan varsa iletişime gecelim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

evet sımdı yazıyım genel yorumumu... hakkımızda soylenen tripten tribe giriyolar lafı için ne desek acaba ınsanlar hala kadın ve erkek arasındaki farkı anlayamadı! bızler sızden cok daha farklı daha duygusal bı yapıya sahıbız yaratılıs geregi ve evet sırf bu nedenden ve bıde kızların aılelerıne daha duskun olduklarından gıttıkten sonrakı ılk 10 gun cok zor gecıyor. bız duskun degılmıyız yanı dıye cıkısmayın o kadar coooooooooooooook örnegini gördümkü haftalarca ailesini aramayan, adını bile anmayan adamları, o yüzden genellikle diyorum ki hepiniz demedim
    şimdi geliyim zorluklara dünyanın öbur ucuna gitmek ne yasıcagını bilmeden herkes gibi bayanda da buyuk stres yapıyo aslında ama uckatan ındıktan sonra hersey yoluna gırıyo su yolunu bulur mısalı.. bayanın erkekten bı farkı yok work and travel da. he ama su var bazı işler bayana gore agır oldugundan bayan daha cok yorulabiliyor. zorluklar bu yonde. ama zaten atıyorum bı markette bayan genelde kasada erkekde genelde kasa kolı taşıyan kişi oldugu için sıkıntı olmaz..diyelimki oldu-misal ben- bazen fiziki gücünüzü kullanmanız gerekti o zaman evet zorlanıyorsunuz. sonucta wat da hiçbi iş kolay degıl güneş altında saatlerce ayakta kalıyorsunuz ya da yazın sıcagında kapalı alanda ayakta dıkılıyosunuz her turlu yorulucaksınız hayatınızda hıc olmadıgı kadar. buna hazırlıklı gitmenizde fayda var. ayakta durmaya alışkın degılseniz de gitmeden once spor fln yapmanızı tavsiye ederim o kadar ciddi yani durum he rahat işler yok mudur bılemem bana denk gelemedi diger konularda bayanlar korkmasın ıstedıgın kıyafetle ıstedıgın saatte gezersın orda, ama yınede yasadıgın eyalet şehir onemli cooook. bıde ne olursa olsun ırk muhabbetıne hıc gırmeyın malum canımız cıgerımız zencı kardeslerımız cok sınırlı oluyolar ben acayıp severım zencılerı ama cıdden kavga etmekte ınsan oldurmekte vs cok sogukkanlılar yanı dıkkat etmekte fayda var. alkol+parti ortamlarınında sınırını ayarlamanızı tavsıye ederım. gecelerı 'kaybolan' kızları cok gorduk akla ılk gelen kayıp anlamında kayıp degil burda bahsettigim + sabahları uyanamayıp işe gec kaldıgınızda işten kovulmanız gayet kolay olur zaten bunlar erkek içinde gecerli şeyler onun dışında bayanlar içn zorluk olabilicek şey pek aklıma gelmıyo yaşamadımda...gecenın ilerleyen saatlerinde beş parasız bilmediğiniz yerlerde yalnız olmamaya dikkat edin gerisi kolay. bide tabi oda arkdas ve arkadslarınız..bayanlar cabuk inanır hele de kızlara..cabuk guvenır sonra hırsızlıktan tutunda bırcok sıkıntı yasayabilirsiniz o yuzden gözünüzü 4 açın bu konuda bayanlar başka da aklıma geldikçe eklerim..ben sıkıntısız yorucu ama harika bi yaz gecirdim
    umarım herkes coook mutlu wat lar gecirir...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı angelacustoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben de bu sene gidiyorum ama henuz eyalet bellidegil Ohio dusunuyoruz ege den olan varsa iletişime gecelim
    ohio yu iyi bilrim gordugun gibi ege deyim ama bayan degilm.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@ophelia23

ben sadece gorduklerimi yazdim. elbetteki farkli bi yapiya sahip oldugunuzu biliyoruz. yoksa biliyorsunuz' Turk kadini dostumuz feda olsun postumuz,

BannedUser
    Guest

Bayanlar Alaskaya gidip çalışıyorsa heryerde çalışır

Bencede birkaç iş dısında her işi yapabilirsiniz.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ophelia23`e ek olarak bayanlar erkeklere gore beklentileri biraz yuksek tutuyor amerikaya giderken oraya gidince yaptiklari islere alisik olmadiklari icin pes edip moralleri bozulabiliyor calisma istekleri vs`de dusus oluyor.O yuzden is secimi yaparken yapabilceginiz isleri secmenizde fayda var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ophelia23 cidden çok yararlı oldu verdiğin bilgiler ekleyeceklerin olursa bekliyoruz

bana soracak olursanız biraz da kendine güven meselesi sen en baştan "bn kız başıma yapamam" dersen hiç çıkma daha iyi elbette.. işi de dediğiniz gibi dikktli düşünmek ve yapılabilecek şekilde seçmek gerekir. Ben eğlence parkı düşünüyorum ama hem eğlenebileyim hemde milletin arkasını temizlemek gibi bi derdim olsun istemiyorum. Sonuçta bütün işler yorucu olcak, yanında eğlenmişiz çok mu

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

bayanla erkegin tek farkının duygusallıgı biraz daha yüksek yaşanması denmiş iyide zaten buda sorunun tamamını teşkil etmekte tripten tribe girmek denen şeyde yine buna dayanıyor..ben 3 ay evden cıkmayan türk kızı tanıyorum orda insanlardan kacan..

yinede kız veya erkek icn tr de ne kadar sosyalseniz orda da o kadar sosyal olursnuz diyebilirim..evi aramamak yazısını gördümde bende evdekilerin sesini 15 gün sonra duymuştum ilk

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayanla erkegin tek farkının duygusallıgı biraz daha yüksek yaşanması denmiş iyide zaten buda sorunun tamamını teşkil etmekte tripten tribe girmek denen şeyde yine buna dayanıyor..ben 3 ay evden cıkmayan türk kızı tanıyorum orda insanlardan kacan..

yinede kız veya erkek icn tr de ne kadar sosyalseniz orda da o kadar sosyal olursnuz diyebilirim..evi aramamak yazısını gördümde bende evdekilerin sesini 15 gün sonra duymuştum ilk
    o kızda bayaa korkakmış yani, e öyleyse nie gitmiş ki taaa amerikalara

sen de çok umursamazmşsın arkadaşım ya ben heralde indiğimde ararım merak ettirmemek için

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı gbilgutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kızda bayaa korkakmış yani, e öyleyse nie gitmiş ki taaa amerikalara

sen de çok umursamazmşsın arkadaşım ya ben heralde indiğimde ararım merak ettirmemek için
    vallahi bilmiyorum..bizlede iyi gecinemiyordu ve berbat bi yaz gecirdi..

ilk indigimde atmıştım mail..ondan bi 15 gün sonra bu kızı telefonda aglıya aglıya babasıyla konuşurken gördüm..o aglarken yeni bi türü inceleyen bilim adamı gibi bakıyodum yüzüne öylece..sonra dedim sorun bende olmalı aradım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi bilmiyorum..bizlede iyi gecinemiyordu ve berbat bi yaz gecirdi..

ilk indigimde atmıştım mail..ondan bi 15 gün sonra bu kızı telefonda aglıya aglıya babasıyla konuşurken gördüm..o aglarken yeni bi türü inceleyen bilim adamı gibi bakıyodum yüzüne öylece..sonra dedim sorun bende olmalı aradım
    bizimkiler maille bırakmaz ararlardı ben aramasam bile wlla

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben indikten sonra aramıştım sonraki ilk aramamda telefon+kart vs işlerini hallettikten sonra mecburen 1 hafta sonra falan olmuştu...gelmeme 1 ay varkende iki işte birden çalışınca ne vakit ne hal kalmıştı gıdıp telefoncudan aramak için 15 gün kadar arıyamamıştım annem resmen delirmişti! aradığımda söylemediği kalmamıştı zaten ben bi süre aramadığımda erkek arkadaşımın ve annemin bir şekilde orda beraber calıstıgım arkdsşlarıma
    ulaşıyor olmaları tesellimdi onlar da iyi işte çalışıyor diyordu iletişimi saglıyorduk ama benim annemle konuşmak için harcadıgım kart yani kontür parası inanılmaz boyutlardaydı. o yüzden hat fln alırken iyice araştırın ayda belli bi para ödeyip sınırsız konusabildiğiniz hatlar var onlardan alın mutlaka. burdan hat fln götürmeyin bile demiyorum farkındaysanız ) o direk ihtimal dışı kalmalı
    ama mutlaka mutlakaaa her hafta arayın aılelerinizi..eger size düşkünse işiniz zor,onların da zor elbetteki...küçükseniz daha önce bu kadar ayrı kalmadıysanız uzaga gitmediyseniz filan zor!
    ama genel olarak erkeklerin kızlardan bu konuda daya duyarsız olduklarını görmüştüm dedigim gibi 3.5 aylık yaz süreci boyunca belki 3 kez annesiyle konuşan tipler gördüm...sorardım niye hiç aramıyosun diye amann derlerdi yazık tabi o anneye çoook yazık..eminim saat farkına bakmaksızın telefon sesi bekliyordur hep, benimki öyleydi uyumazdı falan ilk zamanlar bigün bizde anne olucaz ve insanın içinin acımaması ' benim çocusgumda böyle mi olucak acaba' dememesi içten bile değil..sanırım bazı erkekler dünyanın öbür ucunda olduklarının farkında diiller yada fazla rahatlar he yada şu olabilir
    benim çevremde olmuştu rus+ başka bi ton mılletten gelmiş kızların ve partilerin içinde kendini kaybedip herşeyini unutmuş da olabilir oluyo yani gördük ters örneklerde oluyor aile ve çocuk ilişkisi farklı olanlar da var onlara sözümüz yok... ama ben ailemi ne kadar sevdiğimi ve onlarında beni GERCEKTEN ne kadar sevdiğini hayatımda bu kadar iyi anlamamıştım..orda anladım!
    belki bidaha hiç böyle bi şansınız olmıcak belki de bu ayrılık bi şanstır üzülmekten öte kızlar..böyle düşünün orda hep...ilk günlerde ve onlarla konuşamadığınız her an da... calısma saatlerımden dolayı acık yer buklamayıp kontur alamadıgım, gunde bı kez arayabildiği bi anda hep çalışırken denk geldiğim annemin telefonunu açamadığım, o kadar cok böyle eziyet anlar oldu ki hayat sizi sınıyor her anlamda orda...herşeye hazır olun belki 3 ay nedir diyosunuzdur ama erkek+kız erkenden dönenler, sızlananlar, mutsuz olanlar oldukça coktu..o yüzden bunlara dikkat edin üzülmemeye çalışın, ordaki hayat zaten zor üstesinden gelin+ gezin tozun+ eğlenin dönün memleketinize
    bide benim orda gördüğüm,tespit ettiğim net sonuç şu ki: erkeklerin yüzde doksanı kızlarında yüzde ellisi parti+alkol+eğlence için abd ye gidiyorlar...buna yapıcak yorum cok ama yapmıcam zaten cok uzun msj oldu!

yukarda soylenenlerinde bazılarına katılıyorum güveniniz yoksa eğer hiiiç yola bile çıkmayın paranıza ve emeğinize yazık olur...
    ayrıca eglence parkı işleri de kolay iş gibi görülür ama pek kolay degildir onu da söylemekte fayda var evet eğlenirsin ama inan eglenmek için hal kalmaz haftanın bilmem kaç günü insanda, yani müthiş enerji ve güç sahibi olman lazım yani işinizi seçerken çoook dikkatli olun ve acele edin kulakltan dolma bilgilerle ya da göz boyama cümleler kuranalara güvenip iş seçmeyin. kendiniz araştırın, mümkünse gitmiş, yaşamış, görmüş insanlara sorun iletişimi onlarla sıkı kurun derim ben.

uzun oldu,okuyanlara teşekkür
    Konu ophelia23 tarafından (22-12-2010 Saat 07:05 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tugceee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özellikle front desk işlerde waitresslik vs. için bayanlar daha cok tercih ediliyormuş. sonuçta bayanlar vitrine daha çok hitap ediyorlarmış.
    Hooters'ta çalışmayacaksan bayan olmanın bir artısı yok
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ophelia23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukarda soylenenlerinde bazılarına katılıyorum güveniniz yoksa eğer hiiiç yola bile çıkmayın paranıza ve emeğinize yazık olur...
    ayrıca eglence parkı işleri de kolay iş gibi görülür ama pek kolay degildir onu da söylemekte fayda var evet eğlenirsin ama inan eglenmek için hal kalmaz haftanın bilmem kaç günü insanda, yani müthiş enerji ve güç sahibi olman lazım yani işinizi seçerken çoook dikkatli olun ve acele edin kulakltan dolma bilgilerle ya da göz boyama cümleler kuranalara güvenip iş seçmeyin. kendiniz araştırın, mümkünse gitmiş, yaşamış, görmüş insanlara sorun iletişimi onlarla sıkı kurun derim ben.

uzun oldu,okuyanlara teşekkür
    haklısın ophelia ama bütün işler yorucu olucak sen ne önerirsin peki bi kızın yapabileceği bir iş olarak ? Bir de sen ne yaptın?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben ve cag da bayan watcılarız hic endişelenmeyin kızlar biz hepsinin üstesinden geliriz TÜrk kadınına bunlar vız gelir tırs gider şaka bir yana durumu dramatize eden hemcinslerimiz adımızı biraz kötüleştirseler de inanıyorum problemlere takılmadan güzel bir yaz geçiricez

biz bu arada ohio cedar a karar verdik cedarcı bayan watçı varmı aramızda ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı gbilgutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısın ophelia ama bütün işler yorucu olucak sen ne önerirsin peki bi kızın yapabileceği bir iş olarak ? Bir de sen ne yaptın?

ben eglence parkında restoran gibi biyerde kasiyerdim. kulaga güzel gelebilir ama değil... su içmeye bıle fırsat bulamazdım kasada müşteriden...ki bide nerde iş varsa oraya yollardı manager..tabı bu herkes için geçerliydi ama bayan olmanın faydası bız kasada dururduk erkekler de dıger tum agır işleri yaaprdı patates kolılerını taşımak kocaman yağ dolu ocaklarda patates kızartmak gibi ki zaten orda sattıgımız şey patatesti.
    sonra ben 2.işe girdim o da otel işiydi bildiğin housekeeper lık yani.
    sabahtan bıtene kadar oda temızleme işi, akşamda asıl işime giderdim saatlerimi ona göre ayartlatmıştım son 1 ay..bu şekilde 3 ay yapamazsın zaten onu da solıyım eger 2 ışde çalışırım dıyorsan eglence parkı bayan için çoooook ideal belki paradan tatmin olmazsın ama bi süre 2. iş bulursan güzel parada kazanmış olursun oteller çok iyi o açıdan hem saatlik ücretii yüksek parktan hemde bahşiş olayı var...tabi bu durum yıne bulundugun bölgeye parka otele göre degısır...eglenme kısmına dıyecek bısey yok zaten sen oranın çalışanı oldugun için havuzu da diger tüm aletleri de istediğin kadar kullanıyorsun eglence parkında...aynı şey çalılştıgın otel içinde gecerli havuzunu falan kullabilirsin en azından biz kullandık..bilmiyorum bazı oteller izin vermıyomuş bahşişi falanda kendileri alıyormuş! neyse işin eglenme kısmını sen eglence parkına bırakırsın gidersen...istedigin kadar binebiliyorsun aletlere..ki zaten çok vaktin ve halin olmıcak buna şimdi kasiyerlik olabilir sana tavsiye edebilicegim ama ingilizcen iyi olmalı bıde hızlı olmalısın işinde paraları fln bilmen lazım malum kasa zor iş eglence parkında tonlarca bölüm oluyo istedıgın bölümle ilgili bi yerde calısıcagın için seçim sana düşüyo elini çabuk tut...ride opt. ler de bu aletlerin başında duruyo bütün gün müthiş güneş altında o aletlerı çalıştıran dügmelere basıyolar emnıyet kemerini baglıyolar falan bu kadar işleri bu game opt. en rahat iş gibi game oynatıyosun müşteriye işte...ama sorsan onlar da ayrı aglar lıfeguard lık bana göre zor iş yine güneş altında sana verilen noktada dikiliyosun saatlerce kimseyle konuşmadan falan biri bogulursa atlıyosun onu kurtarıyosun, ya suyun içinde botları alıp verıyosun ınsanlara ya da dışarda onları toplayıp dızıyosun...gözünde gözlük gün içinde degişen noktalarda dikilip havuzu scan ediyosun ölen kalan var mı diye kafanı aşagı yukarı sallamaz scan yapmazsan uyarı alıyosun falanç... saçma sapan bi iş bunlar benim fikirlerim tabi ve bunlar eglence parkı içindeki işler...yani her işin zorlugu ve güzelliği var zaten çokda secenegin yok...paraya bölgeye göre seçim yapabilirsin birçok insan öle yapıyor ya da paraya bakmazsın güzel bi yere gidiyim egleniyim dersen ona göre seçim yaparsın...birazda şans işleri bunlar..market, gazino,restoren gibi yerlerde kasiyer garson falan olabilirsin ing. iyiyse güzel iş sayılır güneş altında durmaktansa oteller içinde fikrimi söyledim yukarda, butun gün oda oda gezip onalrı toplar, temizlersin tek başına yada bi kişiyle beraber cok sıkıcıdır bi yandan ben kulagımda müzik dinlerdim o yüzden çalışırken ya da annemi arardım sıkıntıdan zaman geçmiyo çünkü yalnız...o yüzden aslında kalabalık yerde çalışman çok kişiyle tanışman ve muhabbet etmen açısından çok faydalıdır ama çok kişiyle ugraşmakda bir o kadar zordur onu da bil, neler yaşadım bende yani gördüğün gibi cnm tek başına iyi olan hiçbişi yok...herşey hem iyi hem kötü taraflara sahip umarım anlatabilmişimdir başka sorun kafana takılan bişey varsa çekinme sor ok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)