Work and Travel 2025
Sayfa 24 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 14202122232425 SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 691 ile 720 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iPhone 4 meydana çıktı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gidince AT&T iLe kuLLancam
    Gevey almadın mı dostum?
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gevey almadın mı dostum?
    yok hocam aLmadım, sahtemi orijinaLmi derdi var, kimi hiç memnun değil kimi gayet ii dio anLamadım bişey bende aLmadım fiyatlarıda 20 tL faLan ucuz ama ben teLefona bişe faLan oLr die aLmadım, soft unLockta cıkmaz heraLde artık

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar haziran 11'de gideceğim amerikaya. Şu an elimdeki iphone3'ü burada satıp dolara çevirdim, üzerine de koyarak gider gitmez iphone4 almayı düşünüyorum. Aldığım telefonu jailbreak ile hemen kullanmaya başlayacak mıyım? yoksa benim de uzun süre beklemem gerekecek mi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı uygarmitat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar haziran 11'de gideceğim amerikaya. Şu an elimdeki iphone3'ü burada satıp dolara çevirdim, üzerine de koyarak gider gitmez iphone4 almayı düşünüyorum. Aldığım telefonu jailbreak ile hemen kullanmaya başlayacak mıyım? yoksa benim de uzun süre beklemem gerekecek mi?
    sürümünü bilmeden kimse yorum yapamaz eğer sen aldıgında ios 5 çıkarsa beklersin ios 4.3 fln olursa bizim gibi gevey takar kullanırsın

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

unlock çıkmayacakmı
    Peki.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

@azuhazu 1 aydır kullanıyorum soft unlockdan bahsediyorsan hala çıkmadı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba,

Bu yaz iphone 4 almayı düşünüyorum amerikadan. Merak ettiğim bazı konular var. 47 sayfayı okuyamadım açıkçası

1- AppleStore'dan nakit-peşin olarak parayı verip iphone4'ü alabiliyor muyuz?
    2- Türkiyede jailbreak yaparak kullanacağım sanırım. Çıkması için çok bekler miyim?
    3- Eyalet olarak Delaware'a gideceğim. Malum vergi yok orada. Sizce nereden almalıyım?

Teşekkürler (:

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı uygarmitat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bu yaz iphone 4 almayı düşünüyorum amerikadan. Merak ettiğim bazı konular var. 47 sayfayı okuyamadım açıkçası

1- AppleStore'dan nakit-peşin olarak parayı verip iphone4'ü alabiliyor muyuz?
    2- Türkiyede jailbreak yaparak kullanacağım sanırım. Çıkması için çok bekler miyim?
    3- Eyalet olarak Delaware'a gideceğim. Malum vergi yok orada. Sizce nereden almalıyım?

Teşekkürler (:
    1.si applestoredan tabiki keş para veya kartLa aLabiLirsin sıkıntı yok.. 2.si jaiLbreak yaparak kuLLanamazsın unLock yapman Lazım.. Cok bekLermisin biLmiyorum ama ben 7 aydır bekLiorum.. Son oLarakda herhangibir applestoredan aLabiLirsin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de IPhone almayı düşünüyordum fakat, IPhone'u getirince neyi bekliyoruz anlamadım, yasal olmayan bir işlem yapmıyoruz sonuçta gidip Apple Store'dan alacaz, ordan alınan IPhone'la buradan alınanın farkı ne ki buraya getirince kullanmak için bekliyoruz, 7 ay bekliceksek oradan almanın anlamı ne? Bir arkadaş beni aydınlatabilir mi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı PromiscousBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de IPhone almayı düşünüyordum fakat, IPhone'u getirince neyi bekliyoruz anlamadım, yasal olmayan bir işlem yapmıyoruz sonuçta gidip Apple Store'dan alacaz, ordan alınan IPhone'la buradan alınanın farkı ne ki buraya getirince kullanmak için bekliyoruz, 7 ay bekliceksek oradan almanın anlamı ne? Bir arkadaş beni aydınlatabilir mi?
    amerikada applestore'da satılan iphone simlock yani sözleşmeli olan hattan başka bi hatla çalışmaz.Amerikada sözleşmeli olan operatörler ise at&t ve verizon.Sen o telefonla türkiyeye geldiğinde operatör uyumu olmadığından çalışmıycaktır.Bu durumda telefonun yazılımsal veya donanımsal olarak hacklenmesi gerekicek.Bu konuda tanınmış ve tek olan Devteam yazılımsal hacki piyasaya sürene kadar beklemen gerekicek bu bekleme süresi telin sürümüne bağlı olarak 1 haftada sürebilir 7 ayda.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

amerikada applestore'da satılan iphone simlock yani sözleşmeli olan hattan başka bi hatla çalışmaz.Amerikada sözleşmeli olan operatörler ise at&t ve verizon.Sen o telefonla türkiyeye geldiğinde operatör uyumu olmadığından çalışmıycaktır.Bu durumda telefonun yazılımsal veya donanımsal olarak hacklenmesi gerekicek.Bu konuda tanınmış ve tek olan Devteam yazılımsal hacki piyasaya sürene kadar beklemen gerekicek bu bekleme süresi telin sürümüne bağlı olarak 1 haftada sürebilir 7 ayda.
    İyi açıklama hocam eline sağlık.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Amerika'da simlock olmayan IPhone 4 satılmıyor mu peki?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı PromiscousBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerika'da simlock olmayan IPhone 4 satılmıyor mu peki?
    hayır.
    amerikaya diğer ülkelerden gelen factory unlcok cihazlar ebay üzerinden satılıyor onların fiyatı normaline göre biraz daha tuzlu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar yazılanları baştan sona okudum ve iphone 4 almaktan sogudum ya. hala beklıyor musunuz unlock ben sımdı bu yaz gittiğimde alsam bnde sızın kadar cok bekler mıyımkı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı yasin060687 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yazılanları baştan sona okudum ve iphone 4 almaktan sogudum ya. hala beklıyor musunuz unlock ben sımdı bu yaz gittiğimde alsam bnde sızın kadar cok bekler mıyımkı?
    bekleyenler yazılımsal unlock için bekliyorlar, piyasada satılan bir çok donanımsal unlock aparatı var yada bu işi yapan telefoncular var 70-80 tl ye unlock yapıyorlar, beklemene gerek yok yani..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

peki iphone 4 un hangi surumunde unlock var suan?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

peki telefoncularda mı donanımsal unlock yapıyorlar. birde donanımsal yada yazılımsal unlock yaptıgımızda hıc bır zaman update yapmamamz mı gerekıyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bu sorunun cevabını bende bekliyorum doğrusu ? Şu lock-unlock olayını bi anlatabilir misiniz? Biz şimdi oradan unlock telefon alamıyormuyuz? Locked telefon alırsak telefoncularda unlock yaptıramaz mıyız?
    Only those who risk going to far can possibly know how far they can go!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sorunun cevabını bende bekliyorum doğrusu ? Şu lock-unlock olayını bi anlatabilir misiniz? Biz şimdi oradan unlock telefon alamıyormuyuz? Locked telefon alırsak telefoncularda unlock yaptıramaz mıyız?
    hocam valla anlat anlat yoruldum biraz sitede oku göreceksin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam valla anlat anlat yoruldum biraz sitede oku göreceksin
    Ya okudum o 48 sayfayı tek tek: ) bilenler arasında tartışmış sadece. Ne olduğundan bahseden yok.Sanırım araştırmam gerek

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar benım anlamadgm smdı bu unlockn yazılımsalı cıksada hıc bır zaman update yapmamamz mı gerekıyor?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Benim gibi anlamayanlara şurada: Amerika

ve de şurada bazı anlaşılır bilgiler mevcut: SIM Kilitli iPhone ile Yaşamak - iPhonePerest inceleyin derim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bide şurası var : Amerika’dan iPhone Satın Alma Rehberi - iPhonePerest

hepsi aynı site içerisinde zaten daha detaylı bilgi edinimi için siteye bi göz atın derim reklam falan olmuyodur umarım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

tekrar anlatıyım şimdi amerikada satılan butun iphonelar lockdur yani içinde türkiyedeki hat çalışmaz türkiyede kullanmak için bunu unlock yapmamız gerekir unlock da iki şekilde yapılıyor birincisi yazılımsal yani programla yapıyorsun yapması çok basit biraz araştırırsanız göreceksiniz ama bunu her iphone yapamassınız ıphonelerin içindeki yazılımın sürümleri vardır 4.1 4.2 felan diye şuan sadece son iki versiyonun unlocku yok diye biiliyorum ben neyse böyle unlock yaptıktan sonra telefonu rahatca kullanırsın türkiyede sadece bilgisayara bağladığında sana sorar son versiyona yükselsin mi diye ona evet demiyeceksin dersen son versiyonun unlockunun çıkmasını beklersin oda nezamana çıkar meçhul diğer yontemde gevey sim dediğimiz olaydır sim kart takılan aparatın telefonu unlock olarak kullanmak için olanları var ondan alacaksınız simkartı takıp kullanacaksınız buda basit bir yöntem ama kullanmadığım için ayrıntılarını bilmiyorum kullanan arkadaşlarım memnun

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar anlatıyım şimdi amerikada satılan butun iphonelar lockdur yani içinde türkiyedeki hat çalışmaz türkiyede kullanmak için bunu unlock yapmamız gerekir unlock da iki şekilde yapılıyor birincisi yazılımsal yani programla yapıyorsun yapması çok basit biraz araştırırsanız göreceksiniz ama bunu her iphone yapamassınız ıphonelerin içindeki yazılımın sürümleri vardır 4.1 4.2 felan diye şuan sadece son iki versiyonun unlocku yok diye biiliyorum ben neyse böyle unlock yaptıktan sonra telefonu rahatca kullanırsın türkiyede sadece bilgisayara bağladığında sana sorar son versiyona yükselsin mi diye ona evet demiyeceksin dersen son versiyonun unlockunun çıkmasını beklersin oda nezamana çıkar meçhul diğer yontemde gevey sim dediğimiz olaydır sim kart takılan aparatın telefonu unlock olarak kullanmak için olanları var ondan alacaksınız simkartı takıp kullanacaksınız buda basit bir yöntem ama kullanmadığım için ayrıntılarını bilmiyorum kullanan arkadaşlarım memnun
    Matador'u çok sinirlendirmeyin abi.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Bir telefoncu 90 tl istiyor gevey için.unlock ta çıkmadı gitti.
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

beyler craglistte 450 dolara ip4 buldum bostonda 2 haftalık dıyor ıyımı fıyat

"I have a iphone4 in very good condition for sale...two weeks old and no scratches on the back or front due to plastic and a case that i put on it since the purchase...i am asking 450 or best offer and im trying to sell it fast..first come first serve...if u want it unlocked before purchase that can also be done but will be more money...serious people only please."

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı BlackAndWhiTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler craglistte 450 dolara ip4 buldum bostonda 2 haftalık dıyor ıyımı fıyat

"I have a iphone4 in very good condition for sale...two weeks old and no scratches on the back or front due to plastic and a case that i put on it since the purchase...i am asking 450 or best offer and im trying to sell it fast..first come first serve...if u want it unlocked before purchase that can also be done but will be more money...serious people only please."
    iii olabilir ama hocam apple storede sıfırı 550 felan yani git sıfır al için rahat olsun belki ekranını değiştirdi satıyor adam anlayamassın ki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sıfırı 599$ + taxe mıydı 650 falanmıs ben hhaftaya bostonda olucamda

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı BlackAndWhiTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıfırı 599$ + taxe mıydı 650 falanmıs ben hhaftaya bostonda olucamda
    pardon yanlış yazmışım 650 olacaktı ewt 200 dolar için düşünülebilir ama iyi incelemek lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)