Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardımlarınızı bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Yardımlarınızı bekliyorum

BEN TRAİNİNG PROGRAMI İLE AMERİKA DA BİR YIL STAJ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM. DAHA SONRASINDA DA BELKİ ORADA KALIP YÜKSEK LİSANS YAPABİLİRİM. AMA DAHA ÖNCE HİÇ YURT DIŞI TECRÜBEM OLMADI. AMERİKA YA GİDECEĞİM PARAYI DA ÇALIŞARAK BİRİKTİRMEYE ÇALIŞIYORUM ŞUANDA. LAKİN 8000 TL GİBİ BİR RAKAM GEREKİYOR. EĞER İŞİ KENDİM AYARLARSAM BU MALİYET ÇOK DÜŞECEK. SİZİN BİLDİĞİNİZ İŞ BULABİLECEĞİM İLANLARIN OLDUĞU GÜVENİLİR SİTELER VARSA BENİ BİLGİLENDİREBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN?

p.s. : BEN VE İKİ ARKADAŞIM OCAK AYINDA GİTMEYİ PLANLIYORUZ. BAŞKA GİDECEK ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN BANA MSJ ATIN HABERLEŞELİM BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLURUZ.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bırsey sorcam. ben sinema ve telvziyon okuyrm. bu staj nasıl yapılıyor burda anlamıyrm. bır bılgın var mı?
    C* Ne MutLu TÜRK'üm Diyene C*

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

nasıl ayarladın ya ben bulamadım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bulundugunuz eyaleti sehri secin once sag taraftan. sonra jobs bolumunden kategorisini secin aradiginiz isin, veya direk jobs a tiklayip kendiniz aratin yazip.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Filmmaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bırsey sorcam. ben sinema ve telvziyon okuyrm. bu staj nasıl yapılıyor burda anlamıyrm. bır bılgın var mı?

universal studios ta calisan var diye duymustum inanilmaz bir staj olurdu senin icin...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı DjNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    universal studios ta calisan var diye duymustum inanilmaz bir staj olurdu senin icin...
    supersn ya dua et bana ınsallah keske olsa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

filmmaker senin daha önce cok zorlu bir housekeeping lik wat ın olmus sanırım.feryatlarını epey okudum seni eleştirenlerde oldu.onlarda haklı bir yerde ama ben seni anlıyorum.senin 8 saatte 20 oda temizlenir mi diye bir sorunu hatırlıyorum.valla türkiye de amerika dakinin 4te bir oranında bir paraya tüm otellerde kadınlar yapıyor o işi.ama senin derdin o değil bence her insanın bünyesi zekası farklı.yani aslında herkesin yapmaktan zevk alacağı birde yapmaktan nefret edeceği işler vardır.senin olayın bu.bence universal stütyolarında seni iki gün uykusuz çalıştırsalar gıkın çıkmaz çünkü deli gibi severek yapacaksın.ama diğer fiziki işlerde 8 saatte çalışsan sana zor geliyor anlıyorum.sen sinema ve tv okuyorsan eğer okulun bittiyse internship ile gidip bir yıl staj yapabilirsin.eğer daha önce kendi alanında 1 yıllık iş tecrüben olduysa trainee yaparsan kariyerin açısından her ikiside sana faydalı olur tavsiye ederim kesinlikle..

reff arkadasım bize iş bulabileceğimiz ilanlar paylaşmış.kardeşim ben birşey daha soracağım bu ilanlar bizim seri ilanlar gibi yani işin fos çıkma yada sonradan anlaşamama gibi durumları çok.wat ile gidenler için idealde staj için sağlıklı mı ki?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aslında dogru dıyorsun haklısın kerimk. fakat su noktada bıraz haksız sayılabılırsn. amacım senı haksız cıkarmak dgl sadece anlatmaya calısyrm. bu yaptgm ıs hosukeepinng yanı ki hala devam edıyrm. her bunyenın kaldırabılcegı turden bırsey dgl. yanı gıdıp mc donaldsda 24 saat calıssam bu kadr feryat etmem belkı.

bır de sınema tv alanında calısabılsem daha gusel olurdu. ıntershıp aklıma yattı .

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@reff nickli arkadasin verdigi linkten internship isi bulunmaz.. hatta wat isleri bile zor bulunuyor. arakadaslar amerikada internship isleri dusundugunuz gibi staj seklinde cok olmuyor.. her bolum e gore is bulunmuyor..%80 itibariyle turizm isleri olur % 19 itibariyle iktisat isletme bolumlerinin gittigi satis isleri olur.. %1 ise bilgisayar ve diger muhendislikler olur.. ayrica internship de 12 ay boyunca her 2 ayda bir bolumunuz degisir. mesela turizmciler 2 ay mutfakta 2 ay front desk te calisir her 2 ay da bir calistigi yerler degismelidir kurallara gore.. yani bir konu ile alakali bir staja gittiginizde her biriminde calismaniz gerekmektedir.. umarim bolumunuzle alakali isler bulursunuz..
    Konu ozgursum tarafından (05-08-2011 Saat 07:42 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Filmmaker bence sen kendi branşınla ilgili bir staj programı düşün bi,nde bir bile ihtimal olsa isteyince olmayacak şey yoktur. ozgursum sana da verdiğin bilgiden ötürü teşekkürler...
    VENİ VİDİ VİCİ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)