Work and Travel
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mohawk, Michigan

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Mohawk, Michigan

Arkadaşlar Mohawk,MI hakkında bilgisi olan varsa acil yazabilir mi?

Job Title: Housekeeping
    Salary Per Hour: $7.40
    Overtime: 1 1/2 times the regular rate after 40 hours
    Work Hours: 35-40 hours per week
    Accommodation Cost: 50 per week
    Accommodation Description: You will have your own room in an next to the work site with internet access and cable TV.
    Travel Time From NYC to Job Site:24 hours
    Approximate Travel Cost: $120
    Travel Mode: Bus

Otelin adı The Shoreline Resort. Shoreline Resort

bildiğiniz sınır burası yaa, gitmek istediğim yerlere uzak ve hadi housekeeperlığı da geçtim maaşı bile çok düşük en azından benim ilk görüşlerim böyle

Ne dersiniz değer mi burası work and travel için samimi görüşerinize ihtiyacım var acil olarak :/

BannedUser
    Guest

Alıntı gbilgutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Mohawk,MI hakkında bilgisi olan varsa acil yazabilir mi?

Job Title: Housekeeping
    Salary Per Hour: $7.40
    Overtime: 1 1/2 times the regular rate after 40 hours
    Work Hours: 35-40 hours per week
    Accommodation Cost: 50 per week
    Accommodation Description: You will have your own room in an next to the work site with internet access and cable TV.
    Travel Time From NYC to Job Site:24 hours
    Approximate Travel Cost: $120
    Travel Mode: Bus

Otelin adı The Shoreline Resort. Shoreline Resort

bildiğiniz sınır burası yaa, gitmek istediğim yerlere uzak ve hadi housekeeperlığı da geçtim maaşı bile çok düşük en azından benim ilk görüşlerim böyle

Ne dersiniz değer mi burası work and travel için samimi görüşerinize ihtiyacım var acil olarak :/
    Samimi mi istiyorsun buraya gideceğine Libya'da insaatta çalış daha iyi. Bence başka işe bak kardeşim yol yakınken.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kesnlkle yanii bu nee :@ interexchange'e buradan saygılarımı! yolluyorum en çok istediĞiniz 3 eyaleti yazın dedi sözde komşu eyalet bile değil MI ! umarım işimi haftasonu yapılacak job fairde değiştirebilirim yoksa ne yapacağımı hiç bilmiyorum (

BannedUser
    Guest

kesnlkle yanii bu nee :@ interexchange'e buradan saygılarımı! yolluyorum en çok istediĞiniz 3 eyaleti yazın dedi sözde komşu eyalet bile değil MI ! umarım işimi haftasonu yapılacak job fairde değiştirebilirim yoksa ne yapacağımı hiç bilmiyorum (
    Senin yerinde olsam şirketi fuarda rezil ederdim. O işi orada bitiremezsen onlar nereye isterse oraya gidersin. Fuarda sesini yükselt.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

elimden geleni yapıcam saol

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

guliz kavga cıkaracaksan bende cok doluyum valla ıstersen beraber cıngar cıkarbılırız

saka bı yana benede burada ne ısın var senın daha ıyı ısler muhakkak vardır yaw..sen bu ısı kabulettınmı yoksa

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yaa hayır bana bi liste gönderdiler ordan 7 8 tane iş seç uygunsa sana onları yapmaya çalışalım dediler. bugün gönderdm hatta, bikaç saat sonra da bu işi mail olarak atmışlar senin işin die aradm danışmanı hayırdır diye? o da bu iş geldi sana dedi peki dedim ya tercihlerimiz?? fuarda anlayacağiz bakalım ama hayatta gitmem burayaa bliosun benim durumumu da ne alaka ben michiganda yanii

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

yaa hayır bana bi liste gönderdiler ordan 7 8 tane iş seç uygunsa sana onları yapmaya çalışalım dediler. bugün gönderdm hatta, bikaç saat sonra da bu işi mail olarak atmışlar senin işin die aradm danışmanı hayırdır diye? o da bu iş geldi sana dedi peki dedim ya tercihlerimiz?? fuarda anlayacağiz bakalım ama hayatta gitmem burayaa bliosun benim durumumu da ne alaka ben michiganda yanii
    senın sırketede ıykı yazılmadım dıcem ama ben kendı sırketımdende ayrıldım saka bı yana hangı sırket ısını doru duzgun yapıyo yahu onla gıdelım bızde bu ne yaw...

eee baska ıs olmazsa zaman ayrılacaksın sırketten yanı ısalla ozamanda para kesıntısı yapmazlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bide bugün ödedim ilk taksitimi varyaaa, vallaa adam gibi iş bulacaklar bana yok öyle dandik iş vermek !

BannedUser
    Guest

bide bugün ödedim ilk taksitimi varyaaa, vallaa adam gibi iş bulacaklar bana yok öyle dandik iş vermek !
    ]Taksiti ödemeni beklemişler demek ki biliyorlar paranı geri alamayacagını. Dediğim gibi yap baskıyı kur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar öyle şeyler yazmışsınız ki iyice karamsarlığa kapıldım yaa =( work&travel programına ilk defa katıldım başıma ne gelicek ne olup biticek bilmiyorum gidiceğim yer konusunda da tereddütlerim var şurda vize almamada bişey kalmadı iyice çıkmaza girdim yaa =(

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)