Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Michigan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Michigan

Michigan hakkında bilgisi olan varmı acaba ? New Jersey e gidecektim ama yalan oldu galiba..Michiganda bir resort hotelde çalışacağım nasıl biryerdir bilen varmı? birde otelde iyi para yapabilirmiyiz ? Şimdiden sağolun yardımlarınız için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kimsenin biligisi yokmu yaw ???

Bir yardım edin ismindende anlaşılacağı gibi Mackinac İsland die bir adada bulunuyor bu otel? İkinci iş imkanım olurmu? Ve daha önce Michigan a gitmiş olan veya arkadaşı falan giden kimse yokmu??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende oraya gidiyorum ve interneti talan ettim bi bilgi bulacam die. bari bişe bulabildin mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam sen nereye gidiyosun Mackinac Adasına mı yoksa sende ?

Valla pek bişey bulamadım, ada nın resimlerin ve tarihçesini buldum o kadar desem yeridir. Sen neler bulabildin ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam kesin benim oraya gideceğim bu saatten sonra başka iş falan bulamam mecbur oraya gideceğim..
    Konu Anelka tarafından (23-05-2007 Saat 12:43 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende mackinac adasına gidiyomuşum 18haziranda gidicem 2gün new york ta oryantasyon var ona katılcam ve 24saatlkik bi oto yolculuğu ile michigan a gidicekmişim napcam bilmiyorum yaaaa yer ve tarih uyan biri varsa lütfen haberleşelim tek gitmek istemiyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaşlar burası göller yöresinde gibime geliyor; hayır ben de Wisconsin'de olucam da ondan diyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mackinac adasına giden arkadaşım ben bi kaç bişi biliyorum msn nini verirsen aktarayım san bildiklerimi birde ne zaman gitcen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 18haziranda new york a gidiyorum 2günlük oryantasyondan sonra chicago ya uçucam ordan otobüs ile michigan a gidicem ve ordan gemi ile mackinac adasına the island house da fudge shop da çalışcam.michigan ve ya mackinac adasına gidecek biri varsa senay__tok u eklesin lütfen..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

oryantasyona neden gidiyosun ki hem zaman kaybı hem de para yani..online da yapardın ordaki şeyleri..otelde para yapıp yapamicaan işine bağlı sanırım..ingilizceniz iyiyse american eaglea girin derim ben heryerde var ve baya işçiye ihtiyaçları oluyo..ben geçen sene saati 8 dolara çalışmıştım ortam flan da baya iyiydi..hiç bişiy bulamassanız american eaglea girin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

çok teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

michigan--mackinac island--mission point resort e gidiodum. orda işim kesindi. ve dün aldıgım habere göre oraya gidecek olanların işi iptal olmuş.wisconsin a polynesian resort a yölendirdiler .nasıl biyer orası bilgilernizi paylaşırsanız sevinirm ...var mı o otele gicek olan...yada başka biyere gidiosanız aman türkiyeden gitmeden arayın işvereninizle irtibata geçin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Mackinac adası nasıl bir yer gidenler biraz daha açıklayıcı şeyler yazabilir mi acaba? fudge shop veya otelde front desk düşünüyorum hoş bir yere benziyor ada olması dezavantaj getirir mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ezgi bu yaz bende ordayım gel gelelim bende orası hakkında hiç birşey bilmiyorum =S internette araştırma yaptım ama tatmin edici bir bilgi bulamadım. Biri bizi bilgilendirirse sevinicem =)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks