Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şehir bilmiorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart şehir bilmiorum

Arkadaşlar ben bu yaz ilk defa bu programa katılıorum ama gidiceim şehirler hakkında hiç bi bilgim yok yardımcı olurmusunus lütfeeen :

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Forumun üst kısmında ARAMA butonu var. Arama butonunu kullanarak bilgi almak istediğin şehir-eyalet hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsin..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

new york new jersey gıbı sehırlere gıtmenı tavsıye edebılırım burlar hem guvenlı hemde work and travel ogrencılerının yuzde 50 sını barındıran sehırler
    ama oncelıkle kendıne sorman gereken yuzlerce soru var
    ne tur bı ıste calısmak ıstıyorum
    amacım ne paramı gezmek mı ortammı ıngılızcemı
    hayalınde kı usa sehrı hangısı
    nerde daha rahat ve guvenlı olurum
    bla bla bla bla

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben de american eagle arkadasimin onerdigi nyc ve nj i asla tavsiye etmem sen isteklerini belirtip beklentilerini belirteceksin ki sana eyalet ve sehir ismmi verilsin... ama direk bir eyalet icin arastirma yapiyorsan arma butonunu dene...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

eger ny yada nj ıyı bı ısın varsa bence kesın burlara gıt hersey new yorkta ben wisconsin dells te calıstım ama oraları gorunce keske dedım yanı
    ozellıkle atlantık city wildwood ocean city lake george albany cathill buraları kesınlıkle tavsıye ederım tabıkı ıyı bı ıs secenegı varsa

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

giden wat cilarin buyuk cogunlugu bu bolgelere gidiyor ve bu bence avantaj degil kesinlikle dezavantaj bi durum. nereye gitsen bir Turk veya watci. ayrica nj ve ny u guvenli diye lanse etmemek lazim eger en guvenli yerler buralarsa amerikanin hali berbat benim onerim ic kesimler ya da batidir..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

sanada hak verıyorum sende tecrubelerını yazıyorsun bende bende iç kesimlere gıtmıstım ama oralarda ısın acıkcası cok kasaba tarzıydı en guzel sehrı chıcago ıc kesımlerın ama sonucta sehır olayını bırazda ıs belırleyecek bence sehre gore ıs degılde ıse gore sehır secın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Birazda akışına bırakmak lazım sonuçta ilk sefer, bende hiç bilmiyorum Wisconsin Dells dedik tuttu bakalım vize alırsak gidicez görecez neyin nesi imiş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanada hak verıyorum sende tecrubelerını yazıyorsun bende bende iç kesimlere gıtmıstım ama oralarda ısın acıkcası cok kasaba tarzıydı en guzel sehrı chıcago ıc kesımlerın ama sonucta sehır olayını bırazda ıs belırleyecek bence sehre gore ıs degılde ıse gore sehır secın
    merhaba arkadslar bende bu yıl ilk defa watçı adaylarındanım işe göre şehir demişşn mesala ben hausekeepinglik düşünüyrm bunun için en uygun şehir neresıdr benm amacım para kazanmak kalan 1 ayda gezmek gibi bi düşüncem var daha önce giden kişilerle görüştüm bana genel olarak chicago yu önerdiler ilk basta kafama yattı ama daha sonra yasam tarzının pahalı olcagını msrafamın daha cok olacagını dusundum şuan wisconsine düşünüyrm zannedersem gezmek ıcın degılde para kazanmak ıcın uygun bi yer zaten chicago ya da oldukca yakınmıs chicago ya gezmek içn giderm artk sizce hausekeepinglik için wisconsine uygunmudr siz daha önce orada bulunmussunuz şehir olarak hangisini önerirsinz

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ads.01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadslar bende bu yıl ilk defa watçı adaylarındanım işe göre şehir demişşn mesala ben hausekeepinglik düşünüyrm bunun için en uygun şehir neresıdr benm amacım para kazanmak kalan 1 ayda gezmek gibi bi düşüncem var daha önce giden kişilerle görüştüm bana genel olarak chicago yu önerdiler ilk basta kafama yattı ama daha sonra yasam tarzının pahalı olcagını msrafamın daha cok olacagını dusundum şuan wisconsine düşünüyrm zannedersem gezmek ıcın degılde para kazanmak ıcın uygun bi yer zaten chicago ya da oldukca yakınmıs chicago ya gezmek içn giderm artk sizce hausekeepinglik için wisconsine uygunmudr siz daha önce orada bulunmussunuz şehir olarak hangisini önerirsinz
    american eagle a katilmakla birlikte para kazanmak istiyorsan ve otel isleri diyorsan mutlaka ic kesimlere git.. colorado idaho wyoming gibi eyaletlerde ve national parklarda calisabilirsin.. orda hem para harcayacak zamanin ve imkanin olm ayacak ayrica yasam da cok ucuz olacak.3 ay calisip para biriktirebilirsin bu sekilde. ama calisirken de gezeyim dersen sehir merkezlerine yakin bi otel sec. cunku yukarida belirttigim eyaletler de ve national parklar da yapilacak pek bisey bulunmaz kasabalar vardir genelde etrafta..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çaışırken gezme gibi bi düşÃ¼ncem yok zaten iki iş yaparsam gezmek için zamnımda olmuyacaktr.gezme işini çalışma iznimin bitip kalan 1 ay ek sürede yapmayı düşÃ¼nüyorum ikinci iş olarak national parklarda ne tür işler yapabilirm iş seçenekleri nelerdir o konuda da bilgi verirseniz sevinirm.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya otip yerlere gidersen iki is de calisaman zor olur imkanin olmayabilir arastirman lazim. ama bence iyi bir fazla saat veren tek is iki isten daha mantikli...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

otel ıslerının en buyuk faydası saatlerının kesın olarak bellı olması dolayısıyla ıkıncı ıs bulmak bıraz daha kolay oluyor
    otelde nasıl para kazanırsana gelınce sana konferans tarzı oteller yada resort tarzı otellerı tavsıye ederım burlarda dırek otelın ıcınde de belkı ıkıncı ısını bulabılırsın
    az once ciee nın onlıne database sını ınceledım ve orda gercekten cok ıyı oteller gordm hatta konaklaması bedava olan oteller bıle var eger konaklamayı bedavaya getırırsen en kotu ıhtımal 1000 dolar daha kazanırsın
    wisconsine gelınce 2 sene oncesıne kadar gıden her ogrencı gercekten cok memnun kalıyordu ama forumdan okuduklarıma gore buraya gıden ogrencıler yanı gecen sene gıdenler cok fazla turk olamasından sıkayet etmısler
    bır ıkıncısı ınrax ıslerını ıncelemenı tavsıye ederım onlarda genelde saglam ısler oluyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

texası oneririm ben ...
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

texası ben de önerebilirim ama sıcak ve nemli havayla aranız iyiyse...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    texası ben de önerebilirim ama sıcak ve nemli havayla aranız iyiyse...
    adana da yaşıyorum pek yabancılık çekmem

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

adanalı arkadaş fu.king hot diye diye bi hal olmuştu orda
    valla mısırlı olsan tamam derim de adana serin kalır oranın yanında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adanalı arkadaş fu.king hot diye diye bi hal olmuştu orda
    valla mısırlı olsan tamam derim de adana serin kalır oranın yanında
    okadar yani ha oraya giden yandı diyosun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

houston cok sıcak ama heryerde klıma var onun ıcın ben pek sıkıntı cekmedım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı DEXTRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    houston galveston sana banko
    üstad galiba dönup dolaşıp chicago da karar kılacagım sen durumu biliyosun arkads içinde en uygunu orası. chicago hakkında kötü bişey duymadım henüz giden herkes mest olmuş şuan yapmam gereken chicago da hausekeepinglik yapılacak uygun yerler bakmak bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirm

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

okadar yani ha oraya giden yandı diyosun
    ekimin 4ünde 97f derece sıcaklık olan bir yerden bahsediyoruz
    nem oranı haziran temmuz ve ağustosta müthiş oluyo ama sonra dağılıyo yavaştan
    heryerde klima olması sorunu gideriyo ama kız arkadaşımla 3ay elele tutuşamadık düşün gerisini yani

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sen en iyisi şikagoya git dextronun selamını söyle tüm kapılar açılır sana

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

üstad galiba dönup dolaşıp chicago da karar kılacagım sen durumu biliyosun arkads içinde en uygunu orası. chicago hakkında kötü bişey duymadım henüz giden herkes mest olmuş şuan yapmam gereken chicago da hausekeepinglik yapılacak uygun yerler bakmak bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirm
    chicago en uygun en muthis yer.chicago hakkında kotu konusanın agzını burnunu kırarım.

eger amacın orada devam etmekse kesinlikle buyuksehire gitmen gerekir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı DEXTRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger amacın orada devam etmekse kesinlikle buyuksehire gitmen gerekir.
    nasil yani ? work and travel a giden biri nasil devam edecek orda ne sekilde?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasil yani ? work and travel a giden biri nasil devam edecek orda ne sekilde?
    j1 vıseını f1a cevırıp kalabılır ve oyle yapan cok.tabiki bu ceviri kabul almayabilir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen en iyisi şikagoya git dextronun selamını söyle tüm kapılar açılır sana
    chicago il senatosu bana maas bagladı milleti buraya cek diye

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ama bunu son sinifsa yapabilir olur yoksa okulu birakipp orda kalma hayalleri buyuk bir sacmalik olur bence.. bu arada amerikanin en buyuk sehirlerinde calisma fikrinde uzak durup travel zamaninda mutlaka oralari mumkun oldugunca gezmelisiniz bence...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ama bunu son sinifsa yapabilir olur yoksa okulu birakipp orda kalma hayalleri buyuk bir sacmalik olur bence.. bu arada amerikanin en buyuk sehirlerinde calisma fikrinde uzak durup travel zamaninda mutlaka oralari mumkun oldugunca gezmelisiniz bence...
    nıye adamın okulu ıyı degılse yanı daha dogrusu gelecegı acık degılse orada ogrencıye cevırtır derslerı aktarırı ve oaradan mezun olur.tabı yapabılecek biri ise..bu dedıgımde ancak buyuk sehırlerde yapılabılır .kısının kendı tercıhı tabı bu.ornegın astronomı mı okuyorsun turkıyede bırsry yok gıt kardesim amerikada aktar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

neden amerikanin en buyuk sehirlerinde calisma fikrinden uzak durulmalı biraz acarmısın sebepleriyle

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

daha pahalı olmasını kastediyor birde sehri bilmeyen için buyuksehır zordur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)