Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ınterexchange

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ınterexchange

Selam arkadaşlar forumda araştırdım ama interexchange sponsoru hakkında herhangi bir bilgi bulamadım daha önce interexchange ile WAT'a katılmış arkadaşların bu konu hakkında bizi bilgilendirirse çok iyi olacak özellikle New York'ta ki 2 günlük oryantasyon hakkında

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gecen sene ınterexchange ıle gıtmıstım oyle bırsey yoktu bu sene nerden cıktı? sen nerden duydun bunu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirket söyledi new yorkta 2 gün oryantasyon olacak dedi orda sevis kaydı falan yapılacakmış ama geçen sene benimdew sınıftan giden arkadaşım vardı o da new yorkta 2 gün oryantasyona katıldım dedi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

interexchange ile giden yok mu yaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nerde interexchangeciler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gecen seneki sponsorum interexchange idi ve hic de ii 1 sponsor deildi.bu seneki sponsorum interexchange deildi; ama o da hic ii deildi,orasi ayri. )
    there is nothing stopping me...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar benim firmamda beni interexchange sponsoruyla gönderme teklifinde bulundu.Ama sistem biraz değişikmiş önce 3 bölge sonrada 3 iş kolu seçiyormuşsun buna göre sana iş teklifinde bulunuluyormuş,beğendiğin bir iş çıkana kadarda reddetme hakkın varmış.Bu sistem hakkında bilgisi olan daha önce böyle gitmiş olan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.Şahsen istediğim şehirlerden istediğim tarzda iş gelmeyeceğinden korkuyorum bu sistemle gidersem.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Yok mu bu sistem hakkında bilgisi olan yardım lütfen!

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı eryz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim firmamda beni interexchange sponsoruyla gönderme teklifinde bulundu.Ama sistem biraz değişikmiş önce 3 bölge sonrada 3 iş kolu seçiyormuşsun buna göre sana iş teklifinde bulunuluyormuş,beğendiğin bir iş çıkana kadarda reddetme hakkın varmış.Bu sistem hakkında bilgisi olan daha önce böyle gitmiş olan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.Şahsen istediğim şehirlerden istediğim tarzda iş gelmeyeceğinden korkuyorum bu sistemle gidersem.

Böyle bir sistem olduğu tamamda, beğenene kadar işi reddetme hakkın var eğer bu süre uzarsa zaten iş kalmayacak ve zorunlu birisini seçme durumunda kalacaksın. Eğer daha önce katılmışsan fazla sorun teşkil etmez fakat ilk yılın ise bence işini direkt olarak seçsen daha avantajlı olur.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks