Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: acil çeviri yardımı arkadaşlar..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart acil çeviri yardımı arkadaşlar..

Hello Dear ,

It is a great pleasure that to you are interested in my flat.Thanks for your email and it is my gladness to hearing from you.I am Pat Moore,the owner of the house you are making enquiry of.Actually I resided in the house with my family,such as my wife and my only dauther before and presently we had packed due to my transfer from my working place and now situated in the (West Africa,Nigeria) and presently my house is still available for rent for $900 per month including the utilities like hydro,washer and security.Pls i want you to note that,i am a kind and honest man and also i spent a lot on my property that i want to give you for rent,so i will solicit for your absolute maintenance of this house and want you to treat it as your own,is that taken,it is not the money that is the main problem that is why is cheap but want you to keep it tidy all the time so that i will be glad to see it neat when i come for a check up.i do that once in a while.I
    also want you to let me have trust in you as i always stand on my word.
    Looking forward to hear from you with all this details so that i can
    have it in my file incase of issuing the receipt for you and contacting you.
    Await your urgent reply so that we can discuss on how to get the
    document and the key to you or come and see you in person,please we are giving you all this base on trust and again i will want you to stick to your words,you know that,we do not see yet and only putting everything into Gods hand,so please do not let us down in this our property and God bless you more as you do this.

Thanks and you are welcome

Regards.

arkadaşlar acil çevirirseniz sevinirim.birebir olmasına gerek yok.teşekkürler...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Dostum adam senin mailini almış diyoki ben evime çok iyi baktım diyo çok severim diyo kendi hikayesini anlatmış taşındığını vs.900 dolar diyo sıcak su,güvenlik,çamaşır makinesi var diyo.Ben çok güvenilir iyi bi adamımdır diyo aynısını senden beklerim diyo banao güveni vermelisin diyo ben sözümde dururum ve çok önemlidir verdiğim sözler aynısını senden bekliyorum diyo.Bu eve çok para harcadım ben zamanında diyo çok iyi baktım diyo.Arada bi kontrole gelirim ama bana güvenmelisin diyo .
    Bana detaylarını bildirirden sevinirim diyo ne zmn gelcen ne zmn sözleşme imzalayabiliriz ne zman sana anahtarları verebilirim ve canlı canlı görebilirim vs..
    tanrı seni korusun eyer evi kiralarsan bizi hayal kırıklığına uğratma diyo
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum adam senin mailini almış diyoki ben evime çok iyi baktım diyo çok severim diyo kendi hikayesini anlatmış taşındığını vs.900 dolar diyo sıcak su,güvenlik,çamaşır makinesi var diyo.Ben çok güvenilir iyi bi adamımdır diyo aynısını senden beklerim diyo banao güveni vermelisin diyo ben sözümde dururum ve çok önemlidir verdiğim sözler aynısını senden bekliyorum diyo.Bu eve çok para harcadım ben zamanında diyo çok iyi baktım diyo.Arada bi kontrole gelirim ama bana güvenmelisin diyo .
    Bana detaylarını bildirirden sevinirim diyo ne zmn gelcen ne zmn sözleşme imzalayabiliriz ne zman sana anahtarları verebilirim ve canlı canlı görebilirim vs..
    tanrı seni korusun eyer evi kiralarsan bizi hayal kırıklığına uğratma diyo
    tanrı hepimizi korusun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

karadenizli ne yapion tek başına ev mi tutuon... batarsın ayda 900 e.. bizim ortaklık öldümü

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ahaha bu mail ne ya koptum, gelmeden kadın bütün uyarıları yapmış god bless you fln demiş ehhe

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kadın değil erkek ayrıca 900 dolara evi mobilyaları ile mi kiraya veriyomuş adam zengin olsa gerek

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hakkos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karadenizli ne yapion tek başına ev mi tutuon... batarsın ayda 900 e.. bizim ortaklık öldümü
    DOSTUM HALLETMEYE ÇALIŞIYORUM VE OLDU GİBİ BİŞELER.AMA SENDEN HİÇ SES YOK.MAİL ATTIM CEVAP VERMEDİN.ORTAKLIK ÖLE OLMAZ...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla bana mail gelmedi yav.. hangi adrese nerden çektinki.. sen benden hiç mail adresimi istemedinki....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardeş mail değilde senin açtığın başlığa bıraktım mesaj.özel mesajda attım ama.neyse ben dokuzunda gidiyorum.bişeler ayarladım gibi burda iken.emlakçılarla felan konuştum bi kaç tane.msn adresim m_61_61
    eklersen konuşuruz detaylı....şimdi dışarı çıkacam 11 gibi gelirim görüşürüz olmazmı...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamam ekliyim 11 de gelince konuşuruz... pm lere cevap yazamıyorum 100 mesaja ulaşamadım diye malesef...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)