Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbul uçak bileti

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart istanbul uçak bileti

arkadaşlar ben ankaradayım ve uçağımın kalkış saati sabah 8.55 ben sabah 5 gibi uçağa binip öyle gitmeyi düşünüyorum istanbula. ama uçak ankarada rötar yaparsa ben ne yapacağım firmalar rötara karşı bi garanti veriyorlar mı bu söylediğim iş amerika uçak biletimden ayrı olarak gerçekleştircem.

bide son olarak hangi firma ucuz iç hatta yada şu anki promosyonlarla ilgili bilgisi olan var mı gidiş dönüş alacağım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

10 temmuz gidiş 10 ekim dönüş thy ile Atatürk havaalanından 179ytl oluyor...
    pegasus da kullanabilrisin 20-30 ytl daha ucuz olur ama havaalanı değiştirmek de bi o kadar tutar. pegasus sahiba gökçen kullanıyor...

(not: tarihleri önceki mesajlarından hareketle yazdım, değişiklik olabilir)
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bahaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben ankaradayım ve uçağımın kalkış saati sabah 8.55 ben sabah 5 gibi uçağa binip öyle gitmeyi düşünüyorum istanbula. ama uçak ankarada rötar yaparsa ben ne yapacağım firmalar rötara karşı bi garanti veriyorlar mı bu söylediğim iş amerika uçak biletimden ayrı olarak gerçekleştircem.

bide son olarak hangi firma ucuz iç hatta yada şu anki promosyonlarla ilgili bilgisi olan var mı gidiş dönüş alacağım
    abi bende ankaradayım,uçuşum 16 haziranda,15 haziranda ist da olcam,eğer mümkünse bir gece önceden ist da ol kendini riske atma derim,yada ankaradan gece uçuşu ile atatürk havaalanında ol orda bekle en garanti yollar bunlar bence,iyi yolculuklar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet riske atmaya degmez.hem zaten amerika ucak biletinden ayriymis.usa ucagini kacirirsan bir sonraki ucakla uc olayi olmicak cunku bu senin hatan olmus olur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

helal necro diğer mesajlardan bulmuşsun 179 biraz tuzlu gibi. diğer türlü otobüse bin havaalanına git bi bakıma aynı şeye geliyo zaman kaybı ve yorgunlukta cabası ama dediğiniz gibi risk var bakalım bi çözüm bulcaz artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)