Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yemek Sorununa Çözüm Önerisi :)

BannedUser
    Guest

Standart Yemek Sorununa Çözüm Önerisi :)

Arkadaslar yemek en önemli sorunlardan biridir ABD de.... İşte böyle cozebilirsiniz

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Nuddle'ları gördüm tüm anılar canlandı gözümde.Ne yerdim beee! Forever Nuddle
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ne kadar bunlar?Bide direkt mikrodalgaya mı koyuluyor lütfen tarifinide verelim

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

O nuddle'ın içine su koyuyosun.Sonra mikrodalgaya 5 dk falan.Ondan sonra yavaşça o suyu süzüyosun.Sonra çok güzel bi nuddle ortaya çıkıyor.
    ""Let the game begin""

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

1$ pizza ve banquet super fakat makarna yaramaz...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

nuddle lar 30 cent falan ıcıne su koyuyorsun 4*5 dakıka pisirdikten sonra ye afiyet olsun.. very easy..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tam olarak ne oluyor bu Nuddle?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Vay iyiymiş.Hergün mcdonalds veyatta burger kingden daha iyi bir seçenek gibi gözüküyor.Gerçi kim bilir bunların içinde de ne kadar katkı maddesi vardır.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyimiş hem ucuz hem doyurucu

BannedUser
    Guest

Alıntı egeofficer08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay iyiymiş.Hergün mcdonalds veyatta burger kingden daha iyi bir seçenek gibi gözüküyor.Gerçi kim bilir bunların içinde de ne kadar katkı maddesi vardır.
    sonunu dusunen kahraman olamaz

nuddle uzerınde maruchan yazan..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Katkı maddesiz amerikada hiç bir şey bulamazsın.Organik gıdalar da baya pahalı.Bunlar mc donalds'dan daha iyi ve ucuz.Hem de doyurucu.Nuddle çin makarnası.Güzel bir şey.İlk yediğinde lezzetli gelmeyebilir.Ondan sonra alışırsınız.Banquet ve Hungary Man 1$ yiyecekler.İçinde et patates püresi falan oluyor.Onlar da mikrodalga da yapılıyor.Çok lezzetli olmasa bile yine gideri var.Ucuz olduğundan tavisye edilir.Şu an markasını hatırlayamadığım erişte tarzında 1$ lık makarnalar da var.Onlar da çok lezzetli ve doyurucu.
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sonunu dusunen kahraman olamaz
    Bu durumda,sonunu düşünmezsen obeziteye doğru yol alıyosun ama makro.Onu ne yapıcaz?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Katkı maddesiz amerikada hiç bir şey bulamazsın.Organik gıdalar da baya pahalı.Bunlar mc donalds'dan daha iyi ve ucuz.Hem de doyurucu.Nuddle çin makarnası.Güzel bir şey.İlk yediğinde lezzetli gelmeyebilir.Ondan sonra alışırsınız.Banquet ve Hungary Man 1$ yiyecekler.İçinde et patates püresi falan oluyor.Onlar da mikrodalga da yapılıyor.Çok lezzetli olmasa bile yine gideri var.Ucuz olduğundan tavisye edilir.Şu an markasını hatırlayamadığım erişte tarzında 1$ lık makarnalar da var.Onlar da çok lezzetli ve doyurucu.
    Teşekkürler atahan,iyi bilgilendirme Bunları walmart'tan falan mı alıyosunuz yoksa local marketlerde de satılıyo mu?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Hepsini Wal-Martta rahat rahat bulabilirsin.Wal-Mart'ta dondurulmuş gıda bölümü var.Orada bakarsınız.Food-Lion ve diğer marketlerde de bulabilirsiniz.Ama Wal-Mart en iyisi.
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

@break dediği gibi 1$ a çok güzel pizzalar var,ve ek olarak;sucuklu yumurta,menemen,fırında tavuk gibi lezzetli yemeklerde pahalı değil.Yani ben uğraşırım yaparım derseniz ucuz ama lezzetli çok çeşit yemek yaparsınızUğraşmak istemeyenler için instant makarnalar çok pratik..

BannedUser
    Guest

ayrıca meksikalıların durumleri var aynı bizim durumler...

BURRİTOS onun adıda yanlız dikkat edin iki cesit birinde bacon yazar onu almıyoruz o pork yani domuz oluyo.....

forever burritossssssss

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

meksikalilar baharati ve aciyi bizim kadar seviyor.agiz tatlari bize yakin goruntusu ne kadar farkli olsada.
    @makroklima o tabaktaki cipsin yanindaki fasulyeyi 1 ay yemedim sonra tadina bakayim dedim gercekten iyiydi.
    nuddle ise benim amerikada nefret ettigim tek yiyecek

BannedUser
    Guest

obaaa o fasulye ezmesi yenmez mi yaaa.. bencede cok guzel

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sadece makarna mı abi ya? başka ucuza ne çeşit yemekler yiyebiliriz? kahvaltıları napcağız?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Mesut kardeşim kahvaltı olayı sıkıntı.Kraft marka kaşara benzeyen ama aslında hiç tadı tuzu olmayan ucuza peynirler var.Onu ekmek arasında yiyebilirsin.Ama çok bişeye benzemiyor.Genellikle kahvaltı gibi bi öğün olmuyor.Onu direkt atlıyoruz.Ama yok illaki ben yicem bişeyler diyorsan donut falan alabilirsiniz.Ama onlar da pahalı.Ya da wal-Martta biskuviler var 1 dolara.Onlardan alabilirsiniz.Zeytin falan var ama pahalı ve lezzetsiz.Domater peynir takılırım ben diyorsan domatez için ciddi bir miktarı gözden çıkarmanız lazım.Domatez gibi sebzeler çok pahalı.En iyisi peynir ekmek kalıyor.
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Kahvaltı için vazgeçilmez tercih yumurta ve sosis.Hem doyurucu hem ucuz.Normal ekmek pahalı,tost ekmeği alırsın muhtemelen.İçinede hazır rendelenmiş kaşar peynirler var pakette satılıyor,ondan koyar tost yaparsınZaten hazır çay alırsın orda,ingiliz çayları süper oluyorYani burdakinden pek eksik bi kahvaltı olmuyor,lezzeti biraz eksik onada zamanla alışıyosun zaten

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

O degilde dondurma sneakers'larida ozledim.

Vanilyali kolayi uzun sureden sonra Almanya'da ictim onu da ozlemisim.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bize herzaman sölenen abd de mcdonalds vs çok ucuzmuşlar hep efsanemi yani.Ben orda açmı kalıcam.Örneğin bi pubda yemek yiyememmi çok mu pahalı.Hani yaşam sıtandatları yuksekti abdnin.Ben orda sürünceksem oranın ne anlamı kalıyo.Asgari ücretle geçinmek türkiyeden zor o zaman.1 dolara makarna filan denmiş...abi ben oraya makarna yemeyemi gidiyorum yaa ((( saçmalık bence...bu konuda bilgisi olanyazabilirmi acaba.Dışarda gunluk kahvaltı yemek ve biraz biraz bana kaça patlar...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bira fiyatlarınıda çok merak ediyorumm????? 1 tane normal bira kaç dolar??gece kluplerinde kaç dolar kolisi kaça..detaylı bişey bulamadım sitede

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize herzaman sölenen abd de mcdonalds vs çok ucuzmuşlar hep efsanemi yani.Ben orda açmı kalıcam.Örneğin bi pubda yemek yiyememmi çok mu pahalı.Hani yaşam sıtandatları yuksekti abdnin.Ben orda sürünceksem oranın ne anlamı kalıyo.Asgari ücretle geçinmek türkiyeden zor o zaman.1 dolara makarna filan denmiş...abi ben oraya makarna yemeyemi gidiyorum yaa ((( saçmalık bence...bu konuda bilgisi olanyazabilirmi acaba.Dışarda gunluk kahvaltı yemek ve biraz biraz bana kaça patlar...
    öle tabi Türkiye de peynir ekmek , poğaça ile karnını doyurabiliyorsun yaşam standartlarını gidince görürsün her şey para mc donals ta sabah istediğini yiyemiyorsun 11 e kadar kahvaltı menülerini almak zorundasın 3-4 dolar 11 den sonra mc double yiyebilirsin 1.29 galiba yani dışarıda kahvaltı önerilmez evde yumurta yersin artık
    dediğin gibi oraya sürünmeye gidiyoruz bu program böle bir şey zamanla kanıksıyorsun hadi sana başarılar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bira fiyatlarınıda çok merak ediyorumm????? 1 tane normal bira kaç dolar??gece kluplerinde kaç dolar kolisi kaça..detaylı bişey bulamadım sitede
    arkadaşlar alıyordu 6 lı 7 dolar 12 li 15 24 lü 20 dolardı barlarda şişesi 3-4 arası değişiyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı earthborn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öle tabi Türkiye de peynir ekmek , poğaça ile karnını doyurabiliyorsun yaşam standartlarını gidince görürsün her şey para mc donals ta sabah istediğini yiyemiyorsun 11 e kadar kahvaltı menülerini almak zorundasın 3-4 dolar 11 den sonra mc double yiyebilirsin 1.29 galiba yani dışarıda kahvaltı önerilmez evde yumurta yersin artık
    dediğin gibi oraya sürünmeye gidiyoruz bu program böle bir şey zamanla kanıksıyorsun hadi sana başarılar
    belki ayrımcı bir benzetme olacak ama kötü bir niyetim yok.Ben kemerde doğdum büyüdüm ve orada yazları doğudan gelenlerin nasıl eşşek gibi çalıştıklarını gördüm.Onlarda nasıl olsa kemerdeyiz antalyadayız diye sevinç içinde vakit geçiriyolar...3 kuruş paraya mutlu olup yaşam standarlarıyla renkleriyle daha üstün olan kemerde iyi vakit geçiriyolar ama hiç yükselemeden yerlerinde sayarak sürünüyolar..Aynı doğudan gelenlerin kemerde yaşadıkları kultur şoku fakırlık ve dışlanmışlık içinde bir yaz bekliyo sanırım bizi...hevesim kaçtıı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

belki ayrımcı bir benzetme olacak ama kötü bir niyetim yok.Ben kemerde doğdum büyüdüm ve orada yazları doğudan gelenlerin nasıl eşşek gibi çalıştıklarını gördüm.Onlarda nasıl olsa kemerdeyiz antalyadayız diye sevinç içinde vakit geçiriyolar...3 kuruş paraya mutlu olup yaşam standarlarıyla renkleriyle daha üstün olan kemerde iyi vakit geçiriyolar ama hiç yükselemeden yerlerinde sayarak sürünüyolar..Aynı doğudan gelenlerin kemerde yaşadıkları kultur şoku fakırlık ve dışlanmışlık içinde bir yaz bekliyo sanırım bizi...hevesim kaçtıı
    aslında fakir değilsin yanında çalışanlarla aynı parayı kazanıyorsun aynı haklara sahipsin bende geçen sene şoktaydım sorun, giderken fazla para harcıyorsun onu çıkartmaya çalışıyorsun rahat olacaksın 3-4 doları düşünmeyeceksin Türkiye ile karşılaştırma yapmayacaksın bu sene yemeği hiç düşünmeyeceğim 200 dolar fazla harcayayım kafam rahat geleyim ülkeme yeter yoksa parayı düşündün mü mutsuz oluyorsun zevki kalmıyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

anladım...Çok merak ediyorum türkiye abd kıyaslaması nasıl olacak bakalım..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

o değilde ben normal ekmek yiyemeden karnımı doyuramıyorum ki yahu tost ekmeğiymiş sandviç ekmegiymiş küçücük ekmekler imkanı yok paketi bitirsem de doymam:S normal ekmekler her yerde bulunmuyor mu acaba fiyatları arasında nekadar bi fark vardır? bir de benim kalacagım evde ne yazıkki mikrowave olmayacakmış bunun dezavantajı çok mu olur? mümkün oldugunca kendim evde yemek yapıp yemek dışarda çok para harcamamak istiyorum da nasıl olur bilemedim bu nuddle ları normal makarna gibi tencerede haşlıyamıyor muyuz ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)