Sonuç: Abd de tercih ettiginiz FF restorant ?

Katılımcı sayısı
17. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mc Donalds

8 47,06%
  • Burger King

3 17,65%
  • KFC

1 5,88%
  • Subway

2 11,76%
  • Pizza Hut

0 0%
  • Taco Bell

1 5,88%
  • Wendys

2 11,76%
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abd de iken yemek yediginiz restorant

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Abd de iken yemek yediginiz restorant

Abd de nerdeyse hic olmayan yemek kulturu ve calismaktan bulamadigimiz zamandan dolayi cogu kisi fast food restoranlarini tercih ediyor. Sizin en cok begendiginiz veya yemek yemeyi tercih restorant hangisi ? Ben genelde Mc Donaldsdaki Chicken Selectsleri ve Hot & Spicy chicken i sevdigim icin orayi tercih ediyorum. Calistigim yer oldugu icin de Pizza Huttan yiyorum. Sizin begenileriniz veya tercihleriniz hangileri. Mesele KFC nin soslu tavuklari nasil ? Iyi gunler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bn hıc bırını tavsıye etmek ıstemıyorum elınde ımkanları olan arkadslar bence evde kendılerı pısırsınler ben ole yapıyom haftalık yeemk param 30 $ cıvarı oluyo ama evde ıstedıgım gıbı psııryom her seyı cokda ıyı oluyo fast food uun alayı bence saglıksız bende fast food restarauntta calısıyom oradan tecrubelıyım braz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bizde evde yapiyoruz genelde ancak fast food pratik oldugundan mc chicken ya da double cheese goturuyoruz yoksa evde yemek en sagliklisi amerika icin. oyumu mc 'e veriyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Evde yapip daha saglikli ev yemegi yemek en mantiklisi tabi ama Abd de hazir gida haricindeki sebze-meyve ve diger gida maddeleri pahali oldugu ve zamanimiz kisitli oldugu icin cogu kisi evde yemek yapmayi tercih etmiyordur diye dusunuyorum. Sorum ev yemekleri haricinde. Mesela ben Mcdeki soslu tavuklari seviyorum, etli burger vs yi pek tutmuyorum. Pizza Hutta sadece cheese pizza yiyorum, digerlerinin hepsinde domuz var. Wendys, Taco, KFC ve digerlerini deneme sansim olmadi simdilik. Ama KFC ve Wendys deki soslu tavuklari denemek isterim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arbys de var onun patatesleri guzel bi combosu var bizim donere benziyo

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

valla bulunduğum yerde yok bunlar ama karşıya geççince subway den şaşmam
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

-Times da 50th street 7ave de unlu bi pizzaci var famiglia. 1 dilimi insani doyuruyor. Tadida super otesi hemde cok buyuk. 2.5$ dilimi. Genelde oradan yiyorum ucuz oluyor.

-Mc i oldum olasi sevmemisimdir burda zaten et yiyemiyoruz geriye bi tavukla balik menusu kaliyor. Fish i cok fcak sevmedim. tavuklarini denemedim.

-Burger a gidersem fish menu aliyorum. Hem tadi super hemde doyurucu. Bide transformers kampanyasi var. Menu alinca ustunde transformers stickeri cikiyor. %50 sansin var. Biri bos biri dolu. cheeseburgerle cheesekek kazanmistim dun bugun menum bedavaya geldi gibi oldu onlari aldim yedim(:

-Gecen hafta popeyes in 100 magazasini acmasindan dolayi leg+thigh 1$ di. Oradan yedim bi kac kere.....

-KFC ye gitmedimdaha ama tvde reklamlari donuyor. Kocaman paketleri 5$. Bi ara onlardan birini deneyecegim.

-Sbarro ya gittik. 1 dilim pizzaya 4$ aldi. O gun bugun daha gitmedim.

-Subway de footlongs var kocaman sandwich ekmegi. 5$. 2 ye bolunce ogle ve aksam yemegi icin yeterli boyutta. 2.5$ a ogunu getirmis oluyorsun. Ayrica tunasi suuper otesi. tek kotu yani subwayler copluk gibi kokuyor. ancak bu kadar kotu bi koku olabilir. Menuyu alip disarda yiyorum...

-birde sokaklarda halal foood var her yerde. Chicken over rice, gyro falan super oluyor. Bi tane tanidik var alacagimiz zaman ondan aliyoruz. 4-5$ da o.

Fast food izlenimlerim bunlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abi siz onu bırakın da siz hiç Five Guys'ta hamburger yediniz mi? Amerikaya geldim geleli öyle bir hamburger arıyordum zaten Mc KFC
    Türkiyedede var. Hamburger derseniz Five Guys abi. Ete doyduğumu hissettim tek hamburgerde. Sandviç mevsuzu olursada Subway. Bütün amerikalılar öve öve bitiremiorki haklılar bende çok seviyorum Wendys in hamburgerleri çok kötü ögggh. Ama crispy chicken sandviçi çok güzel bildiğimiz tavuklu hamburger işte.... çok konuştum mu ne
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Valla Wendys in TV deki Asian Spicy Chicken reklamlari acayip istahimi aciyor. Burlarda olsa direk dalacam restorana. Gezi kisminda kesin denemek istiyorum wendys tavuklarini Subwayden daha hic yemedim ama diger arkadaslarim da ovuyor, bi gideyim artik

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Wendys in TV deki Asian Spicy Chicken reklamlari acayip istahimi aciyor. Burlarda olsa direk dalacam restorana. Gezi kisminda kesin denemek istiyorum wendys tavuklarini Subwayden daha hic yemedim ama diger arkadaslarim da ovuyor, bi gideyim artik
    aynen ya reklamda super otesi gorunuyor. 50 kat cila atilmis gibi parliyor ahauah insanin alasi geliyor. subwayde tuna fish super otesi.... her gun yesem bikmam.

Yakinlarda bi five guys var mi diye bakayim maps dan. bulursam denerim. bu arada joe's pizza da en meshur pizzaciymis galiba ama denemedim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben kfc de çalıştığım için sürekli orda yiyorum tavuklar çok lezzetli menüleri de güzel 5$ lık paket menüler var gayet de doyurucu. taco bell de 99cente bizim dürüme benzeyen şeyler var çok çok lezzetli değil ama idare eder yenilebilir yani. Burger King Türkiyedeyken sık gittiğim biyerdi burda çok gitmiyorum sanki lezzeti farklı burdakini çok beğenmedim. Wendy's in hamburgerlerini de yedim fena değildi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wendy de crispicy chicken sandwich var tavuk burger bildiğimiz 1 dolara.Ondan 3 tane alıp bir de small kola alıp beleşe 3 4 kere de refill yapınca doyuyorum. Ama evde yaptığımız tavuk sotenin yerini hiçbir şey tutmaz tabiki
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mc donald sin snack wrap rach soslusunu denemenizi siddetle tavsiye ederim
    yedikce yiyesi geliyor insanin
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaptikca yiyesim gidiyor
    mcdonaldstan uzak durun
    grill chickenin oldugu hicbirsey yemeyin

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@hellguard

bana ranch sos getrsene..hastasyim ben
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)