Sayfa 11 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 78910111213141521 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 330 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı destiny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar pay checkleriniz türkiyeye geldi mi?gelenler varsa nasıl bozulduğu konusunda acil bilgiye ihtiyacım var?bana en kısa sürede bozacak olan lazım???eski watcılar haadii)
    şey ben gecen sene gittim destiny hanım paycheckimi bozdurmadımmm zaten benim bahşişler vardı bilio musun onlarla bir yazı geçirdimmmm bebek napcan sen paychecki yaaaaaaaaaaaa:P

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

para lazım yahu iş kadını olmak kolay değil biliyormuusun))ya ne diycem herkes nickini tanıtsa yaaa.herkes normal hayatta birbirini tanıyor ama forumda kimse tanışmıyor???hadiyin gençler ben Kader hani hotel breakers da çalışan bol bahşişli olan)))(azra ta sevgilerle)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı destiny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    para lazım yahu iş kadını olmak kolay değil biliyormuusun))ya ne diycem herkes nickini tanıtsa yaaa.herkes normal hayatta birbirini tanıyor ama forumda kimse tanışmıyor???hadiyin gençler ben Kader hani hotel breakers da çalışan bol bahşişli olan)))(azra ta sevgilerle)
    kader benim çek geleli bir hafta olmuş yawww... bu arada özledim valla sizi bi ara görüşelim yaa olmuyor böle...gonce'ya memmet'e çağtay'a falan da haber verelim bende hakan'ı alır gelirim yaww...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar ben 2008 yılında gittim wat programıyla amerikaya...size önerim gideceginiz firmayı iyice araştırın ve firma pahalı ucuz demeyin çünkü TÜRKİYEDE fazladan vereceginiz 100-150 dolar amerikada kazanacagınız 1 günlük paraya bedel 1-2 günlük para için tüm yazınıza yazık etmeyin...Önerilerimi isterseniz;
    Şirketin web sayfasını iyi araştırın,
    O şirketle gitmiş arkadaşlarınızın önerilerini dikkatle dinleyin,
    Şirket en az 7-8 yıllık oturmuş donanımlı ve bu işin ehli olsun,
    Şirketin üniversitedeki temsilcisi ile kesinlikle görüşün,o üniversitedeki temsilci o şirketin sizin üniversitedeki yüzüdür o yüzden temsilcisi olmayan şirketlere biraz şüphe ile yaklaşın...

Saygılarımla;
    CANSOY GÜROCAK

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bu arada arkadaşlar bende cedar point e gitmiştim geçmiş mesajlarda sorularınızı yanıtlamıştım..Tekrar her türlü sorularınızda yardımcı olabilirim....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cansoy hele bi roadshow açıklasın patır patır düşerler bizim düştüğümüz gibi... şimdiden gideceklere söyleyim cedar point'in en kıyak işleri sırasıyla sweep-ride host ve food host'tur. ancak food host'ta dikkat edin soak city'e düşmeyin düşenler geçen sene sıkıntı yaşadı bir hayli.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

2 sezon cedar point görüp 2. sezonda çok hoş olmayan şeyler yaşayan birisi olarak tavsiyem şudur.. Park ekonomik krizden çok etkilenmiş.. Fırsatınız varsa daha iyi işler bakın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı raptors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sezon cedar point görüp 2. sezonda çok hoş olmayan şeyler yaşayan birisi olarak tavsiyem şudur.. Park ekonomik krizden çok etkilenmiş.. Fırsatınız varsa daha iyi işler bakın
    erdem açmıyalım eski sayfaları şimdi abi...hakikaten pek hoş olmayan şeyler yaşayan birisin özellikle son günlerinde...o yüzden hemen çamur atma benim cedar pointime...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ne tur seyler yasadin ?
    Krizden etkilendigini nereden duydun ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Açık konuşmak gerekirse krizden her yer gibi bu park da etkilenmiş. Örneğin ziyaretçi sayısında bir miktar azalma var.
    Ancak şunu da belirtmeliyim ki hemen hemen tüm parklar bundan ağır bir şekilde etkilenmiş. Bilhassa sahile yakın kesimdeki ufak eğlence parklarından arkadaşlarım iyi haberler vermediler. Cear Point para kazanma bakımında çok yüksek olmasa da garantili yerlerden biridir diyebilirim.
    Seneye gelecekler için söylüyorum 2010 sezonu biraz daha kalabalık geçecek çünkü Amerikan halkı krizi biraz unutacak bu kış. Yeni yapılan reformlar ve şirketlere yapılan federal yardımlar amerikan ekonomisiinin belini doğrultacak ve insanlar daha fazla eğlenceye para ayıracaklar. Bu da size daha fazla saat çalışma imkanı demektir. Cedar Point'te birkaç riskli iş dışında (özellikle hava koşullarına bağlı Soak City işleri ve KODAK!!!) para kazanamayacağınız iş yok gibidir. Ben ilk dönemler hiç çalışmadım saatime sadık kaldım ama overtime istemedim ona rağmen 4500 dolar kazandım. Benim kazandığım ortalarda bir yerlerdedir.
    Cedar Point'te eğer biraz fazla çalışırsanız 5000 dolar rahat kazanır dönersiniz. Hele ki seneye saatlerde bir artış yaşanacağından emin olabilirsiniz.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açık konuşmak gerekirse krizden her yer gibi bu park da etkilenmiş. Örneğin ziyaretçi sayısında bir miktar azalma var.
    Ancak şunu da belirtmeliyim ki hemen hemen tüm parklar bundan ağır bir şekilde etkilenmiş. Bilhassa sahile yakın kesimdeki ufak eğlence parklarından arkadaşlarım iyi haberler vermediler. Cear Point para kazanma bakımında çok yüksek olmasa da garantili yerlerden biridir diyebilirim.
    Seneye gelecekler için söylüyorum 2010 sezonu biraz daha kalabalık geçecek çünkü Amerikan halkı krizi biraz unutacak bu kış. Yeni yapılan reformlar ve şirketlere yapılan federal yardımlar amerikan ekonomisiinin belini doğrultacak ve insanlar daha fazla eğlenceye para ayıracaklar. Bu da size daha fazla saat çalışma imkanı demektir. Cedar Point'te birkaç riskli iş dışında (özellikle hava koşullarına bağlı Soak City işleri ve KODAK!!!) para kazanamayacağınız iş yok gibidir. Ben ilk dönemler hiç çalışmadım saatime sadık kaldım ama overtime istemedim ona rağmen 4500 dolar kazandım. Benim kazandığım ortalarda bir yerlerdedir.
    Cedar Point'te eğer biraz fazla çalışırsanız 5000 dolar rahat kazanır dönersiniz. Hele ki seneye saatlerde bir artış yaşanacağından emin olabilirsiniz.

peki hangi isi onerırsın (calısma sartları ıyı olan para kazanma pek onemlı degıl)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

dun tv de amerikadaki buyuk egelnce ve su parklarini gosteriyordu. cedari da gosterdi.bayagi bir buyukmus. herhalde istanbulun bir ilcesi kadar vardir. Millenium denen coster muthisti..
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok kararszm bende

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dun tv de amerikadaki buyuk egelnce ve su parklarini gosteriyordu. cedari da gosterdi.bayagi bir buyukmus. herhalde istanbulun bir ilcesi kadar vardir. Millenium denen coster muthisti..
    millenium force yi bırak sen kardeş en mükemmeli TOP THRILL DRAGSTER!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kaan61_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok kararszm bende
    Kaan bak bu form sayfası işte senin kararsızlıgına çözüm bulmak sana yardım etmek için var...Denyimli bir watçı olarak bana da istedigin soruyu sorabilirsin rahatlıkla...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Kardeşim sne geçen yaz da mı gittin...Hakan çok iyi dedi ama bana bu yazı )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ride Host ol derim. Gayet eğlenceli bir iştir. Her sabah test sürüşü yapabilirsin. İnsanların saatlerce sıra beklediği o muhteşem oyuncakların operasyonunu yapmak cidden seni öteki iş kollarından ayırır. Top Thrill Dragster gibi muhteşem bir aleti kullanmak nasip oldu bana ve emin ol ki çok iyidir.
    Ancak bu işin eksileri de var tabii. Takım liderin durmadan başındadır (Planet Snoopy, Camp Snoopy ve Kiddy Kingdom hariç) ve sürekli kontrol altında hissedersin kendini. Fiziksel olarak zorlayıcı olabilen bir iştir. Bilhassa yoğun günlerde 4 saate kadar yoğun bir tempoyla çalışmak zorundasın. Rotasyon sayesinde sürekli aynı işi yapmazsın (örneğin sürekli kemer kontrol eden load host veya kapıda duran entrance host olmaz bunlar arasında yer değişirsin).
    Ride Host olursanız insanlarla sürekli iletişim halinde olursunuz ve emin olun muhteşem bir ingilizce yetisiyle Türkiye'ye dönersiniz. Bu havalı işi kesinlikle öneririm.

Bunun yanında Sweep işi vardır ki bu iş aslında daha rahattır. Takım liderin seni sürekli görmez o yüzden yoğun bir çalışma gerektiren iş yapmazsın. Molalarını kendin verirsin, istediğin zaman suyunu içer, gölge taraflarda çalışır görünüp serinlersin.Saati de fazladır Sweeplerin güzel para kazanırsın. Park ne kadar yoğun olursa olsun aynı tempoda çalışma imkanına sahip olursun.

Bu işin eksileri de arada meydana gelen büyük çaplı kirlenmeler (koca bir tabak soslu yemeğin yere dökülmesi, kusma olayları vb.) ile ilgilenmek zorunda kalırsın. Ride Host'lar daha fazla kusmuk temizler onu söyleyim (ömrümü yedin Ocean Motion)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

tesekkurler el edebi.bu sweep ısı tam olarak ne oluyor acaba,bide is fuarına gelen ceader pint ıs verenlerı ne gıbı sorular soruyor?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sweep denilen iş bütün gün elinde bir süpürge bir faraş ortalığı temizlemek demektir. Cedar Point'in en kıyak işlerinden biridir. Bol saat alırsın parayı kırarsın.
    Jamie Fischer ablamız sana ufak tefek sorular sorar. Nerden geliyorsun, ne okuyorsun filan falan. Tek tek ilgilenir seninle güzelce iletişime geçer. Zaten elindeki işleri grubuna baştan söyler "elimde şunlar şunlar var" der. Eğer baştan karar vermişsen işine çok üstelemez kolayca verir o işi.
    İngilizce konusunda hiç dert etme sıfır ingilizcen olsa da alırsın Jamie abladan işi.

edit: abarttım mı bilmiyorum ama jamie fischer çok çok az ingilizce bilenleri almıştı işe, sıfır ingilizce ile gelenlerle de türklerin yardımıyla anlaşmıştı. o kadar ingilizce sahibi olanı da ride host yapmıyor "bulaşıkçı ol istersen diyor" ama yine de iş veriyor sana
    Konu el_edebi tarafından (22-11-2009 Saat 01:14 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

saolasın el edebi icimi ferahlattın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bende bu sene cedar pointte çalışmayı düşünüyorum.Daha önce giden arkadaşlar iklim durumu hakkında bilgi verebilirler mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı exclusive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bu sene cedar pointte çalışmayı düşünüyorum.Daha önce giden arkadaşlar iklim durumu hakkında bilgi verebilirler mi?
    haziran'da aşırı nemli bir hava vardır. sık sık yağmur yağar ama sıcaklık pek düşmez...temmuz'da yağmurlar azalır ve nispeten daha uygun bir hava olur. arada sırada fırtınalar patlar yıkar ortalığı ama genel durumu çok etkilemez. ağustos'ta tekrar yağmurlar başlar ve sıcaklıklar hafiften düşmeye başlar haziran'daki gibi boğucu bir hava oluşmaz. eylül'de yaz havası kalmaz öyle türkiye'deki gibi. yağmurlar artar...çeker gidersin yağmurlu bir ohio gününde orayı
    türkiye'de giydiğin yazlık kıyafetlerden birkaç parça al. bir tane de serin havalarda giymeye ceket, kapşonlu sweat tarzı şey al.
    eğer sıcak havaları seviyor ve yazın serinliği sevmiyorsan orayı sevmezsin ama benim gibi sıcağa alerjin varsa birebir mekandır.
    orada gördüğüm en yüksek sıcaklık 38C en düşük ise 12C'dir...durumu sen anla işte

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum aslında benimde aşırı sıcağa alerjim var o yüzden sormuştum iklim durumunu. yardımcı olduğun için çok saol.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yaa sweep olmayın ya para kazanırsınız rahattırda ben sweeptim kaçamaklarda oluo ammaaa günde yeri gelio 17 saat ayakta kalıosunuz off alamıosunuz hele sonlarda çok zor çnkü millet gidioo diosunuz ki aman olsun zaten nie gidioz ki para yapcaz bizzz yanılıosuunuzz sonra chicagoya gideiblmek için chicagoda bir otel odasından arayıp çok hastayım yurttayım demek zorunda kalabilyorsnuz onun içn bence ride olun hem aşırı çalışmayın hem az çalışmayın food berbatt food olcaksanız wagon da olun kii o zamanda havuz bölümünde olma şansınız varr 45 dk da bir go home yeme olasılıgıınız çok olası .food olmayın ne yapın edin fuarda ilk seansa katılın ve ride olun hee olmadı elinizde 2 ihtimal kaldı food mu sweep mi derseniz sweep derim foodda sefil olacagıma helekii area1 da sweets and treats die bir yerdeee allahın belası leasy die bir team leaderiniz olursa günde diil 17 saat 26 saat yürümeyi tercih edersiniz.kesinlikle imzayı atarken olabildiğince erken zamana yazın dönüşÃ¼nüzü zaten uzatablirsiniz orda isterseniz ama sonra istifa ederseniz pek tatlı olamayan şeyler olabiliyor 1 saat içinde çık git gibi ya daaa sürücez sizi amerikadannnn hemen yrn ülkene gönderiom seni gibi tehditlere maruz kalabilisounuz gecen sene çok ihtiyac duymuştum cedarla alakalı bilgilere şimdi ihtiyacı olan olursaaa istediğini sorsunn halden anlarım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı turtlesuzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa sweep olmayın ya para kazanırsınız rahattırda ben sweeptim kaçamaklarda oluo ammaaa günde yeri gelio 17 saat ayakta kalıosunuz off alamıosunuz hele sonlarda çok zor çnkü millet gidioo diosunuz ki aman olsun zaten nie gidioz ki para yapcaz bizzz yanılıosuunuzz sonra chicagoya gideiblmek için chicagoda bir otel odasından arayıp çok hastayım yurttayım demek zorunda kalabilyorsnuz onun içn bence ride olun hem aşırı çalışmayın hem az çalışmayın food berbatt food olcaksanız wagon da olun kii o zamanda havuz bölümünde olma şansınız varr 45 dk da bir go home yeme olasılıgıınız çok olası .food olmayın ne yapın edin fuarda ilk seansa katılın ve ride olun hee olmadı elinizde 2 ihtimal kaldı food mu sweep mi derseniz sweep derim foodda sefil olacagıma helekii area1 da sweets and treats die bir yerdeee allahın belası leasy die bir team leaderiniz olursa günde diil 17 saat 26 saat yürümeyi tercih edersiniz.kesinlikle imzayı atarken olabildiğince erken zamana yazın dönüşünüzü zaten uzatablirsiniz orda isterseniz ama sonra istifa ederseniz pek tatlı olamayan şeyler olabiliyor 1 saat içinde çık git gibi ya daaa sürücez sizi amerikadannnn hemen yrn ülkene gönderiom seni gibi tehditlere maruz kalabilisounuz gecen sene çok ihtiyac duymuştum cedarla alakalı bilgilere şimdi ihtiyacı olan olursaaa istediğini sorsunn halden anlarım

diosun tecrübe konuşuor )) seni buralarda görmek negüzel

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yine coşmuş birileri doğru diyor ne yapın edin food olmayın, ride host-sweep-lifeguard en iyi kısımlardır. ötekileri çaresiz kalırsanız alın o işte de büyük paralar kazanabilme ihtimaliniz var.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anlaşılan pek tercih görmüüyoruz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kaan61_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlaşılan pek tercih görmüüyoruz
    tercih görmüyoruz derken? food host mu oldun ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cinobili01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diosun tecrübe konuşuor )) seni buralarda görmek negüzel
    yesss efsane tecrubee burda sen biliosun gecen sene ne durumda oldugumuzuuu yardım şartttt

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı turtlesuzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yesss efsane tecrubee burda sen biliosun gecen sene ne durumda oldugumuzuuu yardım şartttt

tabi mesela tecrüblerini paylaşki gidenler,hemen laptopa parayı yatırıp ortada kalmasınlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)