Work and Travel
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: deneyimli birisi yardım etsin lütfen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart deneyimli birisi yardım etsin lütfen

öncelikle benim durum biraz karışık ve bilgi eksiğim var izmirde bulunan ve tecrübeli birisi varsa lütfen özelden yazsın numaramı vereyim bi çay içerken durumumu anlatayım.çok rica ediyorum izmirde oturup bilgili birisi varsa lütfen 10 dakikasını bana ayırsın

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

karışık derken neyi kastediyorsun herhangi bir şirkete git onlar aydınlatır zaten senı yeterince
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

BannedUser
    Guest

burdan sorsana arkadas

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o zaman sıkı durun başlıyorum hazırlığı geçtim 1. sınıfın ilk dönemi ortalamam çok iyi değildi 2. dönem de fazla kasmadım zaten kaldım diye.su an 1. dönem ortalamam 1.47 genel ortalamam 1.25.Şu an 1. dönem bittiğine göre okuldan 1.47 olan ilk dönem ortalamamı alıp da vize görüşmesine gitsem olur mu.biraz araştırdım forumu bazı arkadaşlar ortalama düşükse detaylı belge götürün demişler.ailemin maaş bordrosuna kadar götürürüm valla ama vize alma ihtimalim nedir ? eğer vizeyi alamazsam haziran sonuna kadar beklemek zorundayım ki 2. dönem ders notları açıklasın.bunun da çok geç olacağını düşünüyorum ?

BannedUser
    Guest

sen bana özelden yazmıssın zaten bende sana cevap verdim. neden memlekete gitmek zorundaydın diye..

dtaylı belgeden kasıt maas bordrosu tapu filan değil..... neden okula gitmedin bu. baban mı hastaydı sen mi hastaydın tarzı.. yani hastaysan rapor gibi bir belge.a

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkes gibi bir bahane bulacağız artık.ama sorularımın cevaplarını alamadım henüz bu arada özelden baktım 0 okunmamış toplam 1 yazıyor cevap verdiysen yok valla :S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cevap verin lütfen.toplam 3 dönem okudum 3 dönemin ortalaması 1.25 fakat ilk dönem ortalamam 1.47 bu şekilde vize görüşmesine gitsem boşa mı gitmiş olurum ? diyelim ki red aldım haziran sonunda total ortalama ile tekrar vize almaya gitsem çok mu geç olur ? sonuçta iş kalmama ihtimali de var

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Noobowski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap verin lütfen.toplam 3 dönem okudum 3 dönemin ortalaması 1.25 fakat ilk dönem ortalamam 1.47 bu şekilde vize görüşmesine gitsem boşa mı gitmiş olurum ? diyelim ki red aldım haziran sonunda total ortalama ile tekrar vize almaya gitsem çok mu geç olur ? sonuçta iş kalmama ihtimali de var
    o ortalamayla vize alman biraz zor ama gerekli bahaneleri sunarım kıvırırım diyorsan şasını deniyebilirsin 1.47 lik ortalama ikinci dönem 2 yi zor geçer zaten sıkı çalışmazsan finallerin haziranda bitse zaten açıklanması 15 20 günü bulur gibi çnkü bizde öye oluyor gidiş tarihin gecikir ama kendine güveniyorsan ortalamayı ikinin üstüne çıkarırım diyorsan ona göre geç başlayan bi iş ayarla vizeye haziranda gir
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

arkadasim zaten transkript alinca tum derslerin ortalamasi gozukur donem olarak ayri alamazsin.yani benim universitemde boyle.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmm anladım.ilginiz için çok teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)