Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Darien Lake / NY

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Darien Lake / NY

arkadaslar 2008 yazında ılk olarak gıtmeye karar verdım newyork da eglence merkezı ısı; aynızamnda haftalık 80 dolara konaklama ayarlıcaz saat ucretı 7.15 sızce nsl ılk gıdısım newyork uygunmudur? eglenme ve dıl acısından daha ıyı bı alternatıfım varmı tecrubelı arkadaslar bı yardımcı olursa sevınırm newyorkta yapabıolırmıyım bu ıs nsl gıbı bı cok sorum var aydınlatacak olanalara sımdıden cok tesekkurler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart newyork ? darien lake? tecrubelıler lutfen ısbasına:)?

arkadaslar newyork da yapabılırmıyıs ılk gıdısım ? eglence merkesı ısı saat ucretı 7.15 konaklama ogrencı otelı haftalık 80 dolar kahvaltı ve ıs servısı hızmetın ıcınde? dıl ve eglencelı bı amerıka ıcın nsl bı secım baska onerısı olan varsa onerılerede acıgım yardımcı olacakj arkadaslara sımdıdden tesekkurler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı akinsral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2008 yazında ılk olarak gıtmeye karar verdım newyork da eglence merkezı ısı; aynızamnda haftalık 80 dolara konaklama ayarlıcaz saat ucretı 7.15 sızce nsl ılk gıdısım newyork uygunmudur? eglenme ve dıl acısından daha ıyı bı alternatıfım varmı tecrubelı arkadaslar bı yardımcı olursa sevınırm newyorkta yapabıolırmıyım bu ıs nsl gıbı bı cok sorum var aydınlatacak olanalara sımdıden cok tesekkurler...
    Newyork, günlük ihtiyaçlarını karşılamak,eğlenmek gezmek için çok pahalı bir yer. Konaklama ücreti bana göre uygun.Ama 7.15 NY için düşük gibi geliyor bana.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sıxflag olunca ucrette pek fark olmaz sankı ama baska ne gıbı ıse bakmalıyım sızce ;ayrıc bu ıste mesaı olayıda genelde oluyomus ucret ıse 11 dolar oluyomus fakat sırketın dedıgı bu gıden arkadaslarınla konusabılırsn dedı onlar cok memnundu falan gıbı sozler soyledı ama malum sırketlerın guvenılırlıgını bılıors az cok

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

New York denince direk çok pahalı deniyor ama şöyle bir yanlışlık var.
    Geçen sene gittiğim yer Long Island'dı ve o da New York eyelatine bağlıydı.
    Pek de pahalıydı diyemem ama Manhattan gibi(hrkesin NY diye bahsettiği yer) lüks bir yer tabiki çok pahalı. LI'da 5$ olan sigara şehirde 8-9$ mesela.
    Eğlence parkının da böyle şehir merkezinde olmadığından eminim(zaten yer yok o kadar ) Sonuçta NY veya NJ olması pek bişey değiştirmez.
    Gerçi NY'da nerede var böyle eğlence parkı o da ayrı bir konu. Hiç görmedim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

acık adresı darien center ny ,allagehany road darien lake adı altında bı eglence parkı sıxflag yanı anlıcagn,sırket.acık adresıne kadar salladgnı sanmıorm sırketın abartmaslar yanı alternatıf onerılerınıs nedır sehır olarak veya ıs olarak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaşım bu darien lake buffaloda.niagara nın oralarda biyerlerde.bende orayı gitmeyi düşünüorum.new york a 650 mil uzaklıkta.ny gibi pek pahalı olacağnı zannetmiorum.bence oranın en büyük avantajı niagara ya yakın olması we oraya gelen turistlerinde darien lake yakın oldğu için orayı tercih etmesi.dolayısıyla iş yoğunluğu kazanması)diğer arkadaşlarda yardımcı olurlarsa çok sevinirm.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool

ben gecen yaz orda calisiyordum bu yaz da tekrar gidiyorum. program kaydimi falan yaptirdim. birincisi orasi new york city e yaklasik 6-8 saat arasi.. housing olayi ise haftalik 70 dolar veriosun tabi bunun oncesinde bi 100 dolar depozitosu vardi sanirim. ben once parkin ayarladigi otelde kaldim daha sonra ewe ciktim ewe cikmak en iyisi.. eger herhangi bir bilgiye ihtiyacin varsa ben yardimci olabilirim... arkadaslarin da dedigi gibi niagara falls a 1sa 15dk buffalo ya 45dk rochester a da 45 dk uzaklikta.. diger bir avantaji ise canadaya cok yakin istersen kanadaya da gecis yapabiliosun ama vize almak sartiyla..
    Konu beyazz tarafından (29-11-2008 Saat 03:45 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart darien lake , ny

2009 darien lake e gidecek olanlar ve darien lake e gitmiş olanlar var mı ??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben 2009 yazı darien lake deyimigidecek arkadaşlarla tanışabilirzi.... şimdiden hayırlı olur inşallah bizler açısından...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)