Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: madden's on gull lake

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart madden's on gull lake

madden's on gull lake minnesota www.maddens.com

1000 donum araszi uzerine kurulu, icinde golf sahasi, 2 restaurant, 2 cafe ve bir pizzaci, bir de grill olan Minnesota nin 1926 da kurulmus en tarihi golf resort u, 10 housekeeper, 10 da advanced ingilizce konusan server istiyor.

Arkadaşlar nasıl bi yer sizce yardımcı olabilir misiniz lütfen çok karıştı kafam.

betül

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

verdiğin bilgiler sana sunulan iş yerinin köklü bir kuruluş olduğunu gösteriyor.
    Ufak çaplı bir araştırma yaptım senin için,
    İlk olarak Location :

Brainerdle ilgili herşey burada.İş ilanları da dahil

Bu iş için sana önerilen saatlik ücret ne durumda? Genelde 8.00 öderler housekeeperlara . Serverlarda aşağı yukarı o kadar alır.Overtime veriyolarmı? Konaklama için istenen ücrette önemli.Bunlarıda belirtseydin keşke.

Minnesota eyaleti kuzey sınırında kalıyor.Soğuk bir bölge.Yaz aylarında ki sıcaklık değerleride dikkate alınmalıdır diyorum ben.

Ve doğu yakasındaki eyaletlere kıyasla buraya ulaşım için uçak bilet ücreti (Round Trip) olarak + 200 € diyebiliriz.

Ve son olarak ekşisözlükten Minnesota Eyaleti ile ilgili görüşler.

***hayatimin bir senesini gecirdigim kuzey abd eyaleti eksi 40lara varan sogulkari ve 10000 golu ile meshurdur...
    ama o soguklarin insanlari pek etkiledigi soylemez, eger araban yoksa yapacagin pek bir sey, ha araban olsa da yapicak pek bi sey yok ama olsun...

***amerika'nin en buyuk alisveris merkezi olan mall of america nin bulundugu, amerika'nin en temiz ve egitim seviyesi yuksek eyaletlerinden biri.

***bahardan yaza dogru icindeki bin tane golun azizligi nedeniyle sivrisineklerin her gun geometrik dizi mantigiyla arttigi eyalet. kisin kiciniz donar, yazin sivrisineklerden helak olursunuz. abartmiyorum, resmen helak olursunuz. hele bir de twin cities disinda boktan kasabalarinda filansaniz hayati unutun, yapabileceginiz en iyi sey bowling oynamak ya da inek sagmak olabilir.

***iklimi disinda guzel eyalet. burada yasayanlar buranin nesine baglaniyor diye sorar insan, ama bu durumda arabaniza atlayip kuzeye dogru parklara gidiniz, sorunuzun cevabini bulacaksiniz. "dogayla aram yok, bana ne cicekten bocukten, alemlere akabilir miyim, ondan haber ver" diyenleri ise hakikaten sikabilecek bir mekandir.

================================================== =======

Bulabildiklerim bunlar şimdilik . Ancak !!! Bütün bunları ABD ye gidiş amacın doğrultusunda değerlendir.Ben oraya ne için gidiyorum sorusunu bir sor kendine

Şimdiden bol şans
    Konu Fiorex tarafından (08-01-2008 Saat 01:18 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok teşekkür ederim fiorex, yazdıkların çok yardımcı oldu zaten yazını okumadan da enine boyuna düşünüp gitmekten vazgeçmiştim senin yazdıklarında doğrulayıcı nitelikte oldu inan çok teşekkür ederim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

helal be ..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar hala new jersey den iş bekliyorum erken kayıt yaptırdığım halde
    umarım gelir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)