Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 İş Listeleri

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2011 İş Listeleri

Arkadaşlar, şirketim 26 Ocak'da ilk iş listesini gönderdi. Oldukça geç bir tarih olduğunu düşünüyorum. Ve o zamandan bu yana sadece 5-6 yeni iş eklendi. Gelen listedeki işlerse oldukça hızlı tükeniyor. Tercih ettiğim 2 iş çok çabuk doldu hatta bazıları doğrudan "dolmuştur" ibaresiyle geliyor. Ve hala bir yere yerleşebilmiş değilim.

Merak ettiğim şu: Bu durum Amerika'da hala daha ekonomik krizin yankılanmaları sürdüğü için mi böyle. Bütün işler ortalama 7.5 $ saatlik ücret veriyor. Eğer sebep ekonomik kriz ise, durumu kabullenip var olan işlerden birine başvurayım.
    Şartlar geçen yıllarda gördüğüm işlere oranla daha kısıtlı. Sizin elinizdeki iş listelerinde de durum bu mu? Yoksa bu benim sponsorumun yetersizliği mi?

BannedUser
    Guest

Alıntı yigitt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, şirketim 26 Ocak'da ilk iş listesini gönderdi. Oldukça geç bir tarih olduğunu düşünüyorum. Ve o zamandan bu yana sadece 5-6 yeni iş eklendi. Gelen listedeki işlerse oldukça hızlı tükeniyor. Tercih ettiğim 2 iş çok çabuk doldu hatta bazıları doğrudan "dolmuştur" ibaresiyle geliyor. Ve hala bir yere yerleşebilmiş değilim.

Merak ettiğim şu: Bu durum Amerika'da hala daha ekonomik krizin yankılanmaları sürdüğü için mi böyle. Bütün işler ortalama 7.5 $ saatlik ücret veriyor. Eğer sebep ekonomik kriz ise, durumu kabullenip var olan işlerden birine başvurayım.
    Şartlar geçen yıllarda gördüğüm işlere oranla daha kısıtlı. Sizin elinizdeki iş listelerinde de durum bu mu? Yoksa bu benim sponsorumun yetersizliği mi?
    Sponsorunun değil şirketinin yetersizliği. Sen sormuyor musun nasıl oluyorda dolu ibaresi ile gelir bu işler diye. Neye göre sıralama yapıyorlarmıs. ABD saatlik ücret eyalete, yapılan işe göre değişir genel olarak. Ya da o işler dolu sana artislik olsun diye mi işin adını atıyorlar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu konuyu sordum. Ama ne yazık ki tatmin edici bir cevap alamadım. Zannedersem, ilk önce diğer ülkelere gönderiyorlar. Sıralama neye göre yapılıyor, hiç anlamış değilim. Bu saatten sonra, şirket değiştirmek sağlıklı bir adım değil. Gerekirse self programa dönmek istiyorum, biliyorsun.

BannedUser
    Guest

Alıntı yigitt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu sordum. Ama ne yazık ki tatmin edici bir cevap alamadım. Zannedersem, ilk önce diğer ülkelere gönderiyorlar. Sıralama neye göre yapılıyor, hiç anlamış değilim. Bu saatten sonra, şirket değiştirmek sağlıklı bir adım değil. Gerekirse self programa dönmek istiyorum, biliyorsun.
    İş listeni gördüm. Kardeş zaten senin şirket büyük ihtimal başka sponsorlada çalışmıyordur şirket adını ilk kez duyuyorum. Artık o işlerle yetineceksin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Başka sponsorlar var. Amerex ve GeoVision. Fakat araştırdığım kadarıyla, bu ikisi pek de elle tutulur değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)