Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güncel İş Listeleri-Help WANTED

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Standart Güncel İş Listeleri-Help WANTED

Arkadaşlar gerek şu an amaerikada gerkese benim gibi henüz gidememiş olan arkadaşlar için herkes bulunduğu yerdeki iş imkanlarını vede elinden geliyorsa hani kendini sağlama aldıktan sonra tabii(kendine zararı olmaycaksa 2.işinide bulmuşsa) burada belirtir mi?

forumu oldukça sık takip ediyorum TR de olmanın avantajıyla
    ve giden arkadaşların çoğu ilşlerinden çıkartılmış ve zarara uğratılımış birbirimize yardımcı olmak amacıyla
    umarım yararlı olur..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

kimsenin bir şey paylaştığı yok yahu..Arkadaşlar DURUMU ZORDA OLANLAR işsiz kalanlar vs.. buraya yerinizi, bilgilerinizi vs.. yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım bulunduğunuz yerdeki iş imkanları ve konaklama ile alakalı

henüz TR deyim elimden geldiğince sizin için araştırabilirim vaktim varken...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

New Jersey Wildwood'da olanlar için şunu söyleyebilirim ki, Morey's Piers her dönem işçi alabilecek büyük bir eğlence parkı. ücretleri 7.15 $/h. Yine New Jersey Six Flags de yardımcı olabilir.

Haritadaki yerlerine ve bulunduğunuz yerden o noktalara nasıl gideceğinizi basamak basamak anlatan site: www.mapquest.com
    admin (at) turkishwat.net

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya o zaman arkadaşlar biz 6 kişiyiz bize de yardımcı olun,long beachteyiz şuanda alaska falan hep bir seçenek bizim için,ayarlayabileceğiniz bişe varsa yardımlarınızı bekleriz.4 kız 2 erkekten oluşan bir grubuz...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar özellikle alaska bizim için seçenek paraya çok ihtiyacımız var.bikaç firma aradık,alıyoruz ama garanti edemeyiz diolar,ama bize garanti lazım,çünkü az paramız var iş kesinse ona göre gidip hemen başvurcaz.olmıcak bi iş için burdan ayrılmak da istemiyoruz.alaskada çalışan birileriyle bağlantı kurmak istedim forumdan ama cevap alamadım.yardımcı olursanız çok sevinicez.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı denisssskizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar özellikle alaska bizim için seçenek paraya çok ihtiyacımız var.bikaç firma aradık,alıyoruz ama garanti edemeyiz diolar,ama bize garanti lazım,çünkü az paramız var iş kesinse ona göre gidip hemen başvurcaz.olmıcak bi iş için burdan ayrılmak da istemiyoruz.alaskada çalışan birileriyle bağlantı kurmak istedim forumdan ama cevap alamadım.yardımcı olursanız çok sevinicez.
    selam... eğer kız grubuysanız alaska yı iyi düşünün derim. ben kızarkadaşımla geldim... herşeyimiz iyi giderken birden işten atıldık ve altüst olduk. boston da sharpshooter adına calısıyorduk herşey iyi paramız güzel 40 saat filan tam gaz gidiyorduk. Birden işten attılar. boston gibi yerde iş bulamadık. başvurduk cevap yok. CETUSA sponsorumuz USA daki. onlarla filan iletişim kurduk ettik, bizi ocean city de iş var diye cagırdılar. haftada 40 saat calısma(!) garanti etti kadın ve bugun ilk iş günümdü burdaki! ve 4 saat sonra eve yolladı adam beni. bilmiyorum toplam haftada kaç saat calısırım ama hergün 4 saat calısırım gibi geliyor!. kızarkadaşım da aynı restaurantta hostelik yapacak o da 3.30 da başladı kaçta gelecek bakalım ama onun da cok calısacagını sanmıyorum. Alaska yı binlerce kez düşündük bizde. hatta tam oraya bileti alacaktım CETUSA mail attı iş bulduk gelin diye. buraya gelmek için de 220 dolar harcadık toplam. bu saatten sonra alaska ya gidecek para da kalmadı. zaten bayanlar için hiç ama hiç tavsiye etmiyorlar alaska yı. kime sorsam kızarkadaşın için cok sorun yaşarsın dediler. bilmiyorum ordaki ortam nasıl ama kimse kızların gelmesini istemiyor oraya. meksikalılar filan cokmus ve arıza cıkartabiliyormış. Ocean city de millet kan aglıyor. 2. iş bırakın 1. işi bile bulamazsınız. ama agustos ayında filan ruslar gidince eleman ihtiyacı olurmus ne derece dogru bilmiyorum ama benim artık tek derdim kaldıgım evin kirasını verip karnımı yarım da olsa doyurmak. para biriktirme program parasını cıkartma YALAN! bundan sonra da kimseye Work and Travel a katılın demem zaten. Paranızla rezil ediyorlar sizi. Emrinde calıstıgınız insanların IQ su deniz seviyesinde. şuana kadar tanıyıp da zeki olan yerel bi amerikalı görmedim ben. bi daha work and travel mi ? tövbe! keşke alaska ya ilk başta gitseydik. orda canımız cıkacak ama paramızı alacaktık. şimdi cepte 3 kurus para kaç saat calısacağız diye bekliyoruz burda :S

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet bende san diego dayim 3 gun calisiyorum 4 gunum off day bayagi zor oluyor craiglist in altini ustune getirdim ama pek sallayan yok. Olurda gozunuze herhangi bir alternatif carparsa haber verirseniz sevinirim dostlar.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ben bulamıorum bu siteden hiçbişe arama yapıorum olmuo farklı bişeler mi yapmam lazım ya deli olucamm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı denisssskizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bulamıorum bu siteden hiçbişe arama yapıorum olmuo farklı bişeler mi yapmam lazım ya deli olucamm
    Arkadasim yapman gereken birkac sey var.

1. Craiglist i bayagi kurcala guzel bir cv hazirla cevap yaz - ara.

2. Gezebildigin kadar gez doldurabildign kadar application form doldur.

3. Bayan oldugundan cok daha sanslisin otellere basvur 21+ isen isin bulman bayagi kolaylasir
    Viva México cabrón

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bi tane kendini tanıtan,ne tür işler yapabileceğini ifade eden bir yazıyı iş ilanlarındaki maiilere at....mutlaka geri dönen olur sana..

craiglist tabii enbüyük kaynak aynı şekilde buradaki iş ilanlarındaki maillerede mail at..

basitçe alttaki formu kendine göre uydur yani..

Hello sir,
    My name is xx from Turkey
    This year I will come to Alaska. (tarihi yaz)
    I will stay there along this summer..
    I have read you ad on the site, and your job positions are suitable for me.
    If you have still available positions , can you send me an e mail.

Thank sir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkdaslar bizde great amarika six flagsta calisiyoruz adamlar pasa bize go home! diyip duruyorlar haftada 30-36 saat falan calisiyoruz ve haftada elimize gecen para 150dolar ve o para haftada yicege falan gidiyo yarisi bize iste 70dolar falan kaliyo onlada ickili bir ortama gittinmi bittii gitti!
    ben ne ara leptop alcam ben ne ara travel yapacamm! falla parasi iyi olan granti olan bi is bulabilirseniz valla Allah razi olsun. 2 kisiyiz yardimlarinizi bekliyoruz yer eyalet hic onemli deil!
    simdiden tesekkurler!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı earthi1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaslar bizde great amarika six flagsta calisiyoruz adamlar pasa bize go home! diyip duruyorlar haftada 30-36 saat falan calisiyoruz ve haftada elimize gecen para 150dolar ve o para haftada yicege falan gidiyo yarisi bize iste 70dolar falan kaliyo onlada ickili bir ortama gittinmi bittii gitti!
    ben ne ara leptop alcam ben ne ara travel yapacamm! falla parasi iyi olan granti olan bi is bulabilirseniz valla Allah razi olsun. 2 kisiyiz yardimlarinizi bekliyoruz yer eyalet hic onemli deil!
    simdiden tesekkurler!
    iyiymis sizin. ben haftaya 26 saat ondan sonraki 10 15 gunde off alacagimi ogrendim. bugun 500 dolar kadar paycheck aldim allahtan kaldi cepte 750 dolar kira geliyor 1 haziranda 350 dolarcik yemegi var iviri ziviri aboww ben yanmisim dostlar
    Viva México cabrón

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)