Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikaya 2.Kez Beni Alırlar Mı ? :)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Amerikaya 2.Kez Beni Alırlar Mı ? :)

2010 Yazında 3 Aylıgına BOSTON a work and travel ile gittim geldim... ve şimdi Üniversite diplomamı edindikten sonr yani seneye bugünlerde DİL EĞİTİMİ için BOSTON a gitmeyi düşnüyorum Acaba bana tekrar vize verme olasılığı nedir sizce bu soruyu soruyorum çünkü dil eğitimi için genelde vize vermiyorlar diye biliyorum yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Buyuk olasılık alırsın yuzde 70 diyeyim.cunku gittin ve dondun.amacım kacma olsaydı basta kacardı derler ama yınede red şansı var.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyimserliğiniz için saolun

BannedUser
    Guest

Ersoy öncelikle şunu söyleyeyim orada seçtiğin dil kursunun bu işte etkisi %100. Yani öncelikle seçtiğin dil kursu 1.sınıfsa alma şansın %90 eğer cok dandik bir yerse alma şansın %30 falan bu yüzden zaten dil kursunun iyi bir yer olmasına iyi bak. Benim arkadaşım NY da KAPLAN'a gidiyor. Biraz pahalı ama vizeyi aldıktan sonra sanırsam onlarla imzaladığın kontratı belli bir ücret karşılığı bozup baska bir kursa geçebiliyorsun. Vize almanın yüksek oldugu yerlere bak derim ben.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kaplana sakın gitme son zamanlarda kaplanda sorun var ama arkadaşın dediği gibi iyi ve pahalı okulu seç iki ayın sonunda orada daha ucuz bir okula geçebilirsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok saolun bilgilendirdiğiniz için benim dayım Boston da yaşıyor oranın en iyi dil okuluna kayıt yaptırabilrm buradan... ama tabi forumdaki bir kaç mesaj ile verilebilecek bir karar deil bu 1 senem var iyi araştırmam lazm ! teşkkrler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Araştırda 1 sene kadar değil.zaten iyi kurs bellidir.3 gun araştırsan yetaer.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim 2 arkadaşım mezuniyetten sonra dil kursuna gitmek için başvuru yapmıştı.. ikisi de vizeyi aldı ama biri önce reddi yedi (ki daha önceden wat.a da gitmişti).. kalacak yer olarak bir akrabasının yanını göstermişti, büyük ihtimalle ondan yemişsindir demiştim.. 2. seferinde başvurduğunda bir şekilde kıvırmış ve vizeyi aldı.. görüşmeyi yaptığın kişiye de bağlı tabi ama bence kalacak yer olarak akraba yanı gösterme.. gidip de kalacakmışsın izlenimi veriyor.. diğer arkadaşım sorunsuz aldı mesela vizeyi ilk seferinde..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nderssen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 2 arkadaşım mezuniyetten sonra dil kursuna gitmek için başvuru yapmıştı.. ikisi de vizeyi aldı ama biri önce reddi yedi (ki daha önceden wat.a da gitmişti).. kalacak yer olarak bir akrabasının yanını göstermişti, büyük ihtimalle ondan yemişsindir demiştim.. 2. seferinde başvurduğunda bir şekilde kıvırmış ve vizeyi aldı.. görüşmeyi yaptığın kişiye de bağlı tabi ama bence kalacak yer olarak akraba yanı gösterme.. gidip de kalacakmışsın izlenimi veriyor.. diğer arkadaşım sorunsuz aldı mesela vizeyi ilk seferinde..
    yuzde yuz katılıyorum ama şu var amca ise mecbur soyleceksin goruyorlar çunku sistemde.aam dayı gorulmez onun için soyleme
    Konu metilfenidat tarafından (12-10-2010 Saat 12:55 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

adres sorun değil çok tanıdık var yabancı türk vs vs....

vizeyi almama ihtimalim olmasında ... saolun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

buyuk olasılık alırsın ama garanti deği tabiki

BannedUser
    Guest

metil bnim arkadaşım Kaplanda okuyor ve vizesini aldı. Dediğim gibi pahalı ama alma olasılığı yüksek burda amaç Kaplanın ya da Kursların içindeki problemler değil burada amac vizeyi alabilmek. Bu yüzden kaliteli bir yer seçmeli

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    metil bnim arkadaşım Kaplanda okuyor ve vizesini aldı. Dediğim gibi pahalı ama alma olasılığı yüksek burda amaç Kaplanın ya da Kursların içindeki problemler değil burada amac vizeyi alabilmek. Bu yüzden kaliteli bir yer seçmeli
    haklısın. ef falan olabılır bence en ıyısı universitelerin dil kursu.boston university dil kursuna baksın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)