Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tavsiyelerinize ihtiyacım var:(

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Tavsiyelerinize ihtiyacım var:(

slm akradaşlar ben pittsburgh moonda mcdonaltsta çalısmaktayım.Kaldıgım yer american best value diye bir motel gibi yer 350 dolar veriyorum aylık şu anda tek kişilik odada kalıyorum tek yatak fln var fakat ilk gün geldigimizde yeni birsi gelirse beni iki kişilik odaya alıcaklarını söylemişlerdi ve bugun resepsiyondan aradılar gittim yeni birsi gelicekmiş ikimiz aynı odada kalacakmısız yani.Bnm korkum lap topum var özel eşyalarım var birde mcdonaltsta çalısıyorum ben bazen gece bazen gündüz şimdi gelen insanda muhtmln bi yerde çalısıyo olur saatlerimiz çakısır ben uyurken o işe gitmek için kalkar fln her sekilde sorun olacak gibi ne yapmalıyım tek kalayım dedim o zaman 700 dolar ödemen lzm fln dedi adam.Ne yapmalıyım daha gidip ayrıca konusmadım tek kişilk odada kalmak istiyorum fln diye 50 -100 dolar fazladan vereyim dicem en osn çare kabul ederse ne dersniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eğer paran iyiyse, aldığın ücret haftalık oda ücretini karşılayabilecek gibiyse bence tek kişilik odada kalmaya devam et, çünkü laptopun filan da var ne olur ne olmaz diyorum...ha ama o kadar para veremem diyorsan da paranı çantanı sıkı sıkıya korursun, hem de yalnız kalmamış olursun paran da cebinde kalır. herşey sana bağlı yani, umarım bir çözüm bulursun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

o kadar param yok malesef ya anlamıyorum tek kişilik odada neden kalamıyorum bena acaba çok saçma geldi bana.Burda 2 tane daha otel var oralara sorucam bird normal şartlar atltında 350 -400 dolara bi oda verilmezmi ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu tür sorunları tek kendin halletsen. Yani buraya yazmak ile pek birşeyin değişecegini sanmıyorum.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Gelen arkadaşın durumuna bakarsın belki iyi biridir. Belli olmaz orası kendin belirliceksin. Ama en azından belli bir süre idare et 2 kişilik odada bulabilrsen ev bul kendine madem yapamayacağını düşÃ¼nüyorsan. Özel eşyalarınıda ya kilitli birşey alırsın kitlersin yada motel e sor kasaları filan var mı oraya koy.

Belkide odaya gelen çocuk iyi biridir ve sana faydalı olur. Biraz rahat olun. Kimse hırsızlık yapmak için gelip orda kalmaz. Onunda ihtiyacı olduğu için orda kalıyor.

Saygılarımla
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Odaya gelen kişi de aynı şekilde senden çekiniyordur yani merak etme bu kadar insanlardan ne zaman korkar olduk çok şaşırtıcı gerçekten.
    O da aynı sorularla tanımadığı bir insanla aynı odada kalıcak,o da aynı çekingenlikle gelicek ve korkucak belkide .Bi maceraya çıkmışsınız tabi çıkıpta seri katille aynı odada kal demiyorum ama o kadar da insanları sezebilecek içgüdümüz vardır heralde baktın rahatsız oluyorsun kalkar başka bir seçenek düşÃ¼nürsün tabi o güne kadar da araştır daha iyi bir seçeneğin varmı diye etrafta.Fakat ben her gittiğimde aynı yerlerde çalışan bazen 1 bazen 2 farklı ülkeden insanla yurt odasında kaldım 2 gidişimdede.Temizlik vs sorunları yaşanabilir ama tabi ki beklentileri düşÃ¼k tutmak ve içinde bulunduğun durumu iyi değerlendirebilmek çok önemli.Şunu da belirteyim 2 veya 3 kişi kaldığımda hiç sıkılmazken tek başıma kaldığımda sıkıntıdan patlıyordum.Bunlarda önemli.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)