Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İş konusunda yardıma ihtiyacım var...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Standart İş konusunda yardıma ihtiyacım var...

Arkadaşlar şuana kadar 2 su parkı denedim birincisi noah's ark dı listede sorun cıktıgı icin iş olmadı 2. si wilderness di bugün ögrendim tarihlerimiz uyuşmuyor haliyle orayada gidemiyorum...
    Haliyle şu zamana kadar cogu kişinin işi belirli oldu bende geriye kalan yerlerden birini seçicem karar veremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

PA
    Pittsburgh McDonald's
    Housing cost 12 dolar günlük
    General Crew Worker 7.15 $
    (büyük ihtimal bu işi secicem gibi ama pittsburgh hakkında bir bilgim yok)

Massachusetts
    Nantucket island
    Housing Cost 320-440 $ aylık
    Housekeeping/Maintenance 8$ +4$(bonus iş bittikden sonra) overtime not guaranteed
    (bu iş te de Island olmasından ve adanın zengin insanlardan oluşması beni korkutuyor yaşam fazla pahalı olabilir.)

New Jersey/Morristown
    Country Club/Restaurant
    housing 200 dolar aylık
    Snack Bar attendant/Wait Staff 8$ per hour
    (Merkezi biyer philly ve Newyork ortasında 60 lık bob amcayla yaz geçirmek istemiyorum)

Buralara daha önce gitmiş insanlar varsa özellikle onlardan yorum bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Neden sadece buralar derseniz abim phillyde yaşıyor kuzey doğu amerikada biyer olsun istiyorum o yüzden

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben olsam new jerseydeki işi seçerdim hocam hem ii veriyo hem de kalcak yer ucuz.hem de restoranda daa çok diyalog içinde olursun insanlarla.tabi senin kararın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eger abin Philadelphia'da yasiyorsa Nantucket'i bosver O bahsettigin is icin bir kisilik kontenjan kaldi ve o kontenjana ben goz dikmistim Ama o iste calisilacak otle Nantucket sehir merkezine cok uzak, adanin diger ucu Siasconset'te. Zengin olmalari seni neden korkutuyor tam tersine sevindirmesi lazim, iyi bahsis gelir, is olur senin de kazancin iyi olur. Calisacagin otelde bir sekilde yiyecek isini ayarlayacaksin artik. Bu arada bonus 4 dolari da var o isin. Yani saatlik kazancin bir bakima 12 dolara geliyor. Tabi bu bonus isi dogruysa artik.

Ama benim sana tavsiyem abinin yanina gitmen. Abin sayesinde ikinci isi bulabilirsen orda cok rahat edersin. \Tabi eger para kzanmak istiyorsan. Ama yok ben sadece gezeyim dolasayim sadece bana yetecek kadar param olsun diyorsan da ikinci is bulmazsin guzel bir yaz gecirirsin.

Kolay gelsin sana,

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger abin Philadelphia'da yasiyorsa Nantucket'i bosver O bahsettigin is icin bir kisilik kontenjan kaldi ve o kontenjana ben goz dikmistim Ama o iste calisilacak otle Nantucket sehir merkezine cok uzak, adanin diger ucu Siasconset'te. Zengin olmalari seni neden korkutuyor tam tersine sevindirmesi lazim, iyi bahsis gelir, is olur senin de kazancin iyi olur. Calisacagin otelde bir sekilde yiyecek isini ayarlayacaksin artik. Bu arada bonus 4 dolari da var o isin. Yani saatlik kazancin bir bakima 12 dolara geliyor. Tabi bu bonus isi dogruysa artik.

Ama benim sana tavsiyem abinin yanina gitmen. Abin sayesinde ikinci isi bulabilirsen orda cok rahat edersin. \Tabi eger para kzanmak istiyorsan. Ama yok ben sadece gezeyim dolasayim sadece bana yetecek kadar param olsun diyorsan da ikinci is bulmazsin guzel bir yaz gecirirsin.

Kolay gelsin sana,
    Bonus olayı banada garanti gelmiyor 4 dolar cok fazla gibi bonus icin... Housekeepingden veya maintenance den bahşiş alabilecegimi sanmıyorum
    bay dı wey abim phillyde yaşıyor dedimde philly türkiye kadar(bkz. abartmak)
    morristownu seçsemde sonucda uzak olucak pittsburg daha uzak olucak.. şuan internetten araştırıyorum pittsburgh hakkında çok kirli bir şehir oldugunu ve insanların biraz geri kafalı oldugunu söylüyolar.. Morristown icinde tren garının oldugu yerde uyuşturucunun pisligin cart curt oldugunu söylüyolar diğer yorumlar morristown icin olumlu yönde

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada wait staff ın ne iş yaptıgını bilen varmı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

wait staff bildiğim kadarıyla mesela açık büfe biyerde o yemekler boşaldıkça azaldıkça değiştiren orda azalan çatal bıçakları tamamlıyan insanların sorusu olursa bu ne diye ona cevap veren kişiler olması lazım yani bizim otelde öyle oluyordu.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kanka beni o mcdonaldsa attılar onun kontejanı doldu ama neden o işi seçeceksin o iş çok kötü? mcdonaldsta shift olayı falan kaymıyor galba.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

konu eskidi zaten seçtim 5 tane yer pittsburgh dolmmuş evet..
    Pittsburgh a şehir olarak güzel diyolar 2. iş imkanıda varmış

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)