Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New York'tan Wisconsin'e

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart New York'tan Wisconsin'e

Arkadaşlar herkese selamlar. Vizemiz geldi biletlerimizi aldık, Haziran 19'da Amerika'ya uçuyoruz inşallah. Travel kısmında doğu yakasını gezeceğimiz için biletimizi New York gidiş dönüş aldık, fakat işimiz Wisconsin'de. New York'tan Wisconsin'e uçak bileti şuan 300$ civarı görünüyor, 3 arkadaşız ve 900$ masraf eder. Bu fiyata bence araba alıp, benzinini koyup her türlü gideriz diye düşünüyorum. Google Maps'ten baktım 20 saat görünüyor, 3 kişiden 2 kişide ehliyet var, çift şoför yapsak, en kötü ihtimalle bi yerde gecelesek ve öteki gün devam etsek, her türlü 2 günde varmış oluruz uçak parasına, zaten Wisconsin'e gidince almak zorunda olduğumuz aramabızı da bedavaya getirmiş oluruz. Veya New York'tan araba kiralasak, Wisconsin'de bıraksak, böyle bir imkanımız var mı, bunu sağlayacak araba kiralama şirketi var mı? Çünkü uçaktan iner inmez araba satın almamız bulmamız işlemleri halletmemiz biraz zor gibi. Amaç 900$ lık maliyeti düşürmek, bulabilirsek zaten almayı düşündüğümüz arabayı almak, birazda yol macerası yaşamak ve New York'tan Wisconsin'e en ucuz yolla ulaşımı sağlamak. Fikirleriniz ne yönde? Hangisi daha iyi olur? Şimdiden teşekkürler..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bunlara ek olarak, sitede yaptığım araştırmaya göre TR ehliyetimiz 6 ay boyunca araç kullanmamıza yetiyor ama yine de sorayım dedim. 2mizde de TR ehliyeti var, 21 yaşından büyüğüz, Uluslararası ehliyete 265'er TL bayılmaya gerek varmı yokmu? Teşekkürler.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hocam keşke bileti chicago milwaukee felan alşaydınız...araba havaalanalarında da şehir merkezinde de bulursunuz sıkıntı olmaz o konuda.ama o yol çok yorucu olur tavsiye etmem...eğer biletinizi değiştirme imkanınız varsa değiştirmeniz itavsiye ederim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Maalesef hocam ny-ist uygun fiyatlı bulduğumuz için direk aldık, chi işin içine girince fiyat anormal artıyordu çünkü. O yüzden almadık, dediğim şekilde hallederiz diye düşÃ¼ndük

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Birkac arkadasim gecen sene wisconsinden-new yorka arabayla gitmislerdi donus biletleri new yorktan oldugu icin yollarda perisan olmuslardi arabalarida pek iyi degildi tabii.Gecen sene ben wisconsinden new yorka gitmeden once batiya gecmistim bazi kisilerde ucakla new yorka gecmislerdi hatirladigim kadari ile 85-90 dolara bilet alanlar olmustu epey artmis demekki ulke icindeki fiyatlar.
    Dedigim giib imkaniniz var ise en azindan giderken; ucakla sonra kiraladiginiz arac ile en son care greyhound otobusler ile diyecegim(aklinizdan cikarin bence eger boyle birsey varsa bence rezil olursunuz yollarda )
    Somethings never changes..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Virginia Airways'te amerika içi uçuşlar 89 dolardan başlayan fiyatlarla biletler baya uygun şu anda.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şuan itibariyle bulduğum en uygun bilet fiyatı $273.80 görünüyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı KralMurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan itibariyle bulduğum en uygun bilet fiyatı $273.80 görünüyor
    20 Mayıs'a kadar Expedia'da indirimli günler var. Wisconsin ve yakınlarına Fiyatlar vergiler dahil 120 - 160 dolar civarı istersen bir kontrol et.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bn de az once skyscanner.com dan baktım
    newyork-madison 1 haziran için 370 iken
    newyork-milwaukee 1 haziran için 119 dan başlıo
    newyork-los angeles bile 1 haziran için 307den başlıo be abi
    nasıl iştir anlamadım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

greyhound'a baktımda ny tan wisconsin'e 19 haziran için oda 146 dolar en ucuz çıkardığı fiyat( 2 hafta önce almış olursanız ve non-refundable) ama yok 1 gun suruyo ve 2 aktarmayla gidiyosun ve aktarmalar arasında ne kadar bekliyosan artık 1 gun suruyo yani değmez bence ama bilginiz olsun diye yazma gereği hissettim yine de.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende wisconsin'a gideceğim ve new yorktan mı chicagodan alsam bileti karasızım ama chicago ağır basıyor. ayrıca nasıl wisconsin'e geçeceğim. chicago'dan sonra biraz düşÃ¼ndürüyor beni açıkcası

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı steve707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende wisconsin'a gideceğim ve new yorktan mı chicagodan alsam bileti karasızım ama chicago ağır basıyor. ayrıca nasıl wisconsin'e geçeceğim. chicago'dan sonra biraz düşÃ¼ndürüyor beni açıkcası
    eğer chicago ya inersen daha iyi olur cunku arası daha yakın. çok daha kolay olur gtmen otobusle.

senin için yaptıgım arastırmada chicago- wisconsin arası otobusle 42.50 $ otobusle.
    oysa new yorktan 146 $ idi. yani uçak biletini ona göre alsan daha. iyi. ny dan otobusle 1 gun suruyo chicagodan 5 saat. bu da önemli bir fark.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer chicago ya inersen daha iyi olur cunku arası daha yakın. çok daha kolay olur gtmen otobusle.

senin için yaptıgım arastırmada chicago- wisconsin arası otobusle 42.50 $ otobusle.
    oysa new yorktan 146 $ idi. yani uçak biletini ona göre alsan daha. iyi. ny dan otobusle 1 gun suruyo chicagodan 5 saat. bu da önemli bir fark.
    saol kardesım chicago'dan arastırmaya dewam edım ben. bide chicago'da otubus bıletını nereden alabılırz?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

saol kardesım chicago'dan arastırmaya dewam edım ben. bide chicago'da otubus bıletını nereden alabılırz?
    bence gitmeden al. önce uçak biletini kesinleştir varacagın saatten bi kaç saat sonraya da hemen greyhound.com sitesinden biletini satın al derim. ne kadar erken alırsan bu da o kadar indirimli oluyo. hemde orada birde onu alma telaşı olmaz direk biletini yazdırıp otobuse binersin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence gitmeden al. önce uçak biletini kesinleştir varacagın saatten bi kaç saat sonraya da hemen greyhound.com sitesinden biletini satın al derim. ne kadar erken alırsan bu da o kadar indirimli oluyo. hemde orada birde onu alma telaşı olmaz direk biletini yazdırıp otobuse binersin.
    biliyorum cok abartıyorumda buradan biletleri nasıl alıcaz kredi kartsız nası alabılırız

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

biliyorum cok abartıyorumda buradan biletleri nasıl alıcaz kredi kartsız nası alabılırız
    evet abarttın bu sefer kamil koç değil ki bu gidip alabileceğin bir şubesi olsun tr de mecbur internetten kredi kartıyla alabilirsin. yapıcak bişey yok. otobus biletinden bahsediyorum. eğer uçak bileti diyosan da herangi bir acentaya gidebilirsin internet uzerinden almak istemiyorsan. turizm acentaları da satar hatta. thy nin kendi acentalarıda var zaten. ama buradan nasıl alıcaz derken turkishwat ın kampanyalı biletlerinden bahsediyosan sanırım artık kalmadı ama emin deilim. anasayfada sol tarafta yeri var "indirimli uçak bileti" diye ordan bi şansını dene istersen.

iyi geceler.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Online alisveris yapmaktan korkmayin. Gidin herhangi bankaya ucretsiz hesap actirin. Sanal kart olusturun. Istediginiz kadar alisveris yapin. Daha sonra kullanmayacaksaniz hesabinizi kapatirsiniz. Eskiden 20 tl yillik kart ucreti vardi. Suan cogu banka(garanti, finans, bankasya falan) genclere yonelik kampanyalari var diye ilk yil kart ucreti almiyorlar.

Tiyatro, muze, ucak. otobus vb. online alisverisler her zaman daha ucuza gelir. Yok trde kullanmayacaksaniz abd de banka hesabi actirinca oradan alacaginiz karti kullanablirsiniz.

Illa kredi karti olmasina gerek yok. bankamatik karti alin onu kullanin. Bilet almak icin acentaya gidip fazla para verecegine, evden bilgisayarinin basinda 2 dk da yap hemde indirimli.

Sanalkarta yuklenen para cekilebildigi icin, biri bilgilerinizi calmis olsa bile bisey yapamaz. Sitelere gercek kartinizin 16 haneli numarasi yerine sanalkartin numarasini veriyorsunuz. Alisveris yaptiktan sonra sanal kartinizi silebilirsiniz. Ucretsiz bu islemler. Bankaya gitmeden yapiliyor. %500 guvenlidir birsey olmaz cekinmeyin
    Sometimes memories can kill...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)