Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elif Sucuklari ve R.T.E.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Lightbulb Elif Sucuklari ve R.T.E.

Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Bkz. ülke neden kalkınamıyor

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Forumda siyaset neden konuşulur ki anlamıyorum.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda siyaset neden konuşulur ki anlamıyorum.
    serbest kürsü alanında herşey konuşulur

nasıl maç,sinema,müzik konusuluyorsa siyasette konuşulabilir doğal olarak

neden rahatsız oldun?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

hikaye mi bu???
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı beysinCDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hikaye mi bu???

Artik nasil anlarsan ama hikaye felan degil gercek.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yazmakla bi şey gercek olsaydı beni orta dünyaya elf diyarına götürün a dostlar..hiçbir dayanak göstermeden birini suçlamak cok kolay..hani bunun kanıtı, belgesi..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Ben seni inandirmak zorunda degilim,sen inanmak zorunda degilsin.Cok sey yazabilirim ama konu cok sapar gider.Zaten birileri kanitladi da ne oldu.Ayni tas ayni hamam.
    Peki.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serbest kürsü alanında herşey konuşulur

nasıl maç,sinema,müzik konusuluyorsa siyasette konuşulabilir doğal olarak

neden rahatsız oldun?
    siyaset ne müzik ne sinemadır onun farkına varacağını umuyorum!!
    siyaset heryerde herzaman konuşulmaz, forumda o yerlerden birtanesi değil.

evet rahatsız oluyorum forumda siyaset konuşulmasından.

benim rahatsız olmam. seni rahatsız mı etti.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

evet dostum beni inandırmak zorunda değilsin..buraya bi sav yazdıysan tabi ki birisi okusun inansın diye yazdın..illa belge olmak zorunde değil ama bişey savunurken bi dayanağın olur..uyuyor mu bu ülkenin savcıları? her böle onlarca iddia cıkıyor kimse dava acmıyor..dayanaksız sav iftiradır..yanlıs anlamayın burada partizanlık veya ideolojik bisey yapmıyorum sadece bunun yanlıs oldugunu söylüyorum..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sence birisi dava acsa ne olacak ? sence boyle ilgilenen kim var, adamlar birbirlerini kagitlarla belgeliyor (parti gozetmeksizin soyluyorum) yine ortada birsey yok.benim kimseye iftira attigim yok, bunu bulan,ortaya cikarip yazan ben degilim.nerde aldigimi da gosterdim. herneyse artik.kim nasil anliyorsa anlasin oyle.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

belgesiz, kanıtsız dava acarsan tabi ki bişe olmaz..ama varsa sayet neden bişey olmasın? akp sacma sapan bi iddanameyle neredeyse kapatılıyordu..böle bi belge olsa sağ bırakırlar mı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

YouTube - Başbakan Tayyip Erdoğan'dan gizli kasası Remzi GÜR'e: Sümeyye'ye 20-25 gibi gitmesi lâzım Peki kanitli,herkezin bildigi bu duruma yorumu olan varmi.Herseye bir kulp var.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hepsini izleyemedim cıkmam gerekiyor tel konusmasını dinledim..ne var ki orda? kızına para göndermesini istiyor onların ilişkisini nerden bilecez..nerde orda yolsuzluk..ki ergenekonun kalesi durumundaki bi parti-kanalın yaptığı habere ne kadar güvenilir simdi eve gidiyorum..daha sonra bakarım yine konuya..iyi akşamlar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

daha oncede demıstım bu konuları acmanın anlamı yok herkesın bır sıyası gorusu var ve cogunun mac taraftarlıgı gıbı sabıt o nedenle buraya yazdıgınız heryazı karsı gorusluler ıcın cevap hakkı cıkarıyor hıc bır yere varamıcagınız bır konuyu tartısmamanın manası yok
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

forumda konuşulmasın orda konuşulmasın burda konuşulmasın siyaseti konuşamayan bir toplum karanlığa mahkumdur.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

siyaset ne müzik ne sinemadır onun farkına varacağını umuyorum!!
    siyaset heryerde herzaman konuşulmaz, forumda o yerlerden birtanesi değil.

evet rahatsız oluyorum forumda siyaset konuşulmasından.

benim rahatsız olmam. seni rahatsız mı etti.

işte ülke senin gibi geri düşünenlerden dolayı gelişemiyor ya Siyaset dağ başında yapılıyorda burda niye olmasın forum yöneticisi misin forum kurallarında var böyle birşeyde biz mi bilmiyoruz wise laflarına dikkat et beni rahatsız eden birşey yokda seni hiç alakadar etmeyen kişilerin içinde bulunduğu konular bi hayli rahatsız etmiş heralde

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

işte ülke senin gibi geri düşünenlerden dolayı gelişemiyor ya Siyaset dağ başında yapılıyorda burda niye olmasın forum yöneticisi misin forum kurallarında var böyle birşeyde biz mi bilmiyoruz wise laflarına dikkat et beni rahatsız eden birşey yokda seni hiç alakadar etmeyen kişilerin içinde bulunduğu konular bi hayli rahatsız etmiş heralde
    neye dikkat edip neye etmiyeceğimi iyi biliyorum,sen rahat ol.bu ülke gelişmiyorsa senin gibilerin boş konuşmasından gelişmiyor, kimse çıkıp burda partizanlık yapıp boş konuşmasın.sana yapma diyen yok, istediğin yerde yap ama burda değil.forum yonetıcısı fln değilim, siyaseti nerde konusup nerde konusulacagını bılmıyorsan,bu saatten sonra öğretcek değilim.bunları bılmek ıcın forum yonetıcısı olmaya ne hacet.foruma bısı yazılmıssa o herkesı alakadar eder.ozel konusman varsa bilgisayarına messenger yukle ordan konus

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

neye dikkat edip neye etmiyeceğimi iyi biliyorum,sen rahat ol.bu ülke gelişmiyorsa senin gibilerin boş konuşmasından gelişmiyor, kimse çıkıp burda partizanlık yapıp boş konuşmasın.sana yapma diyen yok, istediğin yerde yap ama burda değil.forum yonetıcısı fln değilim, siyaseti nerde konusup nerde konusulacagını bılmıyorsan,bu saatten sonra öğretcek değilim.bunları bılmek ıcın forum yonetıcısı olmaya ne hacet.foruma bısı yazılmıssa o herkesı alakadar eder.ozel konusman varsa bilgisayarına messenger yukle ordan konus
    Bu boş laflarla kendini avut sen gülüyorum sana ya

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Bu boş laflarla kendini avut sen gülüyorum sana ya
    gül gül iidir

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

@ marty thınder storm la wıse ı ıyı ızle neden konusmammamız gerektıgını anla bız burda tc adına sıyaset yapmıyoruz alt tarafı gorus alısverısınde bulunuyoruz onuda adam gıbı yapamadıgımız ıcın bu konulara gırmeye gerek yok
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

siyasi görüş bir insanın bir işi yaparken ona kattıgı emek gibidir bir insanın yazılarından siyasi görüşÃ¼nü tahmin edebilirsiniz bu siyasi görüş insanın her alanda yaptıgı seyleri etkiler bu yüzden konusulmalı tartısılmalı AMA @anton'a su konuda katılıyorum bizde siyaset futboldaki tarafatar mantıgıyla yapılıyor bu yüzden bi yere varılamıyor ha forumda siyaset konusulsun mu isteyen konussun kimse burdaki yazıları okumak zorunda değil siyaset gördün mü okumassın ama bırakın isteyenler tartıssın kimseye tartısmayın deme lüksümüz yok bence ...!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YouTube - Başbakan Tayyip Erdoğan'dan gizli kasası Remzi GÜR'e: Sümeyye'ye 20-25 gibi gitmesi lâzım Peki kanitli,herkezin bildigi bu duruma yorumu olan varmi.Herseye bir kulp var.
    Azu yanlış anlama seninle kesinlikle ilgisi yok,,,Biri ortaya birşey attığında bir iddiada bulunduğunda olayın özüne, ve bulabilirsem ilk ağıza inmeye çalışırım, google da kısa bir araştırma yaptım ve şuna ulaştım,,,

okumanızı tavsiye ederim,,,,

CHP’li vekil Mehmet Yıldırım’a cumhurbaşkanlığı seçiminde Gül’e oy versin diye rüşvet teklif ettiğiniz iddiasıyla yargılandınız, Ankara 10. Ağır Ceza Mahkemesi sizi 10 ay hapis cezasına mahkum etti, ceza ertelendi. Şeriatın kestiği parmak acımaz mı diyorsunuz haksızlığa uğradım mı?

Bu konuda çok fazla haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Hukuki olarak hakkım yendi. Dünyanın hiçbir yerinde bir milletvekili, telefonla konuşurken sesini açıp çevresindekilere konuşmayı dinletmez. İki dost gibi konuştuk onunla. Meclis’e girmemeye karar verdiklerini söyledi. Grup kararı olup olmadığını sordum. Hayır, dedi. Ben de herkes için hayırlı olmasını istediğimi söyledim.

• “Maddi manevi destekçiniz olurum yeter ki Meclis’e girin” dediniz mi peki?

Böyle bir şey demedim. Sadece telefonu kapatırken nezaket kuralları gereği benden bir isteği olup olmadığını sordum. Herkese aynı soruyu sorarım zaten. Milletvekili de ilk ifadesinde “Aradı Meclis’e girip girmeyeceğimi sordu. Bana para teklif etmedi, kendim böyle bir anlam çıkardım” diyor. Bu beyanatlarında da var. Şahidim parlamentonun en eski vekillerinden Salih Kapusuz’du, onun şahitliğine, sekreterin şahitliğine itibar edilmiyor, hapisten yeni çıkmış sabıkalı şoförün ifadesine inanılıyor. CHP’den vekil seçilebilmek için partisinin attığı yalanın peşinden gitti, vekil de seçilemedi. Türkiye’de de adaletin tecelli edeceğine inanıyorum ama gerekirse AİHM’e kadar gideceğim. Kararı temyiz ettim, dava sürüyor.

Remzi Gür'den Erdoğan çıkışı ! - Güncel - Diğer

Saygılarımla,,,,

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ marty thınder storm la wıse ı ıyı ızle neden konusmammamız gerektıgını anla bız burda tc adına sıyaset yapmıyoruz alt tarafı gorus alısverısınde bulunuyoruz onuda adam gıbı yapamadıgımız ıcın bu konulara gırmeye gerek yok
    Bende diyorum ki bu mantaliteden çıkalım bizler üniversite okuyan ya da okumuş insanlarız. Seviyeli bir şekilde herkesin görüşlerine saygı duyarak tartışmayıda beceremiyecekmiyiz? Sonuçta hepimiz ülkemizin geleceği için bir şeyler düşÃ¼nüyor ve savunuyoruz. Hiç yazmassak bunu nasıl anlayacağız. Yaza yaza doğru yolu neden bulmayalım?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Beysin,
    kimse yogurdum eksi demez, eger mahkemeye,savcilara inanc varsa adamlar 10 ay hapis cezasi vermis zaten.o adam ewet ben boyle boyle yaptim dese zaten ortalik kan golune doner.
    Peki.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

sende haklısın yaww Türkiyede insan kime inanacağını kestiremiyor zaten babama bile güvenim kalmadı bunların sayesinde biri ak diye biri kara diyo,,,

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

siyasi tartısmalar futbol tartısması gibi olmaz insanları ayrıstırır.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@wise haklısın
    @anton sen daha da dogrusunu söylüyosun.

arkadaşlar eğer birimiz fenerbahçeliysek bize cevap veren insan galatasaraylı olmak zorunda değil.dünya siyah'la beyaz'dan ibaret değil.karşı taraf illa düşmanımız olcak diye bi koşul yok.ve biz çok partili seçime geçiş yıllarından beri bunu kavrayamamış bi toplum olarak ben de wise ve anton gibi bizim bu tip siyasi konuları daha uygun ortamlarda kendimizi rahatça dile getirebilceğimiz,düşÃ¼ncelerimizi daha iyi aktarabilceğimz yerlerde konuşmamızdan yanayım.aksi takdir de bu tribünsel siyaset muhabbeti türkiyenin dört bi yanına zarar verdiği gibi bu foruma da zarar verecektir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Akplı degılım ama chplı hıc degılım alakasız her konuyu ataturke cıkaranlardan nefret edıyorum.ataturku sevıyorum ama ataturku heryerde boyle ıstısmar etmek benı sınır edıyor.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı metilfenidat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akplı degılım ama chplı hıc degılım alakasız her konuyu ataturke cıkaranlardan nefret edıyorum.ataturku sevıyorum ama ataturku heryerde boyle ıstısmar etmek benı sınır edıyor.
    sakin ol metilfenidat bişi olmaz yaww tartışıyoruz şurda,,,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks