Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sıfır ingilizceyle vize aldım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart sıfır ingilizceyle vize aldım

Arkadaşlar merhabalar. Benim ingilizce seviyem sıfırın da altında not ort. 2,47 fakat burdan çalıştığım sorularla gittiğim ankara konsolasluğunda sorularınn hepsine cvp verdim ve pasaportum bugün geldi vizem basılmış durumda. TEŞEKKÜRLER TURKISHWAT

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun vizen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Hayırlı olsun

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Hayırlı olsun arkadaşım da oda ne yapcan Allah yardımcın olsun,,,,
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Hayirli olsun
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Hayırlı olsun da Amerika'da ne yapacan. Hiç unutmayacağın bir yaz yaşayacaksın. Gidene kadar ingilizce çalış

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hangi iste calisacaksan oradaki diyaloglari da ezberle

Hayirli olsun
    Sometimes memories can kill...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun ama sen ing çalış yinede,iş oraya gitmekten çok orada mağdur olmamak,allah yardımcın olsun şimdiden

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun iyi bir yaz geçirirsin umarım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Merrak ediyorum orada vücut dilini mi kullanmayı düşÃ¼nüyosun..Gidene kadar mutlaka birşeyler öğren yoksa zorluk çekebilirisin...Hayırlı olsun yine de,senin ki hakkaten başarı yani

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu arada benim vizem de çıktı cuma günü...Turkishwat a teşekkürü bir borç bilirim...Sıra chicago ya bilet bulma da

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

evet TW ailesi üyeleri olarak ingilizcesi olmayan arkadaşlarada vize alma şansı sağladık tecrübeyle sabitlendi

çalışmalarımız devam ediyor yakında not ortalaması sıfır olan öğrenciler için çalışmalara başlayacağız hatta ve hatta çoooook yakında pasaportu olmayanlarda vize alabilecek evet belediyemizin bir hizmeti daha

not: yukarıda yazdıgım olaylar tamamen hayal ürünüdür gercek kurum ve kuruluşlarla hiçbir ilgisi yoktur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

TW'nin slogani yapalim giriste yazsin. " Ingilizcesi olmayana bile vize aldiran site"
    Sometimes memories can kill...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben de senın gıbı 0 ınglzceyle aldım..ama arkdslarında dedıgı gıbı asıl basarı oraya gıtmek degıl gıdıpte magddur olmamak...inglzce calısalım gıtmeden magdur olmayalım ..hayırlı olsun
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

darısı başımıza

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Merak etme orada öğrenirsin. Bende ilk yıl hiçbirşey konuşamıyordum ama 2. yılın sonunda kendimdeki gelişmeyi fark etmiştim.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak etme orada öğrenirsin. Bende ilk yıl hiçbirşey konuşamıyordum ama 2. yılın sonunda kendimdeki gelişmeyi fark etmiştim.
    bilmemek ile bilip konusamamak arasında fark var..bızım sorunumuz konusamamak degıl ınglzce bilgimizin olmamasıdır..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Sımdıden hayırlı olsun.ıngılızceyede burda calısman her acıdan mantıklı olacaktır...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Öncelikle herkese çok çok teşekkür ederim. Şimdiden başladım ingilizce çalışmaya ama 2 ay gibi kısa bir sürede ne yapacam bilmiyorum.Esas olarak benim problemim kelime bilgimin olmaması. hiç hazırlık okumadım ve okuldaki ingilizce derslerini hep kopyayala geçtim Şimdi cin ali tarzı hikaye kitabı aldım okuyorum ama bir sayfayı 1 saatte bitiriyorum bütün kelimelere sözlükten bakıyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı alemci_33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese çok çok teşekkür ederim. Şimdiden başladım ingilizce çalışmaya ama 2 ay gibi kısa bir sürede ne yapacam bilmiyorum.Esas olarak benim problemim kelime bilgimin olmaması. hiç hazırlık okumadım ve okuldaki ingilizce derslerini hep kopyayala geçtim Şimdi cin ali tarzı hikaye kitabı aldım okuyorum ama bir sayfayı 1 saatte bitiriyorum bütün kelimelere sözlükten bakıyorum
    aynen ben de bu durumdayım..kelıme kartları falan aldım 1500 kelıme anlamları ve okunusu ama hiç bakasım gelmıyor ...benim 20 gunum var dılbılgısı calıscam ve kelıme ezberlıcem ama cok tembelım ..20 gun sonrada fınallere calısmam gerekıyor 1hazıran ıle 11 hazıran arsı..sözde büte kalmıcam dıyorum ama vızeler kotu gelıyor.büt e kalırsam temmuzu bulur merıkaya gıtmem ama kalsam da sınavlara gırmıcem.16 hazıran gıbı kacarım amerıkaya.gercekten cok zorluk cekcez gıbı gelıyor.benım cok kotu sen yalnız mı gıdıyon?..bı de tek basıma gıdyorum
    Konu sucre tarafından (18-04-2010 Saat 07:52 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen ben de bu durumdayım..kelıme kartları falan aldım 1500 kelıme anlamları ve okunusu ama hiç bakasım gelmıyor ...benim 20 gunum var dılbılgısı calıscam ve kelıme ezberlıcem ama cok tembelım ..20 gun sonrada fınallere calısmam gerekıyor 1hazıran ıle 11 hazıran arsı..sözde büte kalmıcam dıyorum ama vızeler kotu gelıyor.büt e kalırsam temmuzu bulur merıkaya gıtmem ama kalsam da sınavlara gırmıcem.16 hazıran gıbı kacarım amerıkaya.gercekten cok zorluk cekcez gıbı gelıyor.benım cok kotu sen yalnız mı gıdıyon?..bı de tek basıma gıdyorum
    yaa yalnız sayılırım aslında biz 8 kişi gidiyoruz.İstanbulda iş fuarında işveren benim ingilizcemi beğenmediği için almadı onlar virginiya kings dominion'a gidiyolar. Bende washington dc ye gidiyorum tek olarak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yaa yalnız sayılırım aslında biz 8 kişi gidiyoruz.İstanbulda iş fuarında işveren benim ingilizcemi beğenmediği için almadı onlar virginiya kings dominion'a gidiyolar. Bende washington dc ye gidiyorum tek olarak
    nyapıyım ya arkdslardan kımse gelmek ıstemedı ...yalnızım ve bılmıyorum ne olcak..kımı o kadar ınglzce bılmen gerekmıyor dıyor kımı cok zorluk cekersın dıyor beden dılıyle mı anlascan dıyor ..kafam karıstı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nyapıyım ya arkdslardan kımse gelmek ıstemedı ...yalnızım ve bılmıyorum ne olcak..kımı o kadar ınglzce bılmen gerekmıyor dıyor kımı cok zorluk cekersın dıyor beden dılıyle mı anlascan dıyor ..kafam karıstı
    kardeş rahat ol yaa bende aslında çok korkuyorum ama ne olacak sonunda ölüm yok yaa çok sıkıştınmı bi telefonla arkadaşlarına ulaşırsın. hem benim gitme amacımda ingilizce öğrenmek. Türkiyede öğrenilmiyor. kullanmıyoruz çünkü ama orda zorunda olacaz haaa belki zorlanacaz ama zorlanmadan da öğrenilmiyor.Neyse SANKİ BEN Bİ BOK BİLİYOMUŞUM GİBİ BİDE NUTUK ATIYOM. kardeş nereye gidiyorsun bak istersen bi<zimkilerin telefonunu veririm sana zorlanırsan bi alo demen yeterli

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kardeş rahat ol yaa bende aslında &#231;ok korkuyorum ama ne olacak sonunda &#246;lüm yok yaa &#231;ok sıkıştınmı bi telefonla arkadaşlarına ulaşırsın. hem benim gitme amacımda ingilizce &#246;ğrenmek. Türkiyede &#246;ğrenilmiyor. kullanmıyoruz &#231;ünkü ama orda zorunda olacaz haaa belki zorlanacaz ama zorlanmadan da &#246;ğrenilmiyor.Neyse SANKİ BEN Bİ BOK BİLİYOMUŞUM GİBİ BİDE NUTUK ATIYOM. kardeş nereye gidiyorsun bak istersen bi<zimkilerin telefonunu veririm sana zorlanırsan bi alo demen yeterli
    saol abi ya..daha bellı olmadı nereye gıdecegım .. eger arkdslarınla ya da senınle aynı sehıre dusersem alabılırım tlfn nosunu ..bence gıttıgımız yerde kesınlıkle türklerle karsılascaz..zaten new york a ınene kadar hep birlikte olcz ucak dolu .kesınlıkle otobus termınalıne gıden arkdslar olur onlara takılırım ve otobus termınalınden bıletımı de kestım dı gerısı gelır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alemci hadi hayırlı olsun vize biletide almışsın sanırım direkt dc yemi aldın bileti?
    Merak etme bizde winkler da &#231;alısıcaz yardımcı olururuz &#231;ok sıkınıt &#231;ekmessin.
    Ama solemek istediğim bişey var bence 300 metre yüzmeye &#231;alış şirket herkes ge&#231;iyo diyor ama bize yetkili 300 metre yüzemezseniz size yaptıracak başka işim yok dedi.
    Sıfır ingilizceyle değil iyi bi ingilizceyle bile başka iş bulmak zor bence bunada dikkat et.
    Fazla giremiyorum ben ancak başlıkları takip edebiliyorum bişey olursa pm den ulaşırsın.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kobetsu_kaizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alemci hadi hayırlı olsun vize biletide almışsın sanırım direkt dc yemi aldın bileti?
    Merak etme bizde winkler da çalısıcaz yardımcı olururuz çok sıkınıt çekmessin.
    Ama solemek istediğim bişey var bence 300 metre yüzmeye çalış şirket herkes geçiyo diyor ama bize yetkili 300 metre yüzemezseniz size yaptıracak başka işim yok dedi.
    Sıfır ingilizceyle değil iyi bi ingilizceyle bile başka iş bulmak zor bence bunada dikkat et.
    Fazla giremiyorum ben ancak başlıkları takip edebiliyorum bişey olursa pm den ulaşırsın.
    eyw kardeş çok sağol siz aldınız mı vizeyi? ben bileti thy ile newyorka aldım 17 haziran kısmetse uçacam.benimde en çok korktuğum oo başka iş bulamam heralde döner gelirim eğer kabul edilemezsem o yüzden 20 gün sonra falan yüzmeye başlıyacam
    herşey için sağol

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde aldık ta su an bilet arıoz bende newyork dusunuom 17 haziran bizimde gidiş ama washington a 580 euro ya bulduk muhtemelen onu alcaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)