Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: {1.43}Vize aldım (21 subat)!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart {1.43}Vize aldım (21 subat)!!

herkese kolay gelsın..oncelıkle vizemi aldım ..ortalamam 1,43..2.senem ve 2.sınıf derslerının hicbirini alamıyorum..ve bu yenı donemde 8tane ders alıyorum..dun vize gorusmesıne gittim..klasik rutin islerden sora..herkesın bildği artık parmak izi kontrolu falan_ondan sora birebir konusma yaptğimiz gorevliyle konustum..sorduğu sorular sırasıyla:
    hangi bolumdesın?
    nereye gideceğin belli oldumu?(mcdonalds--mcdonaldsı severmısın??
    notların kotuymus ozellıkle gecen sene noldu niye boyle oldu?
    annen baban ne iş yapıo?
    baska herangi bir arkadasın daha once amerıkaya gttımı veya yakının varmı??
    cok normal klasık verılebılcek cavapları verdım..hatta olması gerekendende vast bi ingilizceyle cevapladım tum bu soruları..tbiki heycan biraz vardı ama soyleyebilceğim tek sey heycanınız olsun ama korkunuz olmasın..bn giderken yuzde 70alamam vizeyi diye cıktım evden ama bulgar pasapartomunda olması sayesınde wat vizesini aldım..en azından sevisle ds formum geldıkten sora alıcam eğer bi sorun cıkmazsaa.
    size tek diyebilceğim panık yapmanın yersız olduğu..ztn bnle beraber 30kisi fln vardı sabah alamayan hıc bırını gormedım..ole not ortalmanınz dusuk dıe bos yere kendınızı strese sokmayyın..tbiki not cok onemli ama diyaloğunuzu iyi kurup birazda iyi bi iletisim sağlarsanız(ozellıkle goz teması bnce cok onemli) sansınız yuksek olur..birde ilk defa gorusmeye gidiyorsanız..en onden atlamayın..biraz gec sıraya gıdın ve sizden oncekıler nasıl yapıo -karsıdakı gorevlılerın yansıttığı profıl nasıl?guluomu somurtkanmı??bunlar bnm aklıma gelıpte sıze braz yardımcı olsun diye yazdklarım..merak eden varsa sorabılır olabildğnce yardımcı olmaya calısırım..herkesee kolay gelsıın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

oha diyorum başka birşey demiyorum.. rekor sende galiba

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı alperss9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese kolay gelsın..oncelıkle vizemi aldım ..ortalamam 1,43..2.senem ve 2.sınıf derslerının hicbirini alamıyorum..ve bu yenı donemde 8tane ders alıyorum..dun vize gorusmesıne gittim..klasik rutin islerden sora..herkesın bildği artık parmak izi kontrolu falan_ondan sora birebir konusma yaptğimiz gorevliyle konustum..sorduğu sorular sırasıyla:
    hangi bolumdesın?
    nereye gideceğin belli oldumu?(mcdonalds--mcdonaldsı severmısın??
    notların kotuymus ozellıkle gecen sene noldu niye boyle oldu?
    annen baban ne iş yapıo?
    baska herangi bir arkadasın daha once amerıkaya gttımı veya yakının varmı??
    cok normal klasık verılebılcek cavapları verdım..hatta olması gerekendende vast bi ingilizceyle cevapladım tum bu soruları..tbiki heycan biraz vardı ama soyleyebilceğim tek sey heycanınız olsun ama korkunuz olmasın..bn giderken yuzde 70alamam vizeyi diye cıktım evden ama bulgar pasapartomunda olması sayesınde wat vizesini aldım..en azından sevisle ds formum geldıkten sora alıcam eğer bi sorun cıkmazsaa.
    size tek diyebilceğim panık yapmanın yersız olduğu..ztn bnle beraber 30kisi fln vardı sabah alamayan hıc bırını gormedım..ole not ortalmanınz dusuk dıe bos yere kendınızı strese sokmayyın..tbiki not cok onemli ama diyaloğunuzu iyi kurup birazda iyi bi iletisim sağlarsanız(ozellıkle goz teması bnce cok onemli) sansınız yuksek olur..birde ilk defa gorusmeye gidiyorsanız..en onden atlamayın..biraz gec sıraya gıdın ve sizden oncekıler nasıl yapıo -karsıdakı gorevlılerın yansıttığı profıl nasıl?guluomu somurtkanmı??bunlar bnm aklıma gelıpte sıze braz yardımcı olsun diye yazdklarım..merak eden varsa sorabılır olabildğnce yardımcı olmaya calısırım..herkesee kolay gelsıın

tbr ederim alper. hayırlı olsun vizen. notları düşük olan arkadaşlara moral vermen dileğiyle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaslar garantisi yok benim not ortalamasi da o seviyede martin sonu gibi gitmeyi dusunuorum senden ds formunla birlikte transcript istemedi mi eger istemediyse bende erkenden gitmenin cok yararli olacagini dusunuorum eger istediyse hic bir ise yaramaz
    California PAlm DesErT & BufFalO ThuNdEr ReSorT . . .

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Sanırım en azından bu forumdaki rekor sende geçmiş olsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kesin aldın mı yani şimdi? ds ler falan gelince mi belli olcak yoksa?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tebrik ederim. konsolos akrabanmıdı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba arkadaşlar okula gitmeden 0 ortalamayla vize aldım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

helal olsun o ortalmayla vize aldıysan
    hayırlı olsun
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Tebrikler Alper . Ama DS forma gelmeden net oldugunu bilmek biraz saglikli gorunmuyor gibi . Her neyse oyle veya boyle aldin ve have a nice summer =)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

alper sana bısey sorucam bulgarıstan gocmenısın galıba bende bulgarıstan gocmenıyım ve cıft vatandasım vıze gorusmesıne bulgar pasaportunu goturdunmu gosterdınmı ordakı yetkılılere bende gotursem faydası olur dıyomusun ırtıbata gecsek senle ıyı olur ya cevabını beklıycem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1,90 civarındakileri anlıyorumda 1.43 ile vize almak imkansız gibi birşey. Nasıl oluyor bu iş?
    Konu ksk_caner tarafından (22-02-2008 Saat 08:12 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cvplayanlara tesekkur edıorum
    caner:evet bnde cifte vatandasım ve kesınlıkle pasaportunu yanında gotur(bulgar pasaportunu)..ve ne kadar muhur varsa ynı gırıs-cıkıs varsa senın o kadar yararına..bndekı en buyuk etmen bnce bu oldu..ama dediğm gbi hicbiseyin garantisi yok..
    bi arkadas sormus glba stranscript goturmedınmı die?!.. transciripti goturdum..acıkcası bn kendım bile o transcriptle vize vermezdım ne yalan soliim=)ama dediğim gbi braz sanslıydım belkide..ayrıca yesil kağit verdiler yanlıs bilmiosam bu buyuk ihtimal aldım vizeyi demek..yni 2019formu ve sevis odendi belgesini ups le gondercem konsolosluğa sora işim halolcak issalacunku bizim ajansla gden herkeste aynı durum sozkonusuymus..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

direkt ordakilere gösterip verdın mı yanı kırmızı pasaportunu onu caner değil ben ivelin- sordum neyse bende gotırım o zaman gosterım pasaportumu inş alırız ya notum da 3 ama korku var yıne de bıraz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kusura bakma valla ivelin karıstırmısım=)bnce notun 3se kendını goturmen yeterlı olucakama ynede yanınad bulunsun..
    ilk once evraklarını teslım edıosun sora parmak ızı ıcın sıranı takıp edıosun..bn tam parmak ızı ıcın sıramı takıp ederken tekrar evrakları verdığım vize ccağğirdi..bulgar ismin varmı diye sordu?sora pasaportun varmı die sordu?bnde var dedim verdim..sansıma pasaportumuda nolur nolmaz diye tam izmirden evden cıkarken yanıma almıstım..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Sanırım şu anda kesin olarak vizeyi alıp almadığın belli değil. Vizeyi kesin olarak aldığın zaman yazarsan konuyu tekrar sabit yapacağım.Şimdilik askıya alıyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

saol alper ıyı oldu bu bende gotırım neymıs bulgar ısmın senın benımkı ivelin bg nın neresındensın msn den gorussek ıyı olurdu hemserım ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sanırım şu anda kesin olarak vizeyi alıp almadığın belli değil. Vizeyi kesin olarak aldığın zaman yazarsan konuyu tekrar sabit yapacağım.Şimdilik askıya alıyorum ..
    valla farketmezz bnm ıcın bn ztn

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benimde 1.58 geldi sizce umutlanmalımıyım.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

1,62 olan arkadaşım gitmek istiyo. Çocuklar bugün bayağı bir dalga geçtim. Gidip söyleyim üzülmesin bari

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)