Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach de konaklama imkani

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Virginia Beach de konaklama imkani

Selam arkadaslar 2 ay once Virginia Beach e geldim ve Onumuzdeki 15 gun icerisinde Beach de tuttugum evime tasinacagim. . Daha once wat ile amerika ya gidenler bilirler bir evde kac kisi kalindigini Yerlesik bir duzene gececegimden 1 yada 2 kisiyle paylasacagim.Eger Virginia beach e gelecek arkadaslar varsa benle irtibata gecebilirler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bız su anda 2 kişiyiz abi 13 haziranda gelicez bi arkadasımızında vizeden sonuc almasını bekliorz..ev tam olarak nerde bız courtyard mariotte de calısıcaz laskin road sonuda 37. caddedekinde sanırım.
    kill them all-spartacus

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evim 24. sokakta. Courtyard a yakinim oldukca.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Virginia Beach Holiday Trav-L-Park yakınmı sana sokak mokak yazmıyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı szr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evim 24. sokakta. Courtyard a yakinim oldukca.
    24 pasific mi?
    I made a promise never to settle...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla abi bız 3 kısıyız su anda şirketın buldugu evler cok kalabalık oluomus sanırım.bu yuzden ayrı ev tutmayı dusunuorz.13 hazıranda ınıcez dedıgım gıbı senınle ırtıbata gecelım olmadı nasıl olur?
    kill them all-spartacus

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar 2011 için Virginia Beach'te konaklama aramaktayız ben kız arkadaşımla birlikte 2 kişiyim eğer bizim gibi çiftler varsa ya da kızlı erkekli arkadaş grubu varsa iletişime geçsinler ve orada sorunsuz konaklayabilelim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben de bu yaz virginia dayım evi şirket mi ayarlar işveren mi bilmiyorum ama kalacak yer sıkıntısını düşünme zamanı yaklaşıyor sanki (=

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

merak etmeyin herkese yetecek kadar konaklama imkanı var vb de=)) bir x şirketi vb ye götürür öğrencilerini genellikle her işleriyle ilgilenir ssn den konaklamaya hawaalanından alınmalarına kadar.. o şirketle gidiosanız sıkıntı yok rahat olun.. baska sirketle gidiosanız illa biyer bulursunuz.. ortalama fiyatlar 75-100 dolar haftalık değişiyordu gecen yaz.. bu yazda maximum +10dolar..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak etmeyin herkese yetecek kadar konaklama imkanı var vb de=)) bir x şirketi vb ye götürür öğrencilerini genellikle her işleriyle ilgilenir ssn den konaklamaya hawaalanından alınmalarına kadar.. o şirketle gidiosanız sıkıntı yok rahat olun.. baska sirketle gidiosanız illa biyer bulursunuz.. ortalama fiyatlar 75-100 dolar haftalık değişiyordu gecen yaz.. bu yazda maximum +10dolar..
    bir yerde parada önemli değil de örneğin; benim işverenim konaklama ayarlamıyor, sponsor yardımcı olacak deniyor.. ben ilk gittiğimde nasıl bir yere yerleşeceğim, insan çekiniyor hiç bilmediğimiz bir yere gidiyoruz kalacak yer bile belli değil 1 gün sonra işbaşı yapacağız (13 şubatta fuarda umarım bu sorularıma cevap bulacağım) o nedenle henüz gitmeden bir grup olmak orada çözüm üretmeyi sağlayacaktır. daha sonra illa ki evde tutulur, motelde de kalınır vs...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı WonderKid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir yerde parada önemli değil de örneğin; benim işverenim konaklama ayarlamıyor, sponsor yardımcı olacak deniyor.. ben ilk gittiğimde nasıl bir yere yerleşeceğim, insan çekiniyor hiç bilmediğimiz bir yere gidiyoruz kalacak yer bile belli değil 1 gün sonra işbaşı yapacağız (13 şubatta fuarda umarım bu sorularıma cevap bulacağım) o nedenle henüz gitmeden bir grup olmak orada çözüm üretmeyi sağlayacaktır. daha sonra illa ki evde tutulur, motelde de kalınır vs...
    sponsorun konaklama ayarladığına hiç şahit olmadım.. sanmıormda.. şirketini gördüm o şirket virginia beach te sözü geçen bi şirket değil konaklama ayarlaması zordur.. tek bi şirketin sözü geçer vb de.. bazı şirketlerinde tanıdıkları vardır 1 tane ona yıkarlar işleri.. öğrenciler gelio yardımcı ol.. ama hangibirine yardımcı olcaksın demi.. yanlıs anlama hiçbifirmayla bağlantım yok.. şöyle yardımcı olmaya calısayım ozaman.. 21. caddede del-mar isimli hostel var.. 3kişi 80 dolar wermiştik gecelik.. biraz pahalı duruo ama gayet uygundu.. çunku ilk geceydi.. 19. caddede pradise vardır genelde watcı öğrenciler kaldı gecen sene.. 100 dolardı sanırım yada ona yakın.. haftalık tabi.. haa bide en son care 21. caddede baska bi otel daha var quality inn.. burasıda haftalık adambası 100-125 arası değişiyordu.. bunun tek kötü yanı 100 dolar depozito veriyosun fakat bakma depozito dendiğine geri alamıyorsun yani no refund =)) gideceğin tarih cok önemli mayıs sonu haziran bası falansa ew ayarlarsın bulursun illaki ruslarla falan kalırsın yada turklerle.. zaten 1 haftada herseyi öğrenirsin.. ama cok geç gidersen temmuza doğru dediğim otellerde bile yer bulamayabilrsn.. gecen sene temmuza doğru konaklama sıkıntısı cekenler olmustu.. umarım bişey atlamamısımdır.. vb ye genelde sovyet ülkeleri ve türkiye akın ettiğinden konaklama sıkıntısı olabilio ama gidiş tarihine göre değişir dediğim gibi..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gidiş tarihim 6 haziran sorun yaşamamak dileğiyle diyelim öyleyse...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı WonderKid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidiş tarihim 6 haziran sorun yaşamamak dileğiyle diyelim öyleyse...
    konaklamada bir sorun yasıyacağını pek düsünmüorm ozaman.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de bu yaz virginia dayım evi şirket mi ayarlar işveren mi bilmiyorum ama kalacak yer sıkıntısını düşünme zamanı yaklaşıyor sanki (=
    umarım sıkıntı yaşamayız hiç birimiz. senin geliş tarihin ne zaman gmz ve beach e yakın subway de mi çallışacaksın yoksa uzak olan mı. konaklamayı ne yapacaksın. ben erkek arkadasımla birlikte gidiyorrum. ev tutmayı düşünüyoruz bir iki bizim gibi virginina beach de çalışacak birilerini bulabilirsek.hem daha rahat hem daha ucuza bile gelebiliyor.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı WonderKidW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım sıkıntı yaşamayız hiç birimiz. senin geliş tarihin ne zaman gmz ve beach e yakın subway de mi çallışacaksın yoksa uzak olan mı. konaklamayı ne yapacaksın. ben erkek arkadasımla birlikte gidiyorrum. ev tutmayı düşünüyoruz bir iki bizim gibi virginina beach de çalışacak birilerini bulabilirsek.hem daha rahat hem daha ucuza bile gelebiliyor.
    virginia beachte konaklamalar da ev tutmak mantıklıdır.. fakat hadi ew tutalım diemezsiniz.. evler genelde yıllık kiralanır ve haliyle yüksek olur fiyat.. fakat çoğunluk wat sezonunu fırsat bilir ve evLerini öğrencilere kiralar ama bnm aylık kiram su kadar demez.. hersey adambası olur.. yani 10 kişi de kalsan adam bası 80 ödeyebilirsin 2 kişi kalsanda adam bası 80 ödersn.. ohh ozaman 2 kişi kalalım diceksiniz smdi ama bu ev sahibinin insiyatifinde yer olduğu sürece ewde istediği kadar adam alabilir.. ortalama 3 oda olsa odalara 2 ser tane ranza desek oda bası 4 kişi.. ew toplam 12 kişi =)) adam bası 75-100 arası =)) böyle bi durumda var.. yani diyeceğim olay sizden cıkıyor bazen.. sans birazda.. ama gidis tarihiniz erken olursa mayıs ortaları en gec haziran bası, dediğiniz gibi yapabilme ihtimaliniz var.. haa hersey bnm anlattığım gibi değil tabiki ama genelde bu sekilde.. istisnalarda olabiliyor..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

daha kesin olmamakla birlikte haziran başı 5i 7i si ne zaman olursa artık (= okul daha açılmadı benim. gidince ayrıntısıyla konuşcam herşeyi konaklamayı, hangi subway olduğunu, maaşını (= hayırlısı diyelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)