Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3.kez gideceğim vizeye girecekmiymm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart 3.kez gideceğim vizeye girecekmiymm

ben 3.kez gideceğmm 25 şubatta vize randevum var.2008,2009 senelernde wat yaptm.ilk sene doğal olarak vizeye görşmeye gttm, geçen sene belgelerimi gönderdmm sadece bu sene de öle sanıodm kii 3.sene ard arda seneler gttigm için tekrar vizeye görşmeye gideceimi söledi şirket.Aslı nedir bilen ben gtmek istemiormm ya ve ayrıca bn daha 2.sınıfımm not ortalamamda 2.67.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı seckinkarakulas1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 3.kez gideceğmm 25 şubatta vize randevum var.2008,2009 senelernde wat yaptm.ilk sene doğal olarak vizeye görşmeye gttm, geçen sene belgelerimi gönderdmm sadece bu sene de öle sanıodm kii 3.sene ard arda seneler gttigm için tekrar vizeye görşmeye gideceimi söledi şirket.Aslı nedir bilen ben gtmek istemiormm ya ve ayrıca bn daha 2.sınıfımm not ortalamamda 2.67.
    merhaba arkadaşım sen yazalı baya olmuş ama aynı durumdaki arkadaşlara bilgi olsun, bildiğim kadarıyla konsolosluga bir kez gittiğinde parmak izlerini verip vize aldıysan, bidaha ki sefere aynı vize tipi için randevu almana gerek yok. randevu ucretini yatırıp evraklarını kargoyla gönderiyorsun konsolosluga onlar %99 vizeyi basıyorlar. ben gecen sene öyle yaptım önceki sene 2008 mayıstan sonra vize alanlar için baslamıstı bu uygulama. bende gecen sene evrakları gönderdim yalnızca ve vizem geldi. hiç bir sorun yoktu. sanırım bu sene de yapabilirdin aynı işlemi ama sen randevu almışsın. sonuc olarak vize almıssındır umarım ama nasıl geçti görusmen ? oraya gittiğinde diyen oldu mu hiç konsolosluk calısanlarından gelmene gerek yoktu falan diye ? veya sordun mu ?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

eger visa issue date deki tarihin uzerinden 1 sene gecmedigi surece drop off dan yararlanabilirsin
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı mustafa61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger visa issue date deki tarihin uzerinden 1 sene gecmedigi surece drop off dan yararlanabilirsin
    hmm anlaşılmıştır. o zaman konuyu açan arkadaş boşuna mı gitmiş oldu şimdi ?
    ben bu yazı tr de geçireceğim için seneye gitmek istersem konsolosluga gitmem gerekicek o zaman. teşekkurler bilgilendirme için.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar birşey daha sormak istiyorm. Bende bu senede tekrar gitmek istiyorum fakat ganom muhtemelen 2 nin altına düşücek. Şansım ne durumda olur biraz daha şanslı olur muyum vize almada ?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

ikinci kez gideccegin icin gorusmeye gitmeyebilirsin ama not ortalaman 2 nin altindaysa gitmen faydana olacaktir alma sansin kimse yok diyemez ki buyuk ihtimal alirsin insallah
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

okulunda son sınıf olan ögrenciler 2.kez de olsa görüşmeye gitmek zorunda degil mi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende ikinciye gidecegim, vize verirler inşallah, ds beklemek zorundamıyız bu sene ds gelmeden basvuru yapamıyoruz diye duymustum sanki

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende ikinciye gidecegim, vize verirler inşallah, ds beklemek zorundamıyız bu sene ds gelmeden basvuru yapamıyoruz diye duymustum sanki
    Görüşmeye girmeyeceksen , ds gelmeden önce evraklarını yollamanın bir anlamı yok zaten.
    2nci senen olduğu için de eğer son sınıf değilsen ve ortalaman 2nin altında değilsen görüşmeye girmek zorunda değilsin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmeye girmeyeceksen , ds gelmeden önce evraklarını yollamanın bir anlamı yok zaten.
    2nci senen olduğu için de eğer son sınıf değilsen ve ortalaman 2nin altında değilsen görüşmeye girmek zorunda değilsin

bunu soyleyen konsolosluk mu? yoksa firmalar mı?

2 nin altında deil ortalamam, 3. yılım okulda, yasımdan oturu cekiniyorum ama... o yuzden gitsem sanki benim için daha iyi olur gibi geliyor bilemedim.

BannedUser
    Guest

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu soyleyen konsolosluk mu? yoksa firmalar mı?

2 nin altında deil ortalamam, 3. yılım okulda, yasımdan oturu cekiniyorum ama... o yuzden gitsem sanki benim için daha iyi olur gibi geliyor bilemedim.
    Bu seneden itibaren DS formu olmadan vize randevusu olmuyor. Yani gonderecegin evraklarin icinde DS2019 formunun olmasi gerekiyor. Her zaman vize randevusuna katilmakta fayda var.

Bunu soyleyen konsolusluk.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu seneden itibaren DS formu olmadan vize randevusu olmuyor. Yani gonderecegin evraklarin icinde DS2019 formunun olmasi gerekiyor. Her zaman vize randevusuna katilmakta fayda var.

Bunu soyleyen konsolusluk.
    bencede fayda var, bülbül gibi şakırım ben orada şimdi, rahatım cunku butun new yorku sorsun bana neden gittigimi sorsun. tınlamaz beni cevaplarım var.

ama su soru da var evrak gonderirken vize randevusu için bankaya yatırılıan 140 dölar tekrar yatırılıyormu ?

BannedUser
    Guest

evet yatiriliyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet yatiriliyor
    ne bekliyordum ki ? dimi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)