Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Red alıp 2. kez vizeye girenler?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Red alıp 2. kez vizeye girenler?

Bu konuda bir bilginiz var mı ,2. kez deneyip de vizeyi alan varmı aramızda arkadaşlar varsa değişen birşey oldumu mülakatta?Lütfen bilgisi olanlar yazsın kişisel yoruma gerek yok , kolay gelsin herkese..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fallout arkadaşım bende 1 mayıs da red yedim not ortalaması yüzünden ikinci kez gitmeyi düşünüyorum, cünkü 1. sınıfım ve ilk dönem ortalamam cok düşüktü, ama ikinci dönemki vize notlarım cok cok iyi eger onlarla ilgili bir belge alabilirsem sanırım bir etkisi olabilir, ama tabi arkadaşlar böyle bir durumla karşılaşan deneyimli başka arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende red yedım arkadaslar ıkıncı kez basvurdum ama daha gunum bellı deıl,neden red yedıgımı bılmıorum ama hazırlık ogrencısıyım gorusmeye gırdıgım zamankıyle sımdıkı sevıyem arasında baya bı fark var notlarımda yukseldı .ben gırıcem ama yınede alan varmı bılmıorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gecen sene vardı bızzat bılıyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@cetbal , calisacagi sirket : global vizyon :]

umarim 2. gorusmende halledersin bu isi :]

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim serky

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben ılk reddımı 9 nisanda ıkıncı reddımı ısee 29 nisanda yedımm ılk redde sebep olarak ıngılızceyı ıyı konusmadıgım söylendı,ıkıncı vize görüşmemde ıse adam bana ıngılızcen ıyı senınfakat ıs sözlesmesı yuzunden vermıyorum sana vızeyı dedı yanı aslında gercekten neye göre hangı kıstasa göre degerlendırme yapıyolar meçhul son sınıf oldugum ıcın bence bıraz sorun oldu.. eger neden red aldığınızı bılmıyorsanız amerıkan konsolosluguna maıl atabılıyorsunuz sıze ıkı uc gun ıcınde cevap atıyorlarmıs(sırketım söylemıstı)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı aysun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ılk reddımı 9 nisanda ıkıncı reddımı ısee 29 nisanda yedımm ılk redde sebep olarak ıngılızceyı ıyı konusmadıgım söylendı,ıkıncı vize görüşmemde ıse adam bana ıngılızcen ıyı senınfakat ıs sözlesmesı yuzunden vermıyorum sana vızeyı dedı yanı aslında gercekten neye göre hangı kıstasa göre degerlendırme yapıyolar meçhul son sınıf oldugum ıcın bence bıraz sorun oldu.. eger neden red aldığınızı bılmıyorsanız amerıkan konsolosluguna maıl atabılıyorsunuz sıze ıkı uc gun ıcınde cevap atıyorlarmıs(sırketım söylemıstı)
    daha önceden vizen varmıydı yoksa ilk vize başvurunmuydu?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk başvurumdu ve son olacakokul bıtıyor bu sene

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bgn 3 hafta önce red alan bi arkadaşım 2. görüşmeye girdi ve vizesini almış haberiniz olsun umutsuzluğa kapılmayın korkmayın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok sevındım neler sormuslar ogrenebılırmıyım acaba eger ogrenırsen cok ıyı olur soruları bızede bılgı amaclı faydalı olur ve neden red yemıstı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hocam sordum sizin için .ilk vize görüşmesi çok kısa sürmüştü çat diye red almıştı azerbaycan uyruklu bi arkadaşımdı .ülkesinin durumu ve bağının kuvvetli olmaması tarzı bi sebep sölediler demişti.
    2.görüşmede nerde okuosn ailen napıo neen gitmek istiosn nereye gitçen tarzı sorular sormuşlar ve hiç 1.vize görşmesi hakkında veya red hakkında bişey söylememişler .vizeyi almış gelmiş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 2. görüşmneye gitmek istiyorum şansım ne acaba?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk başvurumdu ve son olacakokul bıtıyor bu sene
    aysun, is sozlesmesi yuzunden wermiyorum demis sanirim.. onun hakkinda ne dusunuyosun? yani ne alaka? millet is sozlesmesi ariyo yararli olsun diye, ama onu sebep gostermis red icin.. bende gorusmeye sozlesmeyle gitmeyi dusunuyorum not ortalamasi problemi yuzunden o acidan soruyorum!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eğer son sınıf öğrencisiysen iş sözleşmesini muhakkak istiyorlar biz 4 arkadaşta son sınıf öğrencisiydik dördümüzde iş sözleşmesi götürdük. ayrıca sağlam bir firmadan iş sözleşmesi alman senin yararına olacaktır çünkü konsolosluk iş sözleşmesi aldığın firmayı arıyor ve dogrulatıyor.konsolosluktakı kişi sana şu soruyu yönıyor son sınıf ögrencısısın ve bu sene mezun oluyorsun sen buraya dönmeyebilirsin bana burda dönünce ne iş yapacağını söyleyebilirmisin acıklaman varmı dıyor.sende iş sözleşmesini gösterıyorsun. iş sözleşmesi götürmeden de alanlar varmış ama konsolosluk nasıl vermış anlamış degılım(iş sözleşmesi sadece son sınıf için istenen bir belge)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eğer son sınıf öğrencisiysen iş sözleşmesini muhakkak istiyorlar biz 4 arkadaşta son sınıf öğrencisiydik dördümüzde iş sözleşmesi götürdük. ayrıca sağlam bir firmadan iş sözleşmesi alman senin yararına olacaktır çünkü konsolosluk iş sözleşmesi aldığın firmayı arıyor ve dogrulatıyor.konsolosluktakı kişi sana şu soruyu yönıyor son sınıf ögrencısısın ve bu sene mezun oluyorsun sen buraya dönmeyebilirsin bana burda dönünce ne iş yapacağını söyleyebilirmisin acıklaman varmı dıyor.sende iş sözleşmesini gösterıyorsun. iş sözleşmesi götürmeden de alanlar varmış ama konsolosluk nasıl vermış anlamış degılım(iş sözleşmesi sadece son sınıf için istenen bir belge)
    iste ben ara sinifim ama not ortalamam dusuk, o yuzden bende bi sozlesmeyle gitmeyi dusunuyorum bilmiyorum ne kadar mantikli olucak?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide anlamadigim su ki, is sozlesmesi yuzunden wermiyorum demis ya sana.. neden ole bisi soledigini anlayabildin mi yada soyledi mi? is sozlesmesi arti biseyken sana nie olumsuz etki yapti?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasim sen ara sinifsan is sozlemesini neden goturceksin sonra konsolosluktakiler bu adam okulu birakip isemi basliyo demesinler dikkat et asinifsan goturmeye gerk yok bence benimde not ortalamam dusuk ama bisi goturmicem bakalim nolcak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya senın iş sözlesmesı götürmen kadar mantıksız bırsey olamaz zaten sana iş sözleşmesi sormayacaktır çünkü sen ara sınıfsın.. tabıkı anladım iş sözleşmesi yüzünden red aldıgım çünlü adam bana pasaportumu verirken acıklama yaptı..
    senın ortalaman ne kadar dusuk bılemıyorum ama bence sorun etme bunu, kac kısı ortalaması düşük olduğu halde vize alıyor.sadece vıze görüşmesine gıtmeden önce eger ıngılızcen ıyı degıl ıse notlarının neden dusuk olduguna dair oru kalıplarını ezberle ve cevaplarını hazırla bu kadarinan zor degıl ben istisna olarak alamadım işde benımkıde kısmet olayı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

demekki neymiş 1.de alamayanlar umutsuzluğa düşmeyip yeniden gidecekmiş, bana red gelirse bende gideceğim. red yeme hakkımızı sonuna kadar kullanalım (17 haziran)
    gittim; gezdim; gordum....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ole olucak gibi duruo ama hadi hayirlisi bakalm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben haftaya carsamba ıstanbulda tekrar gırıorum hadı hayırlısı bakalım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende bu perşembe 15 mayıs da tekrar giricem, fakat forum da yazılanlara baktıgımda 1.89 la zorlamışlar falan diolar arkadaşlar, benim ortalamam 1.61 ilk dönem 1.sınıfım fakat ikinci görüşmeye vize notlarımla gidicem hepsi 80'in üstünde, yani biraz tırsmaya başladım acaba bosubosuna mı çabalıyorum?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı radiskull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben haftaya carsamba ıstanbulda tekrar gırıorum hadı hayırlısı bakalım
    tekrar iyi şanslar dostum
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tesekkurler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

14 Mayis'ta sansimi denicem.. Dua edin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Erdam bol sanslar arkadasim..Sonucu yazarsan seviniriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben De Vizeden Red Aldım Tekrar Girmeyi Duşunuyorum Pin Ucretini Verdim Sirkete Ama Hala Bana Randevu Tarihi Gönderilmedi .

8 Haziranda Gitmem Gerek Amerikaya Yetişir Mi Acaba Vize..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende bugün 2. girişimde aldım vizemi, yani ups'ye gönderdiler inş gelir sanırım, yani fırsatınız varsa deneyin derim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cetbal sorulan soruları soyleyebılırmısın ..cok sevındım bende 2 gun sonra tekrar gırıcem gorusmeye.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)