Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: JFK Konaklama

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart JFK Konaklama

Merhaba arkadaslar.....

Uzun zamandir (eylulun 14unden beri) travel yapiorum. yaklasik 25 gundur takiliorm sagda solda... Simdiye kadar dogu yakasinda Miamiden new yorka kadar neredeyse gezmedigim sehir kalmadi. Ve simdiyye kadar arabamiz vardi pek problem olmuyordu arabada konakliyorduk geceleri. Fakat new yorka geldigimizde anladik ki new york'un icine arabayla girmek cooook buyuk bir hataymis. 2 gun icin neredeyse 90 dolar park parasi odeyince anladik. 1200 dolara aldigimiz arabayida dun sabah hurdaciya 125 dolara sattik. Yani araba anca park parasini karsiladi. Simdi arkadaslarin cebinde 30ar dolar benim cebimdede 3 kisinin hostel masrafini karsilayamiycak kadar para var. ve daha 3 gecemiz var. ve JFK'de konakliyoruz 2 gecedir. Fakat aradigimiz rahati bulamadik acikcasi.... Terminal 4'teyiz biraz sikinti cekiyoruz. Burda rahat gozden irakta ayaklarimizi uzatip yatabilcegimiz herhangi bi mekan bilior musunuz? cunku bayadir terminal 4teyiz ve mermer bankín ustunde yatmaktan geberdik. Herhangi yardim olucak daha once kalmis arkadaslarin yorumlarini yardimlarini bekliorm......

Eger su anda new yorkta olan arkadas varsa terminal 4e gelip halimizi gorebilir... cunku burda baya turk toplastik. gerci cogunlugu bi gece kalip gidioda biz baya kaliciyiz......
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 4 . terminalden bindim ucağa ve yaklasık 2 gece kaldım orada..jfk de en rahat ye 4. terminaldir...aşağıdaki food bölümüne gittinmi...otur yere uzak ayaklarını,, kim ne der dostum....ben mc donadls onundeki deri koltuklarda konakladım...tavsiye ederim...soyle yanlamasınada uzanınca mısıl mısıl uyuyorsun....

istediğin gibi takıl,, kolay gelsin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abi tmm ama sen tek kisiymissin biz 3 kisiyiz. Ve hepimizdede kocaman kocaman 2 tane bavul var 6tane bavul ve 3 insan o food bolumune gidip 3 gece 4 gun surekli konaklamasi pek mumkun degil gibi.....gerci burda internet, yemek falan filan var ama en azindan uyku olsa iyi olurdu...... Su ekimin 12si gelsede binsek su ucaga baska bise istemiorum... Arkadaslarin parasi yok die ben sikinti cekiorm......
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok yok bizde 4 kişiydik....çektik bavulları....bir arkadas emanete bıraktı falan....iyi oldu gercekten....

tahmin ediyorum ama durumunuzu...ozellıklede diğer arkadasların giderken sen havaalanında kalıyorsan beklemek zorundaysan cok kotu...

peki erkene aldırma durmunu sordunuz mu....benim bilet klm dendi....ve eger yer olsaydı erken bir tarihe aldıracaktım bileti...fakat gişeden değiştirmeyin paralıı cunku,, 250 dolar mı neydi,, telefonla klm yi arayıp gerekli değişiklik ricasını iletebilrisnz...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Aslinda yaninizda birer tane sisme yatak olsa cok guzel olurdu ya .Gercekten cok rahat oluyor .Sehir icinden temin edebilirsinz aslinda cokta pahali birsey degildir bence...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Biz de bir arkadaşı beklemiştik terminal 4te 5 saat kadar , mcdonalds'ın önü genellikle dolmuş oluyor .
    biraz daha ilerleyince mermer banklar en iyi alternatif olarak görünüyor.
    newyork da yaşam çok pahalı şehir içine gidip gelmek bile ciddi masraf.
    yine de herhangi bir markete gidip uyku tulumu alıp , gitmeden önce iade edip paranızı geri alabilirsiniz.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

NYC 'de hostela para yetistirmekten imanim gevredi acikcasi ...Gunluk 30$ motel ,22$ hostelda kaldik biz .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)