Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ps3 sorunuuu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ps3 sorunuuu

Arkadaslar bende slım 2009 ps3 var amerıkadan alınma ama bır turlu beceremedım calıstırmayı yardım edermısınız... oncelıkle 120 v 220 v sorununu halletmek ıcın 220 v_ 110 V donusumu yapan trafo adaptor aldım ama hala calısmıyor bırde nette vıdeo ıle ılgılı farklılıklar oldugunu ogrendım ..sorunsuz oynamak ıcın tam olarak hangı donusturuculer gerektıgını bılen bı arkadas varsa lutfen yardım etsın tesekkurlerrr...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ps3 ün sorunu tam olarak ne; elektrik mi gelmiyor/ açılmıyor mu/ açılıyor ekranda göstermiyor mu?bir de hdmi çıkışı olan bir tv ye bağladın değil mi ps3 ü.ona göre elimizden geleni yapalım ama asıl sorun oyunlarında amerika ile tr arasında dvd formatları farklı şekillerde..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sorun tam olarka su adaptoru kullanıp actıgımda playstatıon acıldı yesıl ısık yandı ondan sonra AV kanalını actıgımda desteklenmeyen vıdeo dedı ve bu sırada ps otomatık olarak kapandı ve kırmızı ısıga dondu...evet hdmi destekleyen tv ye baglayıp denedım ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

elektrik geldiğine göre çalışmasında bir aksaklık yok. bizdeki tv ler ile abd deki tvlerin formatları farklı bizde pal onlarda ntsc bundan kaynaklanıyordur sorunun farklı bir ekranda deneme imkanın varsa onu dene ya da tv nin özelliklerinde bir ayarlama yap ps3 için..ancak bir arkadaşım hediye almıştı nasıl yaptı onlar bilmiyorum sorarım yazarım gene..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

baska bı tv sansım yok ama bendekını karıstırcam degıstırebılırmıyım dıe ..bırde elektırıkten cok anlamıyom ben 110 v cıkıslı adaptor kullandım ama ps3 un arkasında 120v yazdıgı ıcın korktm bısey gerceklesmesın dıe...yıne sorarsan cok sevınırım cok saol

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ustundeki yaziyi iyi oku 110~220v destekler kesinlikle .Adaptor sorunu olacagini sanmiyorum .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

okudum ama arkasında 120 v yazıoo..ama yınede vıdeo formatı sorununu cozmem gerek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardesım aynı sorunu yasıyorum su an lcd televızyona bagladım , 120 yazdıgı ıcın gıttım adaptor aldım tv'ye bagladım kırmızı ısıga basınca yesıl oluo 2-3 sanıye sonra kırmızıya donuyor ... sen cozdun mu sorununu

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ps3 de 120 dalan yazsa da onemsemeyin. her ps3 220v ile uyumludur.

PS3 kapaliyken (kirmizi isik yaniyorken) isik yesil olup tekrar kirmizi olana kadar acma/kapama tusuna basili tut.

Isik kirmizi olduktan sonra ps3 u acinca ekran ayarlari algilandi gibisinden birsey yazacak. Ok diyip oynamaya baslayabilirsin.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya en kötü ihtimalle git bi PS cafeye üstüne 100-150 lira ver takas et başka bir PS3 ile ) ne bilyim bende bi problem olmadı ama ilk kez duydum problem yaşandığını..umarım halladersin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks