Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: laptop fiyatları nasıl sizce_?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow laptop fiyatları nasıl sizce_?

arkadaşlar amerikadaki laptop fiyatları hakkında ne düsünüyorsunuz.ucuz mu sizce.ben teknosa ile falan karsılastırdım sanki cok buyuk fark yok gibi.200 dolar fazla werip türkiyeden almak daha mantıklı bence.hem garantisi war hemde klawyesi türkce.laptop almak isteyen arkadaşlar hangi modeli gözünüze kestidiniz_?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

her labtob icin aynisini soyliyemessin..
    ozellikleri acsndan degisr, dedgin gb kisimis arasnda turkiye ile abd arsnda pek fark olmayabilir..ama bazilarnda da ciddi farklar olabiliyor..tavsiyem almaya karar verdgin labtobu once tc de ki fiyatna bak ve oyle karar ver
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

600$ a dell, asus falan cok kaliteli laptoplari var. Ayni modeller tr de 2 kat nerdeyse. hp de falan fazla fark yok baktigim kadariyla. Ama ucuza kaliteli asus ve dell alabilirsin.

1000$ a macbook+itouch da alabilirsin. touch i 350$ a satarsan 650$ a macbook kullanmis olursun.

Bestbuy da laptop fiyatlarina bak derim. Bazen ozel indirimler oluyor bazi modellerde. Sitesinde falan yazar.

Ama 200$ fark varsa gider trden alirim. Olurda bi parcasi bozulursa servise en az bu kadar para veereceksin zaten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bakiyorum biraz mac lar sonyler iyi gibi
    Wat

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

turkiyeye gore iyidir.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Macler trde normalden cok pahaliya satildigi icin fiyat farki cok fazla. Birde 100$ + itouch hediye kampanyasi olunca. Tr fiyatinin yarisi falan oluyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet aynen yarisi oluyor.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mac ler farkeder
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Ust duzey bir makina almak isteyen arkadas kesinlikle Abd den almali. Eski model veya orta sinif bilgisayarlar TR de de ucuz zaten. Ama uzerinde Geforce 9800 GT gibi ekran karti olan veya Ram i DDR3 olan veya Blueray RW bulunan bir dizustu dusunuyorsaniz kesinlikle Abd den alinmali. TR de de bulursunuz belki ama fiyati 2 kati olur. 2 yil once Abd den 1500$ a aldigim Dell pc TR de 2800$ civariydi. Ama 600-700$lik pc almis olsaydim TR de 900-1000$ olucakti. Teknoloji TR ye biraz gec geldigi icin durum bu. Bilmem anlatabildim mi...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben 3 hafta önce amazon.comdan sony vaio aldım 763 dolara düşmüştü 900 küsürden şuan yine 900lerde türkiyedeki fiyatı da 2milyara yakın diğer markalara da baktım fakat eğer çok kar edeyim yurtdışından aldığıma değsin diyosanız sony alın derim ben

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@maviyesil

ewt sony vaio lar gercekten en cok indirme dusen markalardan birisi..gecen arkadaslar leblebi gb aliyorlardi..600 den aldiklarini hatrliyrum 1000 dolarlik labtoblari
    S-pectacular

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar bende bugun yeni bi laptop aldim bestbuy dan.540 dolara sirt cantasida hediye. pentium core 2 2.0
    4 gb ram 15.6 ekran 250 gb harddisk toshiba marka.goruntusu falanda guzel estetik bi pc ama sesi cok cikmiyor.nasil sizce fiyati.kanpanyali pc dusunen warsa alabilir bestbuy dan

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ekran karti ?
    Maksimum Ram destegi ?
    L2 Cache Bellegi ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar konu laptopken bisey anlatayim laptop almak isterseniz bestbuy dan sasmayin derim ben.basimdan gecen olayi anlatayim,2008 yazinda wisconsindaydim green bay best buy dan laptop aldim hp markali 899 dolar +vergi ile.Almamin uzerinden 1 hafta gecmisti sitesine girdim baktimki benim laptop 699+vergi olmus hemen aradik best buyi,adamlarda hemen gelip fiyat farkini alabilirsiniz dediler.gittim bana hic bisey sormadilar sadece faturayi gosterdim kredi karti ile almis olmama ragmen bana nakit 200 kusur dolari verdiler adamlar sagolsunlar simdi best buy i turkiyedeki firmalarla karsilastirma olayini sizin yorumlariniza birakiyorum bence kesinlikle best buy dan alin laptop alcaksaniz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

slm berdush ben galıba senı hatırlıyorum bı van arabanız vardı demı bende wisconsindeydım
    bestbuy meselesıne gelınce o sadece besbuy degıl amerıkada heryerde gecerlı bısey

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba amerıkan eagle,ben gecen sene wisconsin door county deydim sen beni bizim diger karsiyakali arkadaslarla karistirio olabilirsin onlar dells telerdi van lari vardi hatta arabanin uzerinde ksk logomuz vardi,bende eski model kucuk bi araba vardi.sen nerdeydin wisconsinde?
    Konu berdush_c tarafından (05-08-2009 Saat 03:43 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

best buy olayinda adammlar calistiim hoteli arayip haber verdiler bende siteye girdim gercektan fiyat dusmustu,amerikadaki bicok sirket indirimde para iadesini yapar fakat musterisini araip haber vermez bu sekilde bundan eminim bu yuzden siddetle best buy diyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekran karti ?
    Maksimum Ram destegi ?
    L2 Cache Bellegi ?

http://www.bestbuy.com/site/olspage....rd113700050001

site burda hocam.ben pek anlamam pc den.ama sunu da soyleyeyim kamerasida kotu.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Debit cardla da alışveriş yapabilirsin online olarak..
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

fiyatlarda degisiklik yok gibi,az once bestbuyin sitesine goz attim, gecen yil aldigim laptopun fiyati degismemis.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bestbuy dan nasıl alışveriş yapabilirz kredi kartı gerekiyo mu ayrıca indirimlerden nasıl haberimiz olcak

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

kullandığım teknik programlardan ötürü 4 gb ram'li ve nvidia 1gb paylaşımsız ekran kartlı işlemcisi 1'lik bir laptop almam lazım boyle bişeyin fiyatı orada ne kadardır?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı leon20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bestbuy dan nasıl alışveriş yapabilirz kredi kartı gerekiyo mu ayrıca indirimlerden nasıl haberimiz olcak
    Nakit de ödeyebilirsin, debit cardla da, kredi kartıyla da... İndirimlerden nasıl haberin olacağı konusu ise, biraz takip edeceksin piyasayı.. Biz söylemeyeceğiz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

nakit alabiliosam süper artık indirimleride denkgetirmeye çalışcaz inş
    Önerdiğiniz bi laptop var mı? Türkiyeden baya ucuz diye duydum laptaopları... bn hem ucuz hemde kaliteli bişey almak istiyorm
    Konu leon20 tarafından (26-04-2010 Saat 01:09 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Aslında öyle çok da fazla uçurum yoktu. Yaklaşık %10-20 civarı daha uygun.. Ama özellikle Sony ve MacBook'larda çok fark var. Onlar bize kıyasla çok uygun..

Best Buy Buradan laptop bakabilirsin. Biz ne amaçla kullanacağını bilmediğimiz için tavsiye etmemiz abes olur.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bestbuy'dan baktım da heralde yeryüzündeki en dandik laptopları en pahalıya amerikalılar kulanıyor 4 gb ram var 1.6 ghz diyo ya şakamı bide yazmış altına 699 dolar yuh derler adama

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

dell marka bilgisayarı tavsiye ederim sağlam dayanıklı ve performansı iyi ben yıllardır kullanıyorum bana dayandığına göre iyi bi marka demekki ve iki defa masadan düşÃ¼rmeme rağmen bişi olmadı hiçte servise yollamadım gerçi bazı seriler aynı markanın diğer serielerine göre daha iyi oluyo benimki inspiron6400 model biraz eskidi şimdi ama kasadan memnunum bakalım içini kucalıcam biraz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dell marka bilgisayarı tavsiye ederim sağlam dayanıklı ve performansı iyi ben yıllardır kullanıyorum bana dayandığına göre iyi bi marka demekki ve iki defa masadan düşürmeme rağmen bişi olmadı hiçte servise yollamadım gerçi bazı seriler aynı markanın diğer serielerine göre daha iyi oluyo benimki inspiron6400 model biraz eskidi şimdi ama kasadan memnunum bakalım içini kucalıcam biraz
    ben de dell i gözüme kestirmiştim renkli renkli cok şeker gözüken laptopları var ama kme desem daha iyilerine bak o yaramaz diyo cok sevndm suan

bilgisayardan anlayanlara bu sorum en kaliteli markalar neler ya?? sadece özelliklerine bakmak yeterli mi ?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dell marka bilgisayarı tavsiye ederim sağlam dayanıklı ve performansı iyi ben yıllardır kullanıyorum bana dayandığına göre iyi bi marka demekki ve iki defa masadan düşürmeme rağmen bişi olmadı hiçte servise yollamadım gerçi bazı seriler aynı markanın diğer serielerine göre daha iyi oluyo benimki inspiron6400 model biraz eskidi şimdi ama kasadan memnunum bakalım içini kucalıcam biraz
    abi dell iyi de alayı tırt ben 1.6Ghz laptopta Catia, LSDyna, Abaqus açsam var ya barbekü yaparım laptopta

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar takdir edersiniz ki laptoplarda, benzetme yapmak gerekirse araba gibidir. En iyi araba şu, en iyi marka şu diye bir şey denemez.. Sizin ihtiyacınıza göre bakarsınız özelliklere, kafanıza yatanı alırsınız. Markanın önemi servis aşamasında çıkabilir veya laptopta görünmeyen parçaların kalitesi farklılık gösterebilir. Bu da sorun çıkarma süresini uzatabilir. Zaten hemen hemen her markanın farklı bir kusuru vardır. Şekil olarak olsun, ses olarak olsun, şarj süresi olarak olsun vs.. diye..

Gündemi takip etmiyorum bir süredir ama Samsung güzel modeller sunuyordu piyasaya.. Şu an çıkan laptoplarda hangisi tercih edilesi pek bilgim yok. Hatırladığım kadarıyla Cesc bil. müh. okuyordu. Mutlaka güncel takip ediyordur piyasayı, gelip bilgilendirirse bizi, iyi olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)