Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11 Mayista Gorusmeye Girip Sonucu Alanlar

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 11 Mayista Gorusmeye Girip Sonucu Alanlar

Ucak bileti almak istiyorum artik ama pasaport bugunde gelmedi,11 mayista gorusmeye giripte sonucu alanlar var mi?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

demek kimse almadi sonuclari o zaman kuskulanmaya gerek yok

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

11 mayısta Ankara'da görüşmeye giren arkadaşımın pasaportu dün eline ulaştı. İstanbul'a geldi bu arada pasaport..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

istanbuldan bir ses yok sanirim.
    gec gelince red alacagim gibi sacma bir his kapladi icimi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

11 mayısta aynı anda girdiğim 3. sınıf olan arkadaşıma ertesi gün yolladılar

benim görüşmem çok iyi geçti son sınıfım ve halen pasaportumu bekliyorum daha demin ups i aradım pasaportunuz halen konsoloslukta dediler. forumu biraz araştırdım sanırım 2 haftayı bulabiliyor pasaportun gelmesi

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fragma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11 mayısta aynı anda girdiğim 3. sınıf olan arkadaşıma ertesi gün yolladılar

benim görüşmem çok iyi geçti son sınıfım ve halen pasaportumu bekliyorum daha demin ups i aradım pasaportunuz halen konsoloslukta dediler. forumu biraz araştırdım sanırım 2 haftayı bulabiliyor pasaportun gelmesi
    benimde durumum seninle benzer ve cok iyi bir gorusme olmasina ragmen canimi sikmaya basladi bu bekleyis ama neyseki 1 hafta normal,pazartesiyi iple cekiyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

5-7 is gunu diyor sited arkadaslar hafta sonulari eklesek en fazla 9 gun olmasi lazim.Fakat bu hafta bekleyenlerin isi daha zor 19 mayisla 26 mayisi saymayin eder 11 gun nerdeyse.Bakalim daha bizim sorusturma bitcekte daha gondermesi kaldi.off off

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet 1 hafta 7 saat oldu pasaportum gelmedi bekleyiş devam ediyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Fragma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet 1 hafta 7 saat oldu pasaportum gelmedi bekleyiş devam ediyor
    bekleyen derviş muradına ermiş
    ஐ~√V^ $ahs!y€T ^√V'^~ஐ

Diejenigen, die Empfehlung Empfehlung lebensfähigen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile 11 mayıs vize... Yardım

Merhaba arkadaşlar aynı dertten bende yanıyorum ve buranın iyi bir site olduğunu duydum sizlere sormak istedim.

17 nisan günü vizeye girdiğimde kadın yaşıma taktı ve beni baya bi zorladıktan sonra yeşil kağıdı uzattı daha sonra ds formu geldiğinde yolladım ve vizeden red geldi 11 mayıs günü tekrar başvurdum ve aynı kadına gelmekten korkuyordum evet aynı vezneye düştüm fakat kadın yoktu başka bir adam vardı görüşme çok iyiydi ve bu sefer bütün evraklar tamdı not ortalamamı okudu ve korkuyordum neden red yedin die sorucak ama hiç sormadı burslu okuduğumu söledim ve nasıl kazandığımı sorunca yetenek sınavı ile dedim ups ye yönlendirdi tabiki bu kadar kısa değildi fix soruları atlıyorum güler yüzlü bi konuşmaydı fakat hala pasaportum gelmedi acaba vize almış mıyımdır? Help me...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ocean_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar aynı dertten bende yanıyorum ve buranın iyi bir site olduğunu duydum sizlere sormak istedim.

17 nisan günü vizeye girdiğimde kadın yaşıma taktı ve beni baya bi zorladıktan sonra yeşil kağıdı uzattı daha sonra ds formu geldiğinde yolladım ve vizeden red geldi 11 mayıs günü tekrar başvurdum ve aynı kadına gelmekten korkuyordum evet aynı vezneye düştüm fakat kadın yoktu başka bir adam vardı görüşme çok iyiydi ve bu sefer bütün evraklar tamdı not ortalamamı okudu ve korkuyordum neden red yedin die sorucak ama hiç sormadı burslu okuduğumu söledim ve nasıl kazandığımı sorunca yetenek sınavı ile dedim ups ye yönlendirdi tabiki bu kadar kısa değildi fix soruları atlıyorum güler yüzlü bi konuşmaydı fakat hala pasaportum gelmedi acaba vize almış mıyımdır? Help me...
    Sanıyorum ki bu soruya artık kimse kesin bir cevap veremez,çünkü çok şaşırtıcı redler geliyor,ben görüşmeden sonra uçak bileti bakmaya başladım ama son 3 gündür redler geldikçe görüşmem çok iyi geçse de kendimden şüphe etmeye başladım,bu yüzden beklemekten başka bir çaren yok gibi gözüküyor.Umarım vizen basılı halde pasaportunu alırsın çok yakında.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Biraz şans işi. Kiminin erken, kiminin geç gelebiliyor.
    Turkishwat - WildWood / New Jersey Şubesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

taltrap sağolasın gerçekten de öle çok şaşırtıcı işler inşallah dilediğin gibi olur ve pasaportum basılı halde gelir bu gecikme nedendir acaba 11 mayısta girenlerin geneli böyleymiş sanırım ne dersiniz...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

taltrap sağolasın gerçekten de öle çok şaşırtıcı işler inşallah dilediğin gibi olur ve pasaportum basılı halde gelir bu gecikme nedendir acaba 11 mayısta girenlerin geneli böyleymiş sanırım ne dersiniz...
    Ankarada girenler genelde daha çabuk geliyor bunu şirket söyledi,ve benimle aynı tarihte istanbulda giren kimsenin gelmemiş henüz,yani sabret sadece umuyorum ki hepimiz için iyi olacak sonunda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İnşallah hepimiz için en iyisi neyse o olsun sen hangi tarihte girdin vizeye benim 11 mayıstı ve hala bekliorum artık ups yi aramaktan bıktım ama inat ettim onlardan duyacağım pasaportumun konsolosluktan çıktığını herseferinde çıkmadı diolarr

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gelir ya dert etmeyin bende böle çok bekledim ama sonuç hüsran

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

İnşallah hepimiz için en iyisi neyse o olsun sen hangi tarihte girdin vizeye benim 11 mayıstı ve hala bekliorum artık ups yi aramaktan bıktım ama inat ettim onlardan duyacağım pasaportumun konsolosluktan çıktığını herseferinde çıkmadı diolarr
    Ben de 11 mayısta girdim ki başlığı açan benim Ocean
    Dün aradım merak edip çünkü takip kodundan da çıkmıyordu hiçbirşey,sana verilen cevabı aldım.
    Sanıyorum ki bu yıl geçen yıla nazaran daha yoğun konsolosluk,bu yıl wat a katılan öğrenci sayısının artacağı zaten haberlerde söyleniyordu ben buna bağlıyorum.Geç gelsinde vizeli gelsin dert değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)