Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arizona - Peoria ;)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Thumbs up Arizona - Peoria ;)

Merhaba arkadaşlar..Bu yaz Arizona'ya gidecek olan varmı aranızda? 1 hafta önce çalışacağım işyeri tamamı ile kesinleşti.The Sleek Greek adlı restorantta 26 haziran itibarı ile işe başlıyacağım 1 ekim'e kadar orada olacağım. Günde 10 saat çalışacağım sabah 10.00 akşam 21.00 çalışma saati aralıklarım.Pazar günü hariç her gün çalışacağım.Konaklama işveren tarafından karşılanacak ve tabiki yemek ücretide vermiyeceğim.Haftalık 500 dolar alacağım. Sanırım gayet iyi bir iş buldum, biraz güç oldu ama bence gayet iyi bir iş.Ayrıca Arizona'nın en iyi yerlerinden birinde çalışıyor ve konaklıyor olacağım gayet lüks bir semt.Eğer Arizona'nın genel konumu ve görünümü göze alınırsa..google map ile baktığımda hayretler içinde kaldım süper Bu arada vize görüşmesinede 20 mayıs itibarı ile gideceğimAranızda Arizona'ya gidecek arkadaşlar varsa tanışabiliriz
    The Sleek Greek yemek menüsü itibariylede çok farklı sayılmaz Türkiye'den.Bizim dönerimize ''Gyros'' diyorlar dana eti yerine domuz eti kullanıyorlar ve ek olarakta tavuktan yapyorlar.Ayrıca her çeşitte akdeniz iklimi salataları mevcut.Ve de son olarak vedarı ifitiharımız milli tatlımız ''Baklava'' menülerinin vazgeçilmezi halinde ve her türden içecek mevcut..
    Herkese iyi WAT'lar
    Konu aCHeRoN tarafından (15-05-2009 Saat 12:48 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: yenileme
    İnancımızdan şüphe duyanlar, O gün geldiğinde anlayacaklar.. uA|KaЯŞı lıksız bir sevda bizimkisi..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Konaklama ve yemek hariç haftalık 500 dolar gayet iyi bir rakam. Çalışma saati biraz fazla ama olsun yani herkes az saatten şikayetçi

Hayırlı olsun iyi tatiller..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sakurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konaklama ve yemek hariç haftalık 500 dolar gayet iyi bir rakam. Çalışma saati biraz fazla ama olsun yani herkes az saatten şikayetçi

Hayırlı olsun iyi tatiller..
    Teşekkürler sakurek.Bakalım vize görüşmesini bekliyorum sabırsızlıkla bende son sınıfım ve mezun olacağım, ancak aynı andada çalışıyorum sigortalı olarak 10 aydır..Ssk işe giriş bildirgesi, maaş bordrosu vs.. tüm evrakları hazırladım.Ek olarakta işverenimden yazı aldım ingilizce olarak vize görüşmesinde sunmak için ( bu bizim çalışanımızdır, ücretsiz izine ayrılacaktır ve de ekim başı itibari ile işine geri dönecektir gibi bir yazı.USA konsolosluguna hitaben..İnşallah olumlu olur..Bu arada Fortis banka ne kadar yatırıyoruz vize için?Tam rakam nedir?
    İnancımızdan şüphe duyanlar, O gün geldiğinde anlayacaklar.. uA|KaЯŞı lıksız bir sevda bizimkisi..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aCHeRoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sakurek.Bakalım vize görüşmesini bekliyorum sabırsızlıkla bende son sınıfım ve mezun olacağım, ancak aynı andada çalışıyorum sigortalı olarak 10 aydır..Ssk işe giriş bildirgesi, maaş bordrosu vs.. tüm evrakları hazırladım.Ek olarakta işverenimden yazı aldım ingilizce olarak vize görüşmesinde sunmak için ( bu bizim çalışanımızdır, ücretsiz izine ayrılacaktır ve de ekim başı itibari ile işine geri dönecektir gibi bir yazı.USA konsolosluguna hitaben..İnşallah olumlu olur..Bu arada Fortis banka ne kadar yatırıyoruz vize için?Tam rakam nedir?
    Hayırlısı olsun, bu arada yatıracagın rakam 131 dolar
    Somethings never changes..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, bu arada yatıracagın rakam 131 dolar
    Eyvallah adros teşekkürederim bende 131 olarak biliyordum ama bazı yerlerde 150 dolar civarı yazılıp çiziliyor..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Eyvallah adros teşekkürederim bende 131 olarak biliyordum ama bazı yerlerde 150 dolar civarı yazılıp çiziliyor..
    150 dolar olmasının sebebi sirketlerin ekstra olarak 20 dolar vize görüşme ücreti(PIN) alıyor olmasıdır büyük ihtimalle.
    Somethings never changes..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Umarım sorunsuz bir şekilde alırsın.. Bende red yedim bi daha deneyecem bakalım
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sakurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım sorunsuz bir şekilde alırsın.. Bende red yedim bi daha deneyecem bakalım
    Sakurek o konuda yazdıklarını ve yazılanları okudum.Herkes gibi bende çok üzüldüm 2. kez denemende fayda var dostum.İnancını kaybetme
    İnşallah iyi olur hepimiz için WAT 2009

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba,ben yeni gördüm yazınızı.bende arizonaya gitmeyi düşÃ¼nüyorum.ama bu mesajın tarihini göremedim ?gittin mi bu yaz mı gideceksin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)