Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Denny's Restaurant in Los Angeles

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Denny's Restaurant in Los Angeles

slm arkadaslar isimi bugun sectim Denny's te garsonluk . $4.85 + tips konaklama aylik 250-300 saat . shiftleri kendim secebilecegim bir is . nasil sizce dennys te tip olayi idare edermi beni? gecen yil da gitmistim ama dogudaydim bu kez farkli olsun diye los angeles sectim . varmi aranizda daha once Dennys'te herhangi bir pozisyonda calisan .yada tanidiklarinizdan varsa bildiklerinizi paylasirmisiniz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Denny ıs te calısmadım ama bır kac kez gıttım.. Denny's te bahsıs olayı var.. her masaden 2 ıle 5 dolar arası bı bahısı kalır, bazende bu 7-10 fln olur ama sanırım nadır olur... ama bahsısıler dırek sana mı gelıyo yoksa o shıft ıcınde bolusuluoyr mu onu bılmıyorum...

ben amerıkalı bır arkdasımla gıtmıstım Denny's e .. yemeklerı o ısmalarladı, yanında hıc bozuk para var mı dedı bahsıs ıcın, bende de bozuk 2 dolar fln vardı... o cok az dedı sonra 2-3 dolar daha cıkardı masanın ustune koydu.. yanı Dennys te bahsısı olayı gzl...

konaklamaya gelınce eger ıs ve konaklama yerın Los Angeles ın ıcınde ıse gayet gzl ve ucuz bı konaklama...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tesekkurler verdigin bilgiler icin konaklama fiyati evet los angelese gore cok uygun ama suan konaklama yeri tam olarak belli degil yakin zamanda belli olur sanirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende Los Angeles ta Denny's te çalışacağım. Ben mutfak bölümünde saatine 9$ alacağım, kalma ücretide aynı 250-300 dolar arası, kim bilir belki aynı yerde olacağız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aa dostum cok sevindim ) ne guzel bi tesaduf olmus ayni yerde calisirsak ii olur gercekten . los angeles civarinda denny's sayidi biraz fazla belli olmaz yinede senin ds2019 geldi mi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayır daha gelmedi ds formu şirketle konuştum dun 17 nisanda gelcek dediler bakalım bekliyoruz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

herkesin ki aynı tarihte gelecek muhtemelen. bana da bi hafta 10 gün dediler..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Biraz geç oldu ama bir kaç gün içinde karar verip bende gideceğim.Denny's Restaurantı düşünüyorum.Acaba garsonluk çok ing istermirki benim konuşma upper-intermediate çıktı.Öyle çok konuşamıyorum.Kitchen helperlık da olabilir ama ben yemek yapmasını hiç bilmemki.Sizin durumlar nasıl yemek yapmaktan ve garsonluktan çakarmısınız?Birde kalacak yeri biz mi ayarlıyoruz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

10 gundur ses yok Denny's ten bakalim bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı pier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 gundur ses yok Denny's ten bakalim bekliyorum
    Aramalarını falanmı bekliyorsun ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok sirket benim cv mi gonderdi . ordan ise kabul haberi bekliyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada ise kabul edilmisim bugun is sozlesmem geldi hayirlisi olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de denny's restaurantta mutfak yardımcısı olarak çalışacağım. iş kabulüm geldi, vizem basıldı. herşey yolunda da konaklama için bilgi alamıyorum. çalışmak için rahat bir yer diye duydum. yemek yapmaktan da pek anlamam belirteyim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayirli olsun kardes benim de ds formum gelmis 18 mayista vize gorusmesine gidiyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vizeyi aldim bugun elime ulasti ee ayni yerde calisacak arkadaslar sizler ne zaman gidiyorsunuz ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun pier. asıl karmaşık kısma hoşgeldin ben 21 haziran'da delta'yla gidiyorum. bu arada birsürü denny's restaurant var. hangisine gidiyorsunuz? benim iş yerim sunset bulvarında. aynı yere düşenler olursa süper. Bir Türk bile çok büyük nimet benim için

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun pier. asıl karmaşık kısma hoşgeldin ben 21 haziran'da delta'yla gidiyorum. bu arada birsürü denny's restaurant var. hangisine gidiyorsunuz? benim iş yerim sunset bulvarında. aynı yere düşenler olursa süper. Bir Türk bile çok büyük nimet benim için
    aynen benimki de orasi bekle bizi hollywood

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende los angeles ta sunset bulvarında denny's restauranta gidiyorum. Hepimizi aynı işe mi gönderiyolar ne biletinizi nasıl aldınız ben 750 euro ya buldum istanbul los angeles arası siz de bulduğunuz fiyatları yazın fikir alışverişi yapalım. Beverly hills te görüşürüz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yasin89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende los angeles ta sunset bulvarında denny's restauranta gidiyorum. Hepimizi aynı işe mi gönderiyolar ne biletinizi nasıl aldınız ben 750 euro ya buldum istanbul los angeles arası siz de bulduğunuz fiyatları yazın fikir alışverişi yapalım. Beverly hills te görüşürüz
    Burası da sunset bulv. daki denny's restaurant mış (yani çalışacağımız yer)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

öncelikle hayırlı olsun. ben bizi dağıtırlar sanıyordum ama anlaşılan işi biz götüreceğiz denny's bizimdir artık benim de 750 euro delta. paris aktarmalı new york'a iniş 21inde. 22sinde de los angeles uçağım var. sen ne zaman gidiyorsun?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada sunset'te 2 tane denny's var. sizinki de 6100 ise herşey yolunda demektir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

öncelikle hayırlı olsun. ben bizi dağıtırlar sanıyordum ama anlaşılan işi biz götüreceğiz denny's bizimdir artık benim de 750 euro delta. paris aktarmalı new york'a iniş 21inde. 22sinde de los angeles uçağım var. sen ne zaman gidiyorsun?
    Aynen denny's bizimdir Benim ki 25 haziranda romanya aktarmalı uzun yol olcak ama değer inş. 26 sında da los angeles uçağım var.

bu arada sunset'te 2 tane denny's var. sizinki de 6100 ise herşey yolunda demektir
    şuanda firmanın bilgileri yanımda diil ama sanırım benim ki de 6100 dü
    Konu yasin89 tarafından (26-05-2009 Saat 08:59 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sanırım ilk ben gideceğim. gider gitmez size bilgi vermeye çalışırım yolculuk hakkında. zaten siz de gelince toplu olarak görüşmüş olacağız. konaklamam daha belli olmadı. sizin belliyse nerede kalacağınız bilgi verirseniz sevinirim. oralarda işe yakın uygun yer nereden bulacaklar çok merak ediyorum açıkçası

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

simdi ben ucus bilgilerimi vereyim size biletimi dun sabah aldim 768$ yani 750euro baya yuksek benim aldigima gore ..
    British Airways 22 haziran ist-londra-new york , 2 gun new york da takilacagim 24 haziran new york-los angeles , 13 ekim los angeles-londra-istanbul .. hala bilet alamayan varsa yardimci olabilirim

-- gala sen benden 2 gun once orda olacaksin 2 gun bos durma gez toz ben gelince yabancilik cektirtme bana )

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar ısverenını arayan varmı
    sozlesmelerınızı aldınız sanırım orda manager ın ısmı n olarak gozukuyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sanırım ilk ben gideceğim. gider gitmez size bilgi vermeye çalışırım yolculuk hakkında. zaten siz de gelince toplu olarak görüşmüş olacağız. konaklamam daha belli olmadı. sizin belliyse nerede kalacağınız bilgi verirseniz sevinirim. oralarda işe yakın uygun yer nereden bulacaklar çok merak ediyorum açıkçası
    sanırım şehrin baya bi dışında bi yerde konaklıyacağız çünkü beverlly hills te kalmamız biraz pahalı olur (aylık 25 bin dolar flndır herhalde kiralar ) şuanda benim de kalacağım yer belli değil fakat orda tanıştığım türk ya da yabancı arkadaşlarla ayrı bi ev tutmayı düşünüyorum (7-8 kişi fln). Umarım ev fiyatları maaşımızı geçmez =)

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba arkadaslar ısverenını arayan varmı
    sozlesmelerınızı aldınız sanırım orda manager ın ısmı n olarak gozukuyor
    benim menajerin ismini tam olarak hatırlamıyorum fakat hint ismiydi rajad fln gibi bişidi
    Konu yasin89 tarafından (28-05-2009 Saat 02:06 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şimdi pier, ssn bürosunu bulana kadar zaten muhtemelen şehri çözmüş olurum. yine de amerika konusunda anladığım kadarıyla sen deneyimlisin. sen yabancılık çektirtme bize derim ben ilk işim cravings'in yerini saptamak olucak. türk yemeği olmadan 3.5 ay geçirdiğimi düşünemiyorum

american eagle, sana da şunu söyleyebilirim "hiçbir fikrim yok". şirket bize (kendi adıma konuşayım 'bana') belgeleri henüz yollamadı. sadece iş yerimin adresini öğrendim. elimize ulaşınca bir cevap verebiliriz.

yasin89, yaw benim kafamı karıştırıyorsun sen beverly hills'e uzağız gibi geldi bana. google earth'e baktım. hollywood'un göbeğindeyiz. ha tabi kıyak geçerler, toplu taşıyacağız sizi fln derlerse sorun yok zaten anladığım kadarıyla ya ruslara ya tayvanlı ya da mısırlılara denk geliyor türkler. şansımıza artık

tek isteğim, ilk haftalar sendromuyla ağlayıp 'bu ne byle, ben geri döneceğim' dersem bana engel olun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gala ss office in adresi yoksa bulup göndereyim istersen , aramakla yorulma .. Ewt benim onceden bi deneyimim var ama los angeles'a hiç gitmedım orayı da bırlikte kesfederız artık . Bu arada gecen yaz bikac kisiye engel oldum tr'ye dönmemeleri icin sonra dua ettiler bna. sana da engel oluruz merak etme

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şimdiden duacınım. bende yok ssn bürosunun adresi. yazarsan sevinirim. vakit kaybetmeyeyim dediğin gibi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şimdiden duacınım. bende yok ssn bürosunun adresi. yazarsan sevinirim. vakit kaybetmeyeyim dediğin gibi.
    bize en yakin ss office adresi :1122 N VINE ST HOLLYWOOD, CA 90038
    peki ben orda bu adresi kime sorarim demeyin birde resim ile isi bitiriyoruz .. yesil renkle gosterilen cikis noktasi 6100 W Sunset Boulevard'da bulunan Denny's

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)