Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: transkriptim yetişmiyor öneriler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart transkriptim yetişmiyor öneriler

arkadaşlar ben marmara üniversitesinde okuyorum vize görüşmeme transkriptim yetişmeyecek çünkü okulumuzun sistemi değişti ve sistem henüz bilgisayarlara girilmediğinden transkriptte veremiyorlar.Ancak internette otomasyonda sadece bu dönemki notlarımı gösteren bi belge var zaten birinci sınıfım bu belgeyi okula imzalatıp vize görüşmesine bununla gitsem nasıl olur bana bi yardımcı olursanız sevinirim.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bence sorun olmaz.bizim okulda 4 lük sisteme göre transkript vermiyordu bende 4lük denkliği okula onaylatıp kapalı zarfın içine koymuştum.kiiii notlarını elle word te yazıp sana onaylıyabilirer ısrar et o kadar masrafı yaptım öğrenciyim yok yere bi sistem yüzünden bu riskleri alamam de...yanii bayağı bi zorla...bizim okulda ing. veremeyiz demişti günde 3-4 kez öğrenci işlerini tacize kadar götürmüştüm işi ki onlarda birine yazdırdılar word te ve çıktıyı onayladılar...şimdiden kolay gelsin sana...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

transkript türkçe olabiliyor diye biliyorum ben, sorun çıkartıyorlar mı o konuda?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kemalsmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben marmara üniversitesinde okuyorum vize görüşmeme transkriptim yetişmeyecek çünkü okulumuzun sistemi değişti ve sistem henüz bilgisayarlara girilmediğinden transkriptte veremiyorlar.Ancak internette otomasyonda sadece bu dönemki notlarımı gösteren bi belge var zaten birinci sınıfım bu belgeyi okula imzalatıp vize görüşmesine bununla gitsem nasıl olur bana bi yardımcı olursanız sevinirim.

GPA yok mu ? Sadece notlar mi yaziyor ? Harf notu da var mi ?

Alıntı xcraft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transkript türkçe olabiliyor diye biliyorum ben, sorun çıkartıyorlar mı o konuda?
    Turkce transkript sorun olmaz .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

GPA yok mu ? Sadece notlar mi yaziyor ? Harf notu da var mi ?

Turkce transkript sorun olmaz .
    gpa yok sadece final ve vize notları var karşılarındada harfli ortalamalar var.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yazık sizlere ne güzel okullarda okuyorsunuz, düşürdükleri hale bak Ben kı.ı kırık Cbüden istediğim zaman, iistediğim kadar Türkçe-İng, trans-öğrenci belgesi alabiliyorum. Geçen Cuma gittim memurun yanına dedim bana İng. trans.le, öğrenci belgesi lazım. Numaranı söyle p.tesi alırsın dedi. Ama Salı günü vize görüşmem var dedim şimdi almam lazım, tamam o zaman dedi halletti her şeyi sağolsun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

not ortalaması 100 lük sistem olması farketmio git al belgeni 4 lük sistemi bekleme hiç bende marmaradayım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı anyhow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    not ortalaması 100 lük sistem olması farketmio git al belgeni 4 lük sistemi bekleme hiç bende marmaradayım
    Öylede mesele 100 lük sistem veya 4 lük sistem deil bunlar dioki 1.sınıfların sistemi değiştiği için şuan bilgisayarlara giriş yapılmadı ve ne zaman yapılacağı konusunda da kesin bi tarih yok bu yüzden transkripiitm veremiyoruz sadece zarfın içine öğrenci belgemi koyup altınada bu dediklerini not düşüp imzaladılar bende bunu alıp gidecem durumumu analatcam güzelce napayım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Öylede mesele 100 lük sistem veya 4 lük sistem deil bunlar dioki 1.sınıfların sistemi değiştiği için şuan bilgisayarlara giriş yapılmadı ve ne zaman yapılacağı konusunda da kesin bi tarih yok bu yüzden transkripiitm veremiyoruz sadece zarfın içine öğrenci belgemi koyup altınada bu dediklerini not düşüp imzaladılar bende bunu alıp gidecem durumumu analatcam güzelce napayım.
    bana verdiler transkript git güler yüzle bi daha anlat hatta utanmadan ingilizce aldım bende 1. sınıfım ama master hangi kampüs

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı anyhow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana verdiler transkript git güler yüzle bi daha anlat hatta utanmadan ingilizce aldım bende 1. sınıfım ama master hangi kampüs
    göztepe kampüsü iktisadi idari bilimler ya eminmisin ben ta bilgi işleme gittim ordaki adam da hatta çok yardımcı oldu ama elimden fazla bişi gelmiyor dedi otomasyon tam olarak devreye girmeden veremeyiz dediler ama bu sistem sadece 2008 de 1.sınıfa kayıt olanları etkiliyor senin master olduğu için farklı olabilir mi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

göztepe kampüsü iktisadi idari bilimler ya eminmisin ben ta bilgi işleme gittim ordaki adam da hatta çok yardımcı oldu ama elimden fazla bişi gelmiyor dedi otomasyon tam olarak devreye girmeden veremeyiz dediler ama bu sistem sadece 2008 de 1.sınıfa kayıt olanları etkiliyor senin master olduğu için farklı olabilir mi
    ben haydarpaşadayım bende 2008 de girdim banada demişti görevli ben sorunca 4 lük sistemde kaç ortalamam diyice daha sisteme geçemedik demişti ben normal transkript istiyorum de 100 üzerinden ortalaman yazsın yeter ingilizce istiyorsan ben sana benim transkripti yüklim siteye ordan bakarak çevir bole olmasını istiyorum dersin verirler bu senin hakkın bunu sana vermek zorundalar

yarın yüklicem siteye şimdi scan edemedim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

http://rapidshare.com/files/21061635...kript.doc.html

buyur kardeş sende ders isimlerini düzenle aynı bu şekilde kendi ismini numaranı bölümünü yazıp çıktıyı alıp okula ver

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş öncelikle ilgin için çok çok teşekkür ederim bunu da denerim ama ben internetten alınan not dökümünü alıp okula gittim işte imzalayıp mühürlemelerini istedim ama belge resmi deil dediler biz ancak sizin transkripitnizi imzalayıp zarfa koyabiliriz o yüzden ancak size yazı yazarım dediler işte bahsettiğim yazıdıda transkript veremediklerini belirttim zarfa koydular.ben daha ne yapayım anlamadım ki nasıl bir okul nasıl bir öğrenci işleri perişan oldum yaw.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewt son olarak vizeye transkriptim olmadan gittim ve görüşmede durumu anlattım heralde bi sorun çıkmadı vizemi teslim almam için ups kartını verdi.Ayrı bir konu olarakta forumda görüşmemi anlattım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks