Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KLM mi AIR FRANCE mı???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart KLM mi AIR FRANCE mı???

arkadaşlar hangi hava yolu sizce daha iyidir? yarın bi karar verip biletleri almam gerekyo... fiyatları aşağı yukarı aynı,aktarma süreleri de.. siz hangisini tavsiye edersiniz yardımcı olursanz sevinirm

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bence farketmez,aktarma yaptıkları şehirlere göre kararını ver istersen
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Air France derim çok baba airbusları vaaamış, ama istersen tabi, http://www.airlinequality.com/Forum/seats.htm buradan ikisi hakkında neler yazmışlar bakıp karar verebilirsin
    llorando, de cara a la pared...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Al sana bir comment buldum

LHR-AMS in Y-class. We were very happy with the Air France LAX-LHR service in business class. Elegant seating, dining and superb wines made this flight the best. KLM LHR-AMS service was the opposite. The so called cheerful cabin crew performed an unprofessional job. Except for the purser all other members of the crew looking badly groomed. We noticed a world of difference between KLM and Air France.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı leventnoir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Air France derim çok baba airbusları vaaamış, ama istersen tabi, http://www.airlinequality.com/Forum/seats.htm buradan ikisi hakkında neler yazmışlar bakıp karar verebilirsin
    ilk dikkatimi çeken KLM'nin vaktinde hareket etmemesi,France Air'in de servis ve sistemine yönelik eleştiriler oldu tabi baya bi yorum var o kadar yorumun için de iyisi de oluyo kötüsü de doğal olarak...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

o yorumlar kişiden kişiye değişen yorumlardır günü gününede değişebilir ama bence fransız olduğu için bi kere ben şahsi olarak seçmem..2. olarak ingilizce sorduğunuz sorulara fransızca cevap verme gibi enteresan milliyetçilik anlayışları vardır bunuda aklınızdan çıkarmayın.Başkada bi farkları yok 2sindede bavul kaybolabilir 2sindede aktarma sorunu olabilir 2sindede vs vs

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Al sana bir comment buldum

LHR-AMS in Y-class. We were very happy with the Air France LAX-LHR service in business class. Elegant seating, dining and superb wines made this flight the best. KLM LHR-AMS service was the opposite. The so called cheerful cabin crew performed an unprofessional job. Except for the purser all other members of the crew looking badly groomed. We noticed a world of difference between KLM and Air France.
    ben de tam tersi bi yorum okumuştum dedğim gbi kimine göre birinin servisi,elemanları iyi,kimine göre dğerinin.burda business class'tan bahsedyo gerçi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o yorumlar kişiden kişiye değişen yorumlardır günü gününede değişebilir ama bence fransız olduğu için bi kere ben şahsi olarak seçmem..2. olarak ingilizce sorduğunuz sorulara fransızca cevap verme gibi enteresan milliyetçilik anlayışları vardır bunuda aklınızdan çıkarmayın.Başkada bi farkları yok 2sindede bavul kaybolabilir 2sindede aktarma sorunu olabilir 2sindede vs vs
    benim de en büyük endişem Fransız Air hakkında o zaten... ama şöyle bi durum var yeni edindğim bilgye göre,KLM 20saatte 2 aktarmalıymş,(ki sabah acentada böyle dememişlerdi!!!)F.A tek aktarma 16saat civarymış... bu kafamı karıştrdı işte:S

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ya bunu herkes söylüyor ama arkadaşlar yani ben fransızca tercümanlıkta okuyorum ve otelde çalışıyorum heriflerle geçekten çok iç içeyim bi şey diym mi bu uyuz fransızlar tam çingeneler ama gel gör ki sanılanın ( hurafe diyesim geliyor ) aksine bunlar kendilerini ingilizce konuşmak için yırtıyorlar sizinle, ben yüz kere fransızca cevap veriyorum bakıyorum ingilizce konuşuyorlar falan benim çok iyi fransızca bilmelerine rağmen benle ingilizce konuşmak isteyen çok arkadaşım var...ilginç ırkçılık gibi olmasın ama Fransızlardan nefret ediyorum çingenenin allahılar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

tek aktarma herzaman daha iyi olabilir 2 aktarmadansa.varsın fransızca konuşsunlar varsın uçaktaki dergileri,gazeteleri fransızca olduu için okuyamaAma dedim ya seçim senin aralarındaki tek fark air france ın fransızlara özgü ben müşteriye milliyetine,diline bakmam onlar benimkine baksın anlayışı o kadar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Walla fransızları sevmem murat ama air france ın belki kişisel bi tercihi veya yönetiminde çok milliyetçi insanlar olsa gerekki bu uygulamayı malesef yapıyolar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Walla fransızları sevmem murat ama air france ın belki kişisel bi tercihi veya yönetiminde çok milliyetçi insanlar olsa gerekki bu uygulamayı malesef yapıyolar
    hayır ben de sevmem zati bi antipatim var bazı durumlardan kaynaklanan.yukarı bıyık aşağı sakal hesabı oldu şimdi benimkisi en iyisi çöp çekeyim ben

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ya bunu herkes söylüyor ama arkadaşlar yani ben fransızca tercümanlıkta okuyorum ve otelde çalışıyorum heriflerle geçekten çok iç içeyim bi şey diym mi bu uyuz fransızlar tam çingeneler ama gel gör ki sanılanın ( hurafe diyesim geliyor ) aksine bunlar kendilerini ingilizce konuşmak için yırtıyorlar sizinle, ben yüz kere fransızca cevap veriyorum bakıyorum ingilizce konuşuyorlar falan benim çok iyi fransızca bilmelerine rağmen benle ingilizce konuşmak isteyen çok arkadaşım var...ilginç ırkçılık gibi olmasın ama Fransızlardan nefret ediyorum çingenenin allahılar
    bunu da ilk defa duyuyorum leventnoir,dünya hakkaten değişiyo ya demek ki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bugün gittim AirFrance'dan aldım biletimi 26haziran İst-wshngtn
    3ekim ny-ist... var mı başka uçan? bi de 1420ytl gbi bi fiyata aldm sizce nasl??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kllm iyidir param olsaydi bende klm ile giderdim alitalia ya mahkum olduk
    onur

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı loveronur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kllm iyidir param olsaydi bende klm ile giderdim alitalia ya mahkum olduk
    boşwer abi ya hepsi aynı şeyin laciverti

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla nasl aldım o bileti bi de bana sorun abd'ye giderken yanımda götürcek para kalmadı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)