Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: expedia.com

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart expedia.com

arkadaşlar bu siteden bilet alanınız oldumu hiç ya,ben los angelesa bilet alıcam,burayı buldum,dolar üzerinden olduğu için daha uygun geldi,deltadan mesela new york aktarmalı gidiş dönüş 1452 dolar sizce uygunmu? vergileri falan da içinde sanırım yanlış anlamadıysam.sorup soruşturmadan almak istemiorum bileniniz varsa bu işleri bi fikir versin bana,bu zamanda bundan daha ucuza bilet bulabilirmiyim?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

çok pahalı yaw 1452 dolar gidiş dönüş ama şu günlerde bilet fiyatları ne bilemiyorum yaklaştı gidiş tarihlerimiz ama yinede en azından bikaç turizm şirketiyle konuş genctur weya ida turizm gibi
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

onlar bana 1000 küsür euroluk fatura çıkardılar,hepsiyle görüştüm hiç olmazsa bu dolar dedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende deltadan baktım ınternet sıtesınden 1500 ytl flan dıyo vergiler dahıl ama proseduru bılmıyorum nası oluyo:S denisssskizi sen event staff mı sectın ıs olarak oyleyse neden tercıhını o yonde kullandın anlatabılırmısın?? benım ısımde sorun cıktıda baska ıslere bakıyorum..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet event staff olucam ama aslında bilinçli bi şeçim diildi,biraz mecbur kaldım.ben de sorun çıktı,şirket değiştirdim son anda,dolayısıyla vize görüşmem falan da gecikti ve hala biletsizimama avantajlarımda şu ki çalışma saatlerim çok yoğun değil,6 saat olur günde o da taş çatlasa,ikinci bir iş bulabilirim sanırım.ya bide eğlenceli olur die düşündüm,pek bilmesem de,organizyon işi sonuçta ne bilim bi mc donald ta yağ kokusu çekmekten daha iyidir dedim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şirketın ne edurehbermı ???
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet öle de nie sordun?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

d.e.l.t.a nın kendi şubesini arasana. ordan daha yeni 760 euroya utaha bilet alan vardı.ordan ucuza bulursun.1450 dolar çok fazla

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben aldim su ana kadar bir sorun cikmadi....hava yollarina actim onlarda bileti onayladi felan....simdilik hersey gusel gorunuyor....birde ben LA baktim cok daha ucuzdu....gunleri felan degistirip bak belki daha ucuzdur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam arkadaşım, ben bu yaz gideceğim bileti expediadan aldım, Minneapolis'e 905 dolardı. Ama ben aldığımda nisan sonu gibiydi, sana baya yüksek bir fiyat vermiş. Ben bir çok acenta ve benzeri yerle konuştum, ama en iyi fiyatı burası verdi. Orbitz.com u denedin mi, belki orası daha ucuz verir, veya kayak.com bunları da bi dene istersen kayak özellikle en ucuzlarını bulup listeliyor.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bu arada d.e.l.t.e pazar kapalı telefon ve adres için buraya bakabilirsin. http://www.bigglook.com/biggtravel/ulasim.asp#3

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mesela 15 haziran-13 eylül için arattım, romadan direk uçuş LAX e 1069 dolar verdi herşey içinde...tarihleri bi iki gun degistirip bakabilirsin

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşım bu arada şimdi expedia dan 4 haziran gidiş 16 eylül dönüş arattım los angeles a 1030 dolar çıktı. biraz tarihleri değiştir bence

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar web sitelirnde (expedia,cheapoair...)

gordüğüjüz biletleri almanızı değil de

ordaki ekonomik olan bağlantıları acentralardan istemeniz , onlarda ekonoik bir fiyat verdikleri anda satın alırısnız

acentalar genel olarka bağlantıları inceliyorlar tanıdık değilse,
    o nedenle ekonomik bir bağlantı bulun netten ve onuın için fiyat sorun acentalara.

ben SLC ye 723€ +45 € satın aldım

(45 € biletleme ücreti acenta alıyo )

bolsans
    bekle beni amerika

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ocean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar web sitelirnde (expedia,cheapoair...)

gordüğüjüz biletleri almanızı değil de

ordaki ekonomik olan bağlantıları acentralardan istemeniz , onlarda ekonoik bir fiyat verdikleri anda satın alırısnız

acentalar genel olarka bağlantıları inceliyorlar tanıdık değilse,
    o nedenle ekonomik bir bağlantı bulun netten ve onuın için fiyat sorun acentalara.

ben SLC ye 723€ +45 € satın aldım

(45 € biletleme ücreti acenta alıyo )

bolsans
    dostum benm expedia dan buldugum bilet $1029 .. Lufthansa nın uçuşu .. bende lufthansayı aradım ve aynı tarihler için size verebilecegim en iyi fiyat 350$ daha fazla , tavsiyem internetten ucuza buldugunuz bileti almanız dedi ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı denisssskizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu siteden bilet alanınız oldumu hiç ya,ben los angelesa bilet alıcam,burayı buldum,dolar üzerinden olduğu için daha uygun geldi,deltadan mesela new york aktarmalı gidiş dönüş 1452 dolar sizce uygunmu? vergileri falan da içinde sanırım yanlış anlamadıysam.sorup soruşturmadan almak istemiorum bileniniz varsa bu işleri bi fikir versin bana,bu zamanda bundan daha ucuza bilet bulabilirmiyim?
    bende hala biletsizim ve bende expedia dan almayı planlıyorum .. gidiş ist-kentucky dönüşü ise ny-ist almayı düşünüyorum ve expedia fiyatı $1029 .. gerçekten digerlerine göre cok uygun .. kim önce alırsa ona göre bilgi versin olurmu .. ben salıya kadar almayı düşünüyorum sen?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet firmalar icin o gecerli nette ucuz olabiliyor bazen

bana da demişlerdi aynı sekilde DeL'ta airlines yetkilisi

ama benim dediğim o bağlantilardan acentaların daha ucuz bulabildiği,
    mesela 2 saatli bi ucus da ha ekleniyor(aktarma yani) fiyat ise 80-140€ dusebiliyor.(tecrube ile sabittir)
    bekle beni amerika

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ocean ben senin dediğin yolu denedim de bizim o uçuşumuz yok şunumuz yopk dedi bna 100 euroluk bi uçuş sundu,bi kaç yere daha sordum ama pek kaale almadılar sanırım cevap gelmedi.ama yine de saol.k-mart a söylüorum orbitz com da türkiye seçeneği yoktu sanırım ordan alamıoruz ama kayak com a bi bakim.ya benim gidiş tarihimi esnetme şansım yok ama dönüşü değiştirim bi bakim olmadı en ucuz neyse onu alim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

100 euro diil tabi 1000 euroyanlıs yazmışım.pier arkadaşım ben de bu hafta içinde mümkünse en kısa zamanda almaya çalışcam biileti eğer alırsam senden önce sana ulaşırım.onun dışında yardımcı olan herkes saolsun valla ya çok makbule geçti..çok sıkıntılı oluomuş bu bilet olayı geç kalınca..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

orbitz'in sisteminde istanbul uçuşları da var, ankara biraz sapıtabiliyor...geçen sene en iyi fiyatı orası veriyordu, bu sene expedia biraz daha iyi gibi...roundtrip arattırmak yerine tek gidiş geliş deneyebilirsin...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

evet arkadaşlar bende merak ediyorum bu site ne kadar güvenilir?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bende merak ediyorum bu site ne kadar güvenilir?

dunyanin en guvenilirlerinden oyle diyeyim...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı k-mart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dunyanin en guvenilirlerinden oyle diyeyim...
    teşekkürler k-mart birçok kişi alıyor ve güvenilir diyor ama e-bilet alacak olmam canımı biraz sıkıyor açıkçası

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler k-mart birçok kişi alıyor ve güvenilir diyor ama e-bilet alacak olmam canımı biraz sıkıyor açıkçası
    rica ederim...ama zaten acentadan alsan onlarda sana e-ticket ın çıktısını verecek, yani çıktısını ha kendin almışsın ha acentadaki kişiden...ben expedia,orbitz gibi siteleri tek geçerim...kar payları çok düşük olduğu için ucuz fiyat veriyorlar

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

sen aldınmı bu siteden bilet yada nereden aldın diye sorayım ve prosedür nasıl işleyecek biraz ayrıntı verirsen sevinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sen aldınmı bu siteden bilet yada nereden aldın diye sorayım ve prosedür nasıl işleyecek biraz ayrıntı verirsen sevinirim.
    bu seneki biletimi expediadan aldım...905 dolara ist-minneapolis...prosedür çok basit, siteye girip istedigin tarihleri aratıp, sana uygun olan uçuşu seçiyorsun, daha sonra koltuklarını seçiyorsun ( bu opsiyon acentalarda yok ) daha sonra ödeme kısmında ise limiti yeten bir kartının bilgilerini giriyorsun, onlar kartından çekiyor...bu kadar...sonra sana e-ticketini gonderiyorlar mailine...sende onun çıktısını alıp havaalanına gidiyosun...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

En ucuz bilet www.kayak.com da ama bunun içinde amerikadaki bi adrese kayıtlı k.k. gerekiyor ben www.edreams.com dan aldım www.momondo.com da ayrı bir seçenek. Expedia pahalı gibi geliyor.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı k-mart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu seneki biletimi expediadan aldım...905 dolara ist-minneapolis...prosedür çok basit, siteye girip istedigin tarihleri aratıp, sana uygun olan uçuşu seçiyorsun, daha sonra koltuklarını seçiyorsun ( bu opsiyon acentalarda yok ) daha sonra ödeme kısmında ise limiti yeten bir kartının bilgilerini giriyorsun, onlar kartından çekiyor...bu kadar...sonra sana e-ticketini gonderiyorlar mailine...sende onun çıktısını alıp havaalanına gidiyosun...
    bileti göndermemeleri gibi bir durum söz konusu oldumu hiçayrıca hangi kartlar geçiyor belirli bir bankanın kartı mesela?visa yada master?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar multiple airlines la seyahat edeniniz var mı pekii 1166 dolar fiyat verdi bna ama hiç duymadığım bi firma,bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

olayı şimdi çakmış durumdayımdeğişik hava yollarıymışş bu zannımca

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks