Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD Mesai saati

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Exclamation ABD Mesai saati

Arkadaşlar bazılarımız bileti aldı(ben dahil,bazılarımız vize bekliyor almak için)ama ben bilet alırken mesai saatlerinde orada olmayı istiyordum çünkü malüm eğer mesai saatlerinde orada olmazsanız apartmanın kabul ofisi açık olmadığından sizin apartmana giriş izniniz olmuyor.Mecburen ya parkta ya da parasını ödeyip otelde zıbarıyorsunuz.Aranızda pennsylvania ya da batısına gündüz mesai saatine yetişebilecek bilet alan var mı?Ben bulamadım gece ya sokaktayız ya otelde...Ben PA e 19.00 da inebiliyorum istanbuldan 05.30 da bindiğimde...
    *EnFla ProDuction™*

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

zaten muhtemelen sözleşmende yazıyordur, ilk gün otelde konaklayabilirsiniz diye, yani oraya mesai saatleri içinde varsan dahi ilk gün ayarlayamayabiliyorlar... otelde, havaalanında, hatta benim gibi sokakta sabahlayabilirsin ama en garanti iş burdayken gidiş saatini onlara bildirmen ve sana bir çözüm bulmalarını istemen... muhtemelen yardımcı olacaklardır...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bildirdim ben...ama pek çözüm yaratacaklarını düşünmüyorum çünkü özellikle belirtmiş CETUSA gönderdikleri tanıtım formunda...oradaki evime yakın otellerede baktım en ucuzu 80 dolar...harrisburg de.sanırım gitmeden rezervasyon yaptırıp orada kalacağız mecburen...ama mesai saatlerinde insem kesin yerleşirdim evime,belli çünkü ev..onlarda belirtmiş çünkü mesai saatleri dışında olmuyor diye...ama yani gerçekten bir hafta aradım sordurttum bir tane 17.30 dan önce inen uçak bulamadım...hayret bişey..
    *EnFla ProDuction™*

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

akşamki uçuşlardan fln bulsaydın ertesi sabah oraya giden, yada aktarmaları uzun olupta havalimanlarında gezebilceğin bi uçuşta mı yoktu..saatli arama yapabiliyosun sitelerden çünkü illaki çıkıyo bişiler..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı chucky... Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşamki uçuşlardan fln bulsaydın ertesi sabah oraya giden, yada aktarmaları uzun olupta havalimanlarında gezebilceğin bi uçuşta mı yoktu..saatli arama yapabiliyosun sitelerden çünkü illaki çıkıyo bişiler..
    Baktım bulamadım malesef...
    *EnFla ProDuction™*

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bende mesai saatleri içinde orada olacak uçak seferi çok aradım ama bulamadım,
    işin espirisi zaten o ; adamlarda biliyor mesai saatlerinde içinde iniş olmayacağını ondan mesai saatleri içinde gelirseniz sizi karşılarız diyorlar...
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

BannedUser
    Guest

arkadaşım otellere bakmayacaksın sen hostellere bakacaksın oraldar daha ucuz en fazla 30 dolar hostel bak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben buldum en sonunda campustravel dan...KLM ile bir gün önce gitmek zorunda kaldım ama buldum yinedeajentalar çok üç kağıtçı...kadın bana bir hafta gündüz inebileceğin uçak yok deyip durdu...ama varmış demek ki!
    *EnFla ProDuction™*

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)