Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 13 mayıs notları

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 13 mayıs notları

Evet sonunda büyük gün(aslında sıradan bir gün) gelip çattıBu sabah 8.30 randevumuz için 8 gibi İstinyedeydik,erken gelsekte sıraya girdik bekledik.Standart prosedürü artık herkes biliyor arkadaşlar,parmak izlerinden sonra sıramızı bekledik.Özellikle gişe önüne oturmadık ama oturduğumuz iyi oldu.O kısa sürede malesef 2 red e şahit olduk...
    Lifeguradlık yapacak bir arkadaşa görevli(sarışın hafif toplu,gözlüklü) neden lifegurad olmak istiyorsun dedi,arkadaş çünkü profosyonel yüzücüyüm dedi,bunun üzerine görevli nasıl profosyonel oldun dedi,arkadaş cevap veremedi,sanırım böyle bastıra bastıra 3 kere sordu siniri artık gerilmiş bir şekilde,arkadaş cevap veremedi ve görevli maalsef sana vize veremem dedi...
    Buna şahit olmak cidden üzücü,o insanı hiç tanımasanızda cidden üzülüyorsunuz,çünkü verilen emeği hepimiz biliyoruz.
    Diğer red 1 numaralı gişedeki diğer zayıf sarışın beyden geldi,aslında güzel gidiyordu sanırım,görevli hiç kardeşin varmı diye sordu,arkadaş ilk olarak sisters dedi ama görevli tekrarlayınca sanırım yanlış cevap verdiğini düşünüp orada takılıp kaldı,ve bunun sonucunda görevli üzgünüm sana vize veremeyeceğim dedi...buda moralimizi oldukça bozdu...
    Daha sonra bizim sıramız geldi,kız arkadaşım melez bayana düştü(herkes siyah diyor ama bana melez gbi geldi,yada ben yanlış gördüm
    Onu dinlerken benim sıram geldi,onun yanındaki hafif toplu sarışın beye,sanırım verdiği red in etkisi hala üstündeydi biraz gergin görünüyordu,herneyse sorular başladı kısa geçiyorum:
    bölümün?
    kaçıncı yılın?
    ne zaman mezun olcaksın?
    6. yılda mezun olacağımı öğrenince neden diye sordu,derslerimi pek sevemedim ve malesef bizden hep ezber istiyorlar dedim
    nereye gidiyorsun?
    ne olarak çalışacaksın?ve bitti.
    Ben daha uzun olur sanıyordum fakat cidden rüzger gibi geçip gidiyor 10 dakika bile tutsalar,o anda konuya odaklandığınız için.

Aslında bunları hepimiz biliyoruz,asıl anlatmak istediğim şuydu bugünki redleri gördükten sonra:Arkadaşlar tabiki rahat olun,rahat olmazsanız zaten sırf burda değil hayatta başarısız olursunuz,bunu hepimiz biliyoruz.Ama lütfen sadece hazır kalıp sorulara bakmayın,çıkabilecek her türlü soruya kendinizi hazır edin, çünkü bugün cidden şaşırdım,kaç kişi 10 dakika içinde 2 red görebilirki...
    Soruların ne anlattığını içeriğinide bilin,bize çok söylendi çok okuduk sıfır ingilizce ile girip alanların olduğunu evet doğru ama bazen böyle şeyler çıkabiliyor işte,bu yüzden lütfen kendinizi tüm senaryolara hazır edin.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Şişgo sarışın 4ever .. banada o geldi iyi adam yha tatlı bişeye benzio ..
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

ya tatlıda işte,dediğim arkadaşa aynı soruyu ısrarla sordu,başka soruya geçebilirdi,cidden üzüldüm..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

çok üzüldüm arkadaşım inan dediğn gibi her ne kadar tanımasakta verilen emekleri biliyoruz bu iş için..

vizen hayırlı olsun

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

kesinlikle watken..teşekkür ederim,yüzde 99 aldık işte,artık ups e gönderilmekte kesin aldık sayılmıyor malesef

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ups zaten tamamen bi soygun.Kaldıgım yer konsolosluga yuruyerek 15 dk mesafede ve taxi 4 ylt iken kargoya 8 ytl vermek her ne kadar da yuksek bi mevla olmasada insan sinirlendiriyo.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

taltrap ben mi yanlis hatirliyorum yoksa senin not ortalaman kotumuydu.birde arkAslar aranisda hic not ortalamasindn red yiyen gordumu yani illaki vardir da hani sahit olan konusulanlari duyan konsoloslukda?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hyrlı olsun.. (:
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkür ederim maj,
    ozmoz:hayır ortalamam iyiydi ama 5.sınıf olduğum için belki sorun çıkarır diyordum,nitekim sorduda neden 6 yılda mezun oluyorsun diye,bende dürüstçe derslerin sırf ezber olduğunu ve ısınamadığımı söyledim
    Dediğim gibi ortalamadan red yiyene hiç şahit olmadım ama 2 arkadaş sorulan soruya cevap veremedikleri için red yediler malesef...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı 2pacbatu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ups zaten tamamen bi soygun.Kaldıgım yer konsolosluga yuruyerek 15 dk mesafede ve taxi 4 ylt iken kargoya 8 ytl vermek her ne kadar da yuksek bi mevla olmasada insan sinirlendiriyo.
    dostum o 8 ytl ye kalana kadar 1400 dolar şirkete veriyorsun 150 dolar konsolosluğa ortalama 700 euro yol masrafı,500 dolar cep harçlığı

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

işlem tamam sonunda
    burdan,bu sitede görüşlerini bizden esirgemeyen,paylaşan,yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayın 2 sinde mi bitiyor 13unde gorusmeye gıren herkesın pasaportu 2 eylul 2008 ??

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

bak onu sormadım işte tecq.şirkete gelmiş pasaport,biraz yoğunlardı uzatmak istemedim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gelınce yazarsan ıyı olur sankı 2 eylul erken bı tarıh gıbbıme geldı

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

tabiki öğrenince yazarım.ama şu var biliyorsundur,o tarih sadece çalışma tarihin.o tarihten sonra 1 ay gezme hakkın var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)