Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 13 mayıs...=S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 13 mayıs...=S

dil problemim olduğu için wat'a katılmıyordum ama son anda kararımı değiştirdim ( msn.turkishwat.net sayesinde) ve programa katılmaya karar verdim... nisan ortalarında başvurdum... millet şafak sayarken ben daha mülakat tarihimi ve nerede gireceğimin cevabını bekliyordum veee bugün danışmanımdan gelen maille 13 mayıs İstanbul saat 8.15'te mülakatım olduğunu öğrendim...=))
    o tarihte istanbul'da mülakata gireceklerle görüşmek üzere... herkese bol şans millet!!! bana da şans dileyin lütfen...=)) umarım iyi haberleri iletirim burdan sizlere...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam papatya nereye gitmeyi düşünüyorsun?..bu arada bölümün nedir ögrenebilirmiyim?..vize görüşmende bol sans..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

akadir42 teşekkürler...=) bölümüm türkçe öğretmenliği... maryland'e gideceğim ve -nasıl olacaksa- cankurtaranlık yapacağım... ben de burda kendimce geri sayım yapıyorum tam bir hafta var... bu arada sana da iyi şanslar...=)

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

iyi şanslar arkadaşlar,bende az önce 13 mayıs 8.30 olduğunu öğrendim(istinye)
    13 ün tabuları yıkıp bu kez şans getirmesi dileğiyle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart slm

arkadaslar benım de 13 mayıs 08:00 umarım hepımız mutlu haberlerle cıkarızz gorusmek uzereeee

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnmde 13 haziran but anakra

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende 13 mayısta geldı gorusmem ama 14 unde vızem oldugu ıcın degıstırıcem tarıhı ıstanbulda gırıcem gorusmeye hemde 13 ugusuz geldı banada zaten red yedım tekrar basvuruyorum ıns bu sefer olucak

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

13 şansa inanmayan insanların uğurudur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 13'ün uğursuzluğuna felan inanmayın yaa bana hiçbir zaman uğursuz gelmedi ve umarım bu defa da hiçbirimize uğursuz gelmez...=D
    ben sabahın o saatinde sersem gibi olurum türkçe konuşulanı bile anlamıyorum ingilizcesini nasıl anlayacağım bilmiyorum...=(
    orda görürüz birbirimizi ortada sersem gibi birini görürseniz o benim...=))

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hepinize bol şans arkadslar. rahat olun alın ve cıkın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar cok basit dert etmeyin..Sadecee Yalan söylemeyin..Yalan Söylemediğiniz taktirde vize alamamaniz gibi bir durum söz konusu değil.Sadece güven verin yeter !

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unutmayinki Oradaki Görevliler Size Vize vermek için oradalar.Onların işi vize vermek.O yüzden korkuluk gibi düşünmeyin.Dürüst olmadığınız taktirde vize almanız güçleşecektir.Ortalamanız düşüktür mesela saçma sapan bahaneler söyleyip yalan söylemeyin mesela..!Unutmayin ki 1.50 ortalamasiyla vize alanlarda cok fazlaa 3.50 ortalamasi olup vize alamayanlarda..Yani ortalama sadece bir yardimcii bir arac oluyor gorevli icin.Sonucta sizi daha once tanımıyorlar ve o anki gorusmede siz kendinizi en iyi sekilde tanitmalisiniz..Dedigim gibi ozellikle not konularnda yalan soylemenizi tavsiye etmem..Sadece mantikli sebepler..Neden basarisiz oldugunuzu soyleyin.Bundan sonraki dönemlerde neler yapacağınızı v.s.. soyleyin.Her zaman dürüstlük !!!! Dürüst insan her zaman kazanır Herkese bol şanslar.Umuyorum ki herkes sıkıntı yaşamadan.Güvenlikj soruşturmalarına v.s. gibi talihsiz durumlar yaşamadan vizelerine kavuşurlar ve onca uğraşları boşa çıkmaz..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler Volkan,zaten wat ın en kolay ayağı vize diye düşünüyorum,daha bilet telaşına gireceğiz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim için en zor kısmı vize...=( atlatayım da bilet öyle böyle halledeceğiz artık her koşulu sağlayıp, bilet alamayıp türkiye'de kalmayız heralde...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işte bu anı bekliyordum yaşasııınnn...!!!
    "ya arkadaşlar kasmayın stres de yapmayın o kadar gerilmeye değmez" demeyi bekliyordum veee diyorummm...
    istiinye'de girdim mülakata ve çook stresliydim hatta gözümüzün önünde kaç kişi red yedi ve ben başladım bildiğim duaları etmeye...=D zenci kadın çok agresifti... açık tenli bi adam vardı çok sempatik geldi bize ama ona denk gelmedik... bi amca vardı nasıldı bilmiyorum arkadaşa ailesi hakkında çok soru sormuş... bana da sarışın genç bayan denk geldi ve acaip sempatik güler yüzlüydü pek soru sormadı hatta ben mülakata başlıycaz diye beklerken meğer bitmş bile...=D
    nasılsın muhabbeti felan geçti nerde okuyorsun, daha önce lifeguardlık yaptın mı, ailen ne iş yapıyor dedi ve bittii...=) tam ups'e giderken döndüm sordum vize aldım mı diye evet dedi...=D
    ya banka gişesi gibi bişiymiş ben de odaya alıp rahat koltuklara yayılıp konuşuyoruz sandım o ne öle ayak üstü muhabbet...
    inş girmeyenlerin de kolayca geçer de bi an önce alır herkes vizesini...
    herkese tekrar bol şanslar millet güler yüzlü ve sempatik olun...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hadi yav ayaküstü mü :S
    Kamu vezneleri gibi bişe o zaman Ama herkesi 10 saat oturtup konuştursalar ne vakit yeter ne bişe.Haklılar yani.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tebrikss

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler...=))
    ya on saat görüşsünler demiyorum da hani öyle bi ortam da beklemiyordum ama iyi hem çok tutmuyorlar hem de öne oturup soruları dinleyebiliyoruz...=))

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyidir iyi diger turlu daha cok kasilirdik

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

vize işin en kolay kısmı zaten
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah ne guzel soyledin ilk senem icin oyleydi ama bu sene hic kolay olmadi.. yarinda hic kolay olmicak :s

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte bu anı bekliyordum yaşasııınnn...!!!
    "ya arkadaşlar kasmayın stres de yapmayın o kadar gerilmeye değmez" demeyi bekliyordum veee diyorummm...
    istiinye'de girdim mülakata ve çook stresliydim hatta gözümüzün önünde kaç kişi red yedi ve ben başladım bildiğim duaları etmeye...=D zenci kadın çok agresifti... açık tenli bi adam vardı çok sempatik geldi bize ama ona denk gelmedik... bi amca vardı nasıldı bilmiyorum arkadaşa ailesi hakkında çok soru sormuş... bana da sarışın genç bayan denk geldi ve acaip sempatik güler yüzlüydü pek soru sormadı hatta ben mülakata başlıycaz diye beklerken meğer bitmş bile...=D
    nasılsın muhabbeti felan geçti nerde okuyorsun, daha önce lifeguardlık yaptın mı, ailen ne iş yapıyor dedi ve bittii...=) tam ups'e giderken döndüm sordum vize aldım mı diye evet dedi...=D
    ya banka gişesi gibi bişiymiş ben de odaya alıp rahat koltuklara yayılıp konuşuyoruz sandım o ne öle ayak üstü muhabbet...
    inş girmeyenlerin de kolayca geçer de bi an önce alır herkes vizesini...
    herkese tekrar bol şanslar millet güler yüzlü ve sempatik olun...
    iyiki 3.nolu gişedeki abiye denk gelmedin,kesin neden lifeguardlık yapmak istiyorsun diye soracaktı sana

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Iste vize alindiktan sonraki bu yuz ifadelerini seviyorum :] bende de vardi yanlis hatirlamiyorsam =P

Alan tum arkadaslari tebrik ediyorum , hadi hemen ucak biletineee !

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

evet herkes 2.tura hazırlansın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyiki 3.nolu gişedeki abiye denk gelmedin,kesin neden lifeguardlık yapmak istiyorsun diye soracaktı sana
    3. gişeye arkadaşım denk geldi ve babasının nerden emekli olduğuna kadar sordu ama arkadaşım da vizeyi aldı...=D
    yarın da uçak biletimi alıyorum vee 3 haziran'da yolcuyum...=))

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. gişeye arkadaşım denk geldi ve babasının nerden emekli olduğuna kadar sordu ama arkadaşım da vizeyi aldı...=D
    yarın da uçak biletimi alıyorum vee 3 haziran'da yolcuyum...=))
    evet yeterki soru sorsunlar aslında,3 soru sorup red verenlerde oldu çünkü..
    uçak bileti benimde başıma bela şu günlerde,alınca nerden aldığını ne kadara aldığını burdan paylaşırsan seviniriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

danışman şirketim ayarladı uçak biletimi kendileri aynı zamanda bilet satış işleriyle de uğraşıyorlar daha önceden rezervasyonlarımız yapılmış 15 kişi beraber gidiyoruz ama benimkinde ufak bi sorun çıktı şimdilik hallolacakmış hafta içi felan alcam heralde...=( 690 euro civarında fiyatı da uygun sanırım... KLM ile gidiyorum bu arada...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vizeyi aldım daha yeni rahatladı içim shinoda korkutma biziii...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sadece bölümümü ve sınıfımı sölemek için taa ankaralara gittik dünyanın en basit işlerinden biriymiş vize almak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim de 22sinde bakalım hayırlısı artık. Yavaş yavaş gerilim başladı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)