Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 114 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefon meselesi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sanırım en iyi seçenek buradan avea hattı yanınızda götürmek.aveanın resmi sitesindeki bilgiye göre
    TümDünya Paketine hemen üye olun, dünya üzerindeki milyarlarca cebi, evi, işi yani tüm numaraları dakikası 25 Kuruşa ya da 4 kontöre arayın diyor.Bu şekilde çok uygun fiyata görüşülebilir.sadece başlangıç olarak 50 kontör açılış ücreti alıyorlar.Ben yanımda götürücem 1 adet avea.Bilginize

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

buradaki cepaile amerikada da olsa ne süper olur hea

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı kurenator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yanımda götürücem 1 adet avea.Bilginize
    Tamam. Haber verdiğin için sağol.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kurenator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım en iyi seçenek buradan avea hattı yanınızda götürmek.aveanın resmi sitesindeki bilgiye göre
    TümDünya Paketine hemen üye olun, dünya üzerindeki milyarlarca cebi, evi, işi yani tüm numaraları dakikası 25 Kuruşa ya da 4 kontöre arayın diyor.Bu şekilde çok uygun fiyata görüşülebilir.sadece başlangıç olarak 50 kontör açılış ücreti alıyorlar.Ben yanımda götürücem 1 adet avea.Bilginize

arkadasım keske ole olsa iii ama maaleseff ole değil... avea ile tum dunya da dısarıda 3,5 tl/dk arama ucreti ve 1,5 tl/dk aranma ucreti. ve kontorluysen yurtıdısna cıkarken kredi kartı numarası veriosun ve ordan tahsil ediolar.. yani bu sekilde tum dunya paketiyle de aynı işlemler gecerli.. kredi kartı vermek zorundasın evet belki burayı aramak belki 4-5 kontor herneyse ama o kontorlerin her birini anında paraya cevirio ve kartından anında tahsil edio..
    ve seni arayanlar olursa yne 1,5 tl/dk alıo

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wunder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasım keske ole olsa iii ama maaleseff ole değil... avea ile tum dunya da dısarıda 3,5 tl/dk arama ucreti ve 1,5 tl/dk aranma ucreti. ve kontorluysen yurtıdısna cıkarken kredi kartı numarası veriosun ve ordan tahsil ediolar.. yani bu sekilde tum dunya paketiyle de aynı işlemler gecerli.. kredi kartı vermek zorundasın evet belki burayı aramak belki 4-5 kontor herneyse ama o kontorlerin her birini anında paraya cevirio ve kartından anında tahsil edio..
    ve seni arayanlar olursa yne 1,5 tl/dk alıo
    Türkiyeden yapılan yurt dısı aramalarındaa dk sı 4 kontör fakat yurt dısına çıktığımız taktirde yapılan aramalarda senin yazmış olduğun geçerli.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cok güzel bi paylaşım olmus arkadasım,tesekkur ederim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben utaha gidiyorum lagoonda çalışcağım net10 yokmuş herhalde tracfone varmış herhalde tracfone da aynı net10 gibi marketlerde telefonla birlikte hat alabilirmiyim yurt dışını yani türkiyeyi aramak için birşeyi açtırmam lazım mı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar bence ülkemizi arama konusunu cep telefonlarından değilde skype aracılığı ile yapsanız hem görüntülü hemde ücretsiz olmuş olur ben cep telefonunu amerika içinde kullanıcağım kendi ülkemi aramak için kullanmıyacağım.
    ülkemi ailemi aramak sesini duymak istediğim zaman ise iphone3G imdeki wifi ile bi internete bağlanıp skype a girip ailemle internetten görüntülü ve sesli görüşeceğim hemde ücretsiz olucak.benden sölemesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu telefon kartını daha yapmadım...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

az önce turkcell'i aradım sorum abd için ücretlendirmelerği nasıl diye aramalarda arıyandan dakikada 12 aranandan 12 kontör düşüyormuş.mesajda ise sadece yollıyandan 3 kontör düşüyormuş...

avea ile gitmeye sakın kalkışmayın mükemmel bir fiyat tarifesi var dudaklarınız uçuklar valla...(dk.3,5tl gibi bi fiyatlandırması var)

sonuç olarak sevgilisi,eşi,dostu yada ailesi çok merak eden biriyseniz turkcel ile sadece bikaç günde bir msj atmak için ideal derim ben...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim sormak istediğim birşey var.yanımızda cep telefonumuzu nasıl götürüyoruz? telefonların kayıtları alınıyormuş galba yurtdışına götürüldüğünde doğrumu bu? Nasıl bir işlem bu nereden yapılıyor ücret ödeniyormu? Öyle olursa dönüşte kaç tane cep telefonu getirme hakkımız var? 3 taneyse benim telefonumu götürmemden dolayı 2 tanemi alabileceğim oradan?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar telefon meselesini bugün tamamen hallettim.şirket at&t şirketinin sim kartını verdi.amerikan kartı.onu aktivite edyorum.daha sonra dünya telekoma kayıt olarak amerikadan önce dünya telekom baglantı numarasını girip daha sonra arayacağımız no yu tuşluyoruz. bu kadar basit.amerikadan türkiye.sabit telefonlar için 8.4 cent cep telefonları için ise 18.4 cent.
    уєѕ,ι ℓιƒт ωєιgнтѕ.ησ,ι ωσηт нєℓρ уσυ мσνє.ѕтιℓℓgяσωιηg

At&t sim kart ile dunya telekom uzerınden turkıyeyı ucuza ara

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Ayrıca telefonu kullandığın her gün için at&t şirketine $1 ödeyeceksin Yani sana anlatıldığı kadar basit ve ucuz değil.
    at&t kartını bana da verdiler ama kesinlikle kullanmadım. Pahalıya geliyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

voipwise ile internet uzerinden turkiyedeki sabit hatları aramak ucretsiz yalnız ayda 5000dk yı gecmiyeceksiniz.cep telefonu arıyacaksanız önerim web call direct,yine internet uzerinden dakikası 5cent.bu fiyatlar hic bir telefon kartındada yok hic bi hattada yok.en ucuz bu sekilde konusulur turkiye ile.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bu yararlı başlığı üstlere taşımakta fayda var.. Unutulmasın..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

eywah, faruk başlıgı hortlamış... aman fiorex, geçen sene neler oldu unuttun sanırım bu başlıkta
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Abi adamın o kadar hakkı yenmiş ama yaa Gayet de haklıymış ben net10 kullandım, hiç bir problem olmadı İstanbuldan başka şehir aramalarım da...
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

turkiyede kiz arkadaslari olan watcilarin en cok kullandigi METRO PCS'di. istenilen hatti araya biliyorsunuz. aylik 50 dollar.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ben t-mobile kullanıodum..aylık 55 dolar...her yöne 600 dk + t-mobile bedava + haftasonları ve saat 9 pm den 7 am a her yöne bedava...üstüne bi de dünya telekom...gayet iyiydi..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turkiyede kiz arkadaslari olan watcilarin en cok kullandigi METRO PCS'di. istenilen hatti araya biliyorsunuz. aylik 50 dollar.
    Metro pcs' yillik kontrat falan mi yapiyoruz. Yoksa her ay 50 $ yukleyince sinirsiz bedava mi oluyor. 20-30 yuklersek durum nedir?

Gecen sene dunya telekom kullanmistim oda cok ucuza geliyordu. Sabit hatlara 20 dksi 1$ a geliyordu. IStedigin kadar yukleyebiliyorsun.

Ama metro pcs konusma sinirsizsa daha iyiymis Sabaha kadar hasret gideririm artik.
    Sometimes memories can kill...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

manhattan sabit hattan kasıt abd içi sabit hat mı yoksa tr mi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı washburn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan sabit hattan kasıt abd içi sabit hat mı yoksa tr mi
    abdden tr'ye ev telefonlari 20dksi 1$,
    abd den tr'ye cep telefonlari 7 dksi 1$.

Ama dunya telekomu kullanmak icin at&t veya t-mobile hat almak lazim. at&t de kullandigin gun 1$ gidiyor. baska ucret odemiyorsun. Kullanmiyorsan herhangi bi kesinti yok.

Kisaca tryi aradin evle 20 dk konustun. 1 at&t+1 dunya telekoma =2 $ oduyorsun.

Ayni gun icinde 200 kere konusma yapsanda at&t ye ucret odemiyorsun. Sadece dunya telekomdan gidiyor.
    Sometimes memories can kill...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alaskada çekmiyormuş bu sim kartlar calling cardlardan en iyisi hangisi nasıl yapsak yahuu cahil kaldık bilgi verin lütfen

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı jabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alaskada çekmiyormuş bu sim kartlar calling cardlardan en iyisi hangisi nasıl yapsak yahuu cahil kaldık bilgi verin lütfen
    calling card lar aynı kaç dolarlık alırsan o kadar konusuyorsun ama mumkun oldugunca sabit bir telefondan kullanmaya çalış o kartlarıda, cunku dışardaki ankesörlulerden falan kullandıgın zaman ekstra birde vergi kesiliyor.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)