Work and Travel 2025
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: I-94 Acil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart I-94 Acil

Arkadaşlar 2013 senesi içerisinde şu anda Amerika'da bulunan ya da konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarımız yardımcı olabilirler mi. I 94 belgesini nasıl yapıyoruz yeni uygulama ile uçakta doldurulmadığından bahsediliyor. Online olarak önceden bir işler yapmamaız ve çıktı almamız gerektiği söyleniyor. Lütfen konu hakkında acil bilgilendirirmisiniz?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben 11 haziranda ABD'ye geldim. Uçakta bir form dağıtıyorlar ancak bu dağıtılan form I-94 formu değil. ABD'ye giriş yapınca 3 gün içerisinde internetten I-94 formunu doldurman gerekiyor. Anladığım kadarıyla süreç bu.
    Konu Clubber Lang tarafından (18-06-2013 Saat 07:49 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Internet ortaminda doldurduktan sonra bir ciktisini da alman gerekiyor, sosyal guvenlik karti icin gittigin zaman bu I94 sayfasini da istiyorlarmis.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben daha yola cıkmadım ama benim bildiğim internet üzerinden 3 gün içerisinde doldurman gerekiyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ülkeye giriş yaptıktan sonra doldurmalısın, Türkiye'deyken olmaz. Sorulardan birinde amerikaya ne zaman girdiğini soruyor zaten.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Sıkıntı yapmana gerek yok.İneceğin yerde doldurtacaklar sana.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben dun doldurdum kardesim i-94 formunu amerikaya indikten sonraki 3 gun icinde yapman gerekiyor.

http://www.cbp.gov/I94 bu siteye girip bos alanlari doldur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Peki doldurup çıktı aldıktan sonra ne yapmamız gerekiyor ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ABD'ye girişten 3 gün içinde bunun yapılması gerektiğini bilmiyordum ve şimdi bu formu doldursam da '' Not Found'' diyor sistem. Ama Social Security Number için gerekli bir şey. Napabilirim bilen var mı?

Araştırmacı Watçı broadway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    13

Evet bu cok önmeli mı biz de yapmadik

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar merhaba ben amerikadayim 2 gun oldu geleli yaptim ama not found diyor ne yapicam simdi ? Country of issuancetam anlamini.bilmiyorum ama turkey dedim ve class of admission j1 degil mi? Ne olur yardim edin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı player Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba ben amerikadayim 2 gun oldu geleli yaptim ama not found diyor ne yapicam simdi ? Country of issuancetam anlamini.bilmiyorum ama turkey dedim ve class of admission j1 degil mi? Ne olur yardim edin.
    Evet issuance Turkey olcak ve vize türü J1 olacak tarihe de giriş tarihini yazacaksın ben yaptım oldu tekrar dene istersen girdikten sonra 3 gün içerisinde yapman gerekiyor tarihe dikkat et ve pasaport numarana

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben amerikadayım bu formu doldurdum ama gidemedim ofise yarın 9 da gidecem ama işverende yarın 10 da gel bugüngittim ssn olmadığı için başlatmadı yarında mı başlatmaz ve bu formun çıktısını alacak yerde bulamıyorum. prosedür nedir bilmiyorum başıma bela oldu ssn

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Netten numaraya bakarken tarih kismuna dikkat edin. Bendede cikmiyordu basta sonra tarihi ay/gun/yil yaptim cikti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks