Work and Travel 2025
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lander,WY

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post Lander,WY

Merhaba arkadaşlar,
    Ben buraya 2011 senesinde gitmiştim.
    Best Western (The Inn at Lander)'da çalıştım. Otelin aynı zamanda "the summit restaurant" diye restoranıda vardı. fazlasıyla yorulana kadar mesayi yapabildiğim bir yerdi burası. housekeeping+laundry+kitchen başlıca çalışabileceğiniz yerler. eğer çalışkan olduğunuzu gösterirseniz overtime'ı seve seve veriyolar.
    otelin sahipleride gayet iyi insanlar, çalışmanız bittiğinde havuza girmenize izin veriyolar, yada çalışırken restoranın mutfağına girip soğuk içecek birşeyler almanıza birşey demiyolar.
    şehir olarak boş bir şehirdi. sadece bir caddesi var, evlerde onun yanlarına doğru gelişmiş bir biçimde. ama insanları birbirine hellooo diye bağıranlardan, sokakta her gördüklerine selam veriyolar, hiç unutmam bi keresinde, kavşakta arabanın teki durdu kırmızı ışık diye, sonra camı açtı bana hello die bağırdıydı bende noluyozz la diye düşündüydüm
    ulaşımı otobüsle yarım saat uzaklıktaki şehirin havalimanıyla yapabilirsiniz. şehirler arası ulaşım normalde 1$'dı ama havalimanından gelince, adam 30$ istiyordu. şehirde toll-free telefonlardan yoktu(en azından ben hiç bulamadım) 10$'a hatsız bir telefon aldım (tracfone) içine dakika yklüyorsunuz. telefonun internet sitesine girin, orda nasıl yurtdışı arama yapılacağını anlatıyordu. enteresan olan, amerika içi görüşme yurtdışı görüşme birdi fiyat olarak. bazedne dakika yükleyince, yüklediğinin 2katını bedavadan hediye yolluyodu. bazende yollamıyodu. neyse.
    kalacak yer için, 400$'a tek odalı yerlerde var, 600$'a 2oda+salon-mutfak olan yerlerde var.
    bahsettiğimi havalimanı olan şehirde (Riverton) walmart var, ordan ucuz şeyler alabilirsiniz. aynı zamanda, rivertonda gazinolarda var, gazinoların servis hizmetleride var, rivertonda bi otelin kapısına gidin, telefonla, o otelin kapısına servis istediğinizi söyleyin, otelin müşterisi gibi davranın, beleşe sizi gazinoya götürüyor.
    lander'da 2.iş imkanı kesinlikle mcdonalds'lar. adamların daha çok çalışana ihtiyacı var, ve mantıklarıda düz, "kendi çalışanıma overtime vereceğime yeni eleman alırım daha ucuz" bu sebepten orda ilk işiniz mc olmasın. 2.işiniz ora olsun. o zaman istediğiniz parayı yapabilirsiniz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Teşekkurler bilgi için..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)