Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vizeden red aldım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart vizeden red aldım

1 ay önce vize görüşmesine gittik istanbuldaki zenci kadın bana agresif davranmıştı görüşme esnasında sevmedi sanırım..arkadaşımla birlikte giittik onunki geldi benimki bir hafta geciktikten sonra sadece pasaport geldi..neden bukadar uzadı anlamadım.babamın hapis olayı vardı onumu araştırdılar acaba yada kadın sevmedimi anlamadım.red alan varsa ve benimle paylaşırsa sevinirim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla arkadasım ben de zenci kadınla görüştüm,biraz suratsız bi kadın herşeye burun kıvırıyo beni de baya konusturdu.Ben de son sınıfım diyince kadın baya bi burun kıvırdı ama sonunda ups'e gönderdi.Bi hafta içinde de pasaportum icinde vizeyle geldi.Seni de upsê gönderdi ama pasaportun vizesiz mi geldi yani?Eger öyleyse bu olay ilk defa birinin basına gelmis olur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Korkutmayın beni. Zaten daha ds gelmedi, vizeye son anda gidicem. TEkrar görüşmeye gitme şansım olmaz büyük ihtimalle.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya hemen red vermediler bana kaç hafta bekledim...kargoyla yolladılar anlamadım..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yani pasaport geldi ama vize yok..3 hafta bekledim.şirketim kesin unutuldu senin pasaportun yada belge kayboldu filan dedi ama konsolosluğa bişey soramıyosun ki..tekrar görüşmeye gidicem sonuçlanması uzun sürerse uçak biletim yanacak..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçmiş olsun yaaa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bencede geçmiş olsun bende 21 mayısda gidiyorum gençlik

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

böle diip de yazminin moralini bozma bari yaw
    sana iyi yolculuklar
    upse gönderilip de pasaportu boş gelen bi sen değilsin bana da öle yaptılar(turist vizesinden red yemiştim ehueh)..olabilir yani..bi daha başvur vizeye korkma 2.de alırsın neden red aldın sence gibi sorular sorarlar ilkinden farklı olarak

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

birincisinden red alıp ikinci başvuruyu yaparak vize alanlar var dedikleri gibi. ayrıca istanbuldaki o bahsettiğin kadın çok sıcak kanlı biri. O gün yatağından ters kalkmış olabilir başka bir şey gelmiyor aklıma şu an. Sana ikinci randevunda başarılar
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Gezgin in dediği gibi çok iyi birisi o,sana ters anı denk gelmiş olabilir.Geçmiş olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alırsın ins. takma kafana ıkıncı sefere daha ıyı hazırlan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yasmin sen ikinci vizeye girdinmi yada girdiysen 1 en farklı ne sordular benim msn adresim levent-250 mail atarsan sevinirim bende kaza zedelerdenim inş ikincide alırız yazmin kib üzme kendini

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende red aldım ama 11 haziranda tekrar giriyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı levent_250 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yasmin sen ikinci vizeye girdinmi yada girdiysen 1 en farklı ne sordular benim msn adresim levent-250 mail atarsan sevinirim bende kaza zedelerdenim inş ikincide alırız yazmin kib üzme kendini
    bende perşembe tekrar gircem.eğer yazacaksan bence buraya da yaz ki hepimiz bilgi sahibi olalım yazminn...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yasmin senden yardımlarını bekliyoruz canım yazarsan sevinirim kib görüsmek üzere byeeeee

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dosyalarında herhangi bir sorun var mıydı???
    Emeğini en yüksek paraya sat
    Ama ruhunu asla !!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kendisi şu anda amerika da
    az önce de forumdaydı...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile 2. vize görüşmesi için yardım

mrb arkadaşlar. forumu okudum ve bnmde tecrübem olduğu için yardımcı olmak istiyorum. ben vize görüşmesine martta gittim istanbula. ds belgeleri henüz yoktu. balıkesirde okuyorum ben. 6 kişi gittik burdan ve bir tek ben o zenci hatuna denk geldim.çok somurtuktu diğer memurlar gibi değil.ona denk gelen arkadaşlar dikkatli olsunlar.3-4 sorudan sonra bana yeşil formu verdi ve sevindim tabi. ama 1 ay sonra pasaportlar geldi bnmkinin içinde red mektubu.notları benden düşük hatta 2.00 ın altında olan arkadaşın hiç bir sorunu çıkmadı. herşey vize memurunda bitiyo.yani zenci hatunda.neyse tekrar gitmeye karar verdim. ve 4 haziran günü yine istanbuldaydım. bu sefer uzun bir vize görüşmesi oldu.ama ilk görüşme gibiydi.hiç bir şekilde red olup 2. gelişimle ilgili bişey sormadı bana.sadece transkriptimi güzelce izah ettim. şu cümle çok önemli my department is very hard.ı think you know this.ı am over the school avarege.fizik okuyorumdaneyse kabul etti. ups e gönderdi beni ve dünde vizem geldi.elime aldım sonunda.ortalaması düşük olan arkadaşlar memur sormadan transkripti açarken konuşmaya başlasınlar ve dertlerini anlatsınlar. daha geniş bilgi almak istiyenler için mail adresim
    ikunduz_86. 11 gün sonra newyork tayım inşallah

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar bende o kadınla görüştüm ama tersinden kalmış falan değil bence bana da çok ters davrandı red alırmıyım acaba yeşil kağıdı aldım fakat ds 2019 u bekliyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı dehlydrette Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bende o kadınla görüştüm ama tersinden kalmış falan değil bence bana da çok ters davrandı red alırmıyım acaba yeşil kağıdı aldım fakat ds 2019 u bekliyorum
    demekki kadının yapısı öyle ve herkesede red verme olasılığı olmadığını düşünürsek red alırsın demek yanlış olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bana da o kadın geldi vize göruşmemde ben dogru duzgun cevap bile vermedim sorularına buyuk ihtimal bende alamıcam vizeyi .. :-(
    şu amerikadan belge gelsede tam olarak ögrensem artık alıp alamadıgımı ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar red alanlar 2. kere girebiliormu görüşmeye nasıl yani yoksa benmi yanlış anladım ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birincisinden red alıp ikinci başvuruyu yaparak vize alanlar var dedikleri gibi. ayrıca istanbuldaki o bahsettiğin kadın çok sıcak kanlı biri. O gün yatağından ters kalkmış olabilir başka bir şey gelmiyor aklıma şu an. Sana ikinci randevunda başarılar
    abi olaya bak kadın kimbilir neye kızdın senin dediğin gibi milletnden çıkarıyosa
    yazık ne uyuz bi durum
    bende ozman ne zmaman havamdayım ozman gireyim vizeye
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaaa istanbul'da kaç tane zenci kadın var bende zenci bi bayanla görüştüm ama çok sempatikti bana ööle geldi biraz boş beleşimdir takmam ööle insanların hareketlerine dikkat etmemişte olabilirim bi söleyin hele

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben walla parmak izi alan adam kıl oldum millet zaten telaş
    bi arkadaş anlamadı adamı gayet haşladı sonra türkün tekini çagırdı
    oda bagrar bagara söylüo ama çocugu görsenisiz direkt offline oldu
    ne gıcık bi durum
    amma sinir oldum ozman
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks