Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Danışman şirket - Dava

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Danışman şirket - Dava

Arkadaşlar merhaba. Adını vermek istemediğim bir danışmanlık şirketine dava açmayı düşünüyoruz. Ds'ler basılmıştı,vizemizi aldık ancak gitmemize 1 gün kala amerikadan gelmeyin diye mail yolladılar bize.ki iş bulma-yerleştirme sürecinde bizi çok yordular,hep ertelediler. Konuyla ilgili tecrübeli arkadaşların fikirlerini almak isterim. Teşekkürler.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yaşadığınız olayı net bir şekilde ayrıntılarıyla anlatırsanız, iptal edilen işi, neden ve nasıl iptal edildiğini, sizin yaptığınız masrafları ve bu süreç sonunda şirketle olan diyaloğunuzu yazarsanız biz de fikrimizi belirtmeye çalışabiliriz.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşadığınız olayı net bir şekilde ayrıntılarıyla anlatırsanız, iptal edilen işi, neden ve nasıl iptal edildiğini, sizin yaptığınız masrafları ve bu süreç sonunda şirketle olan diyaloğunuzu yazarsanız biz de fikrimizi belirtmeye çalışabiliriz.
    Hocam olay şöyle:
    Clementon park lifeguard çalışanı olacaktım. Dsler haziran sonunda geldi, oradan bir gecikme yaşadık. Gitmemize saatler kala ise amerikadan mail geldi, abdye gelmeyin çalışacak iş pozisyonu ve kalacak yer yok, gelirseniz sıkıntı yaşarsınız tarzında bir maildi. bizimle aynı yerde çalışacak ancak bizden 3 gün önce giden arkadaşlarımızın oraya varmasıyla ortaya çıkan bir durumdu bu. O arkadaşlara clementonda iş verilmemiş, ocean citye yollamışlar ve biz gelecek olanlara da gelmeyin diye uyarı maili atmışlar. Şirket ise program ücretini iade edeceğini söylüyor , ancak bilirsiniz ki maddi kaybımız sadce program ücreti değil.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

program ucreti disinda sanirim bi vize ucreti masrafin olmustur.. ayrica bu durumda danismanlik sirketi sana parayi iade ederse dava edebilecegin bir durum olacagini sanmiyorum.. dava acsanda kazanacagini sanmam..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

firma seni ugrastirarak napti bilmiyorum dostum ama onlarin gorevi ds formunu getirtmek. ondan sonra gorevleri resmi olarak bittigi icin kazanabilecegini sanmiyorum. ustelik program uccretinide iade edeceklerini soylemisler. yani burda suc firmaya kontenjan verip sonra adam almayacagini soyleyen is verende gibi gozukuyor. benimde son dk da haziranda isim degismisti. is veren ekonomik kriz var diye son dk da almaktan vazgecti bizi. bende diger isi kabul ettim mecburen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu gibi işin iptal edilmesi sık karşılaşılan bir durum mu?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı eagle19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gibi işin iptal edilmesi sık karşılaşılan bir durum mu?
    isin iptal edilmesi secilen isin tipine, o seneki mali dalgalanmalara, isletmenin en son durumun gore iptal edilebilir. Tabi sponsorun kac yildir bu isletmeye ogrenci gonderdigi de onemli. Karsilikli memnuniyet varsa genelde is iptali olmuyor.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

firma hangi firma? yazarsanız faydalı olacaktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)