Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kamp,çadır planlıyorum lakegeorge da ne dersiniz?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Question kamp,çadır planlıyorum lakegeorge da ne dersiniz?

lakegeorga da kamp yapma imkanı varmı?çadırımı götürüp bu şekilde 2 hafta falan idare etmek istiyorum bu konuda nasıl bir yol izemeliyim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

canada street üzerinde kamp alanı vardı fakat konaklama şartları nelerdir hiç bilmiyorum.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadasim cadirin olsa bile kamp alanlari disinda kalamazsin oralara da motel parasi veriyosun zaten.. birak bu fantezileri git pasa pasa motel hostel biseyler bul...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben kampı seven biri olarak sana söyleyeceğim evet, tabiki, neden olmasın cevaplarıdır. Fakat işin iç yüzünü düşünmen lazım. Uygun bir kamp alanı bulmalısın, iş yerin kampa yakın olmalı, eğer yakın değilse ulaşımı sağlayacak aracın olmalı(çok ucuza sezonluk bisiklet kiralıyorlarmış araştır istersen), herşeyden önce kampa vereceğin çadır alanı bedeli hostelden maliyetli olmamalı. Bütün bunları göz önünde bulundurduktan sonra kulağa çılgınlık gibi gelmiyorsa yap derim, ne kaybedersinki=)

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende onu diyorum ama şimdi kulağa hoş gelsede motel gibi olmaz...biraz soğuk bakmaya başladım hatta ama yinede kıyaslama yapıcam.zaten ilk 2 hafta para alamayacağım için bu süre zarfında dusunmustum ama bu seferde boş oda bulamayabilriim (( bu arada özgür bende fantazi bitmez biliyosun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kamp kurma güzel fikir. Ancak ilk başta 2 hafta kalmak seni zorlayabilir. İlk bir kaç gün hostelde kalıp kamp hazırlıklarını yaptıktan sonra tamamen hazır oldugunda yol almaya başla kamp alanına.

Bende en kısa zamanda çadır temin edecegim. Bulundugum yerde çok güzel kamp kuracak yerler var. Niagara şelalesine 1-2 saat uzaktayım. İlk fırsatta oraya gidip kamp kuracagım. Dileyen bana katılabilir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yanıma ben yinede mat,uyku tulummu,çadır,fener,matara alıyorum...Zaten 16 sında oradayım ve 23 ünde işe başlayacağım.En azından o gune kadar çadır daha ekonomik olur..Mesela olimposda 5 tl verip gunluk çadır kurup kalınabiliyoru ve 10 tl daha verirsek kahvaltı ve yemekde vardı.Mutlaka oradada böyle şeyler vardır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)