Work and Travel 2025
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerikada kamp programiyla ilgili

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart amerikada kamp programiyla ilgili

arkadaslar bi yakinimin eline bi firmadan amerikada kampla ilgili brosur gecmis 750 dolar karsiliginda dogu kiyisindaki kamplara katilarak cocuklarla ilgileniyormlarmis bunun icine ucak bileti vize masraflari yani anlayacaginiz hersey dahilmis. kamp sonunda 450 dolar para veriliyormus ve tr ye dondugunde programi eger basariyla bitirmisse ogrenci bu sirket 250 dolar bonus veriyomus. sirketin adini yazmiyorum simdilik modlardan onay cikarsa yazarim.

bu program nedir guvenilir bisey mi bilgisi olan var mi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benm de bir arkadsım gitmisti iste camp ile sadece 850 dolar vermis her sey dahil NY taraflarında calısmıslar.iste ama para filn kazanamamıs

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

para kazanilmadigi yaziyo zaten sadece kamp sonunda bir miktar para veriyo gibi anladim ben bu isin sikintili bi tarafi var mi acaba kalma ve calisma kosullari nasil biraz ayrinti ogrenebilirsem iyi olacak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim bi arkadasim buna benzer bi kampa gitmisti. Ayni dedigin gibiydi, cocuklar yardim, cit boyama, duvar boyama, bahce duzenleme gibi basit islerde calisiyorsun. Kalan zamanda da geziyorsun. Konaklama yeme icme falan hepsi onlara aitti. Memnun kalmislardi ama bazi kamplarda uyku tulumunda uyuyormussun galiba konaklama olarak.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Slm. Amrika ya giderken bu kamplara katılan bir kaç kişi ile tanışmıştım.. Şimdi kamp a katılırken çok değişik katagoriler var, cok değişik kamplar var.. 5-6 çeşit kamp var... küçüklere bakma kampı, eğitim kampları, dini kamplar, spor kampları vb parasıda ona göre değişiyo.. her şey onlara ait 600 dolardan 1500 dolara kdr sen veriyosun...
    Önce sen ne yapmak gerekli ona bakılcak.. eger elinde bi diploma varsa ögretenlik vb gibi, ya da bi concular liderlik serttifikası fln o zmn maas ın ve ordaki durumun yüksek kademede oluyoı ve brz daha cok para alıyosun..bunda cocuklarla el becerisi işi yapma, onlarla ilgilen me işleri var... eger bunu gibi bi sertişfikan yok ise dgr işler i yapıyosun temzilik, rehberlik , supervisor a yardım fln gibi.. ama bu kademler oraki aktifligine göre de değişir..
    Yaptıgın iş o kdr agır olmuyor... Eger cocuk kampında isen brz kafa ütülüyebilir o kdr Bu kamp işlerinde brz bagımlı oluyosun sabah uyanma akşam yatma zorunlulugu var... saatlare uyma fln.. Ama sadece kamp ta durmuyorsunuz aynı zmnda civardaki gezme yerlerini ve dgr kamplarada sizi götüyorlar... Ortam olarak gzl olur.. yanlız yapmak istediğiniz ve gitmek isteğiniz özel yerler varsa bagımısız takılmak isterseniz kamp brz zor glr...haa sunu söyleyim.. verilen kamp yerini arastırısanız .. gzl bulursanbız ise Work and Travle dan daha garabti olur..özellikle iş bulamam, işin iptrali,, yemek ve kalma sorunu açısından
    Kolay gelsin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eyw tsk ederim cevaplariniz icin

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

ben program sonunda 1500 kazanan bi arkadas duymustum ama.kampina gore degisir.tabiki bu net 1500

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar ben geçen sene kamp programı ile gittim Amerikaya muhteşem bir deneyimdi.Bu konuda her türlü yardım edebilirim.Benim zamanımda dolar üzerindendi ancak geçen gün gittiği mşirket ile görüştür kamp programı 700 euro ve içine uçak bileti herşey dahil,inanın hiçbir sorun yaşanmıyor,size köle gibi değil insan gibi davranılıyor.Sadece kamp bitiminde wat gibi 3000 dolar civarı bir para değil ortalama türkiyeden çıkarken ne kadar harcadıysanız okadar geri veriyorlar mesela benim geçen sene 800 dolar artı 131 dolar vize ücreti tutmuştu bana tam 900 dolar verdiler,2 kere amusemtn parka götürdüler school baslarla 45 dolarlık biletimi onlar ödediler bezbol maçına götürdüler,kamp hayatı wattan çok farklı ve sıcak bir hayattaı bana göre.Daha detaylı bilgi isteyen ve sorusu olan arkadaşlara zevk ile yardım ederim.
    2009 watçısı olcakken 2009 campusacısı olan şahsiyet

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende kamp programına başvurdum yarın şirketle ing mülakatım olcak umarım iyi geçer arkadaşlar şirketten şöyle bişey sölediler skype dan kamp yetkilileri tarafından mülakat da yapılıyormu.aranızda bunu yaşayan var mı??

BannedUser
    Guest

YouTube - CampUSA Tanitim

Video ekleyen şirkete dikkat Yüzyılın en buyuk wat vurgununu yapan firma. Bu arada şirket sahıbı hala TR de birkaç firma ile baglantılı.

Video ekleme nedenım tanıtım amaclı yoksa işi secmeyın demekle ilgili değil. Campusa da tabi amac para degıl tamamen dıl ve eglence. Secen arkadaslara mutlu bır yaz dılerım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı dessertsun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm. Amrika ya giderken bu kamplara katılan bir kaç kişi ile tanışmıştım.. Şimdi kamp a katılırken çok değişik katagoriler var, cok değişik kamplar var.. 5-6 çeşit kamp var... küçüklere bakma kampı, eğitim kampları, dini kamplar, spor kampları vb parasıda ona göre değişiyo.. her şey onlara ait 600 dolardan 1500 dolara kdr sen veriyosun...
    Önce sen ne yapmak gerekli ona bakılcak.. eger elinde bi diploma varsa ögretenlik vb gibi, ya da bi concular liderlik serttifikası fln o zmn maas ın ve ordaki durumun yüksek kademede oluyoı ve brz daha cok para alıyosun..bunda cocuklarla el becerisi işi yapma, onlarla ilgilen me işleri var... eger bunu gibi bi sertişfikan yok ise dgr işler i yapıyosun temzilik, rehberlik , supervisor a yardım fln gibi.. ama bu kademler oraki aktifligine göre de değişir..
    Yaptıgın iş o kdr agır olmuyor... Eger cocuk kampında isen brz kafa ütülüyebilir o kdr Bu kamp işlerinde brz bagımlı oluyosun sabah uyanma akşam yatma zorunlulugu var... saatlare uyma fln.. Ama sadece kamp ta durmuyorsunuz aynı zmnda civardaki gezme yerlerini ve dgr kamplarada sizi götüyorlar... Ortam olarak gzl olur.. yanlız yapmak istediğiniz ve gitmek isteğiniz özel yerler varsa bagımısız takılmak isterseniz kamp brz zor glr...haa sunu söyleyim.. verilen kamp yerini arastırısanız .. gzl bulursanbız ise Work and Travle dan daha garabti olur..özellikle iş bulamam, işin iptrali,, yemek ve kalma sorunu açısından
    Kolay gelsin...

bendende 2011 için düşünenlere ufak bir düzeltme çocuklara liderlik yaparsan daha çok değil az alıyorsun ama tabi iş kolay evladım koşma falan diyosun ama çocuk liderliğini secersen gece 15 çocukla beraber koğuşta yatıyorsun diğer işlerde 4 kişilik odalarda bu sene için 9 haftalık ücret stafflık için 1700 dolar + konaklama + 3 öğün yemek + evet o şirketle 2. sefer gidersen program için her şey dahil 250 dolar ödüyorsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)