Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TEB'den kredi!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart TEB'den kredi!!!

Arkadaşlar work and travella kredi alarak katılıcak veya katılmış kimse var mı? bizi bilgilendirirse memnun oluruz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Campusum Tebden kredi de uygun koşullar sağlıyormuş, 3-4 ay sonra ödenmeye başlıyorumuş, bir liste göndermişlerdi, şuraya ekliyeyim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki bizim amerikadan kazanıcağımız paralarla ödeyebilmemiz için krediyi hangi ay çekmemiz gerekiyo???

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ooo o krediyi senin hemen çekmen lazım ailenin bütcesine uygun ödeme seçenegini ayarlayip aylık ödemeye başlıyorsun. bende kredi çekiyorum. sen önce 300 dolar önkayıt parası vereceksin sonra iş kesinleşince 1000 dolar vereceksin. tabi sonra ucak parası peşin 1000 euro da öyle. yani senin o parayı kayıt yaptırırken çekmen lazım amerikadan dönene kadar yarısını ödemiş olursun zaten aileden öder. mesela ayda 150 ytllik bir ödeme planı yaptırsan hiç yormaz seni. hem yazın alacağın kredi/burs 3 ay birikmiş olacak 480 ytl öyle gelir eline. biraz da gidene kadar harclıgından biriktir ailene söyleme. ordan gelince çalıştım kazandım dersin ben öyle yapacam dolar almaya başladım bile artan paralarımla

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben burdayken ödeyebildikten sonra niye kendimi yorimkii zaten. benim zaten şuan elimde 1500 ytl var. bu parayla şirketin parasını vermeyi düşünüom. uçak biletleri falan alırken kredi çekim diyom yani gidiceğim kesinleşince. zaten ben fazla bişiy çekmiycem, 2000 ytl falan çekcem. heralde nisanda falan çeksem uygun olur demi....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ooo elinde para varsa hiç sorun etme ben 5000 ytl çekecem tabi hepsi work and travel için değil -aramızda kalsın ehuehueh- şaka bi yana 2000 ytl çekersen dokunmaz bile sana. 2-3 ay sonra ödemeyi başlatma şansın var. 2000 ytl zati 24 ay yapsan aylık sigara parası gibi bişe olur çok rahat ödersin. ben 5000 ytlyi 24 ay yapacam (vallah babam böle istedi) ayda 10 milyar banka borcu ödedikten sonra bu para hafif kalıyo 2000 ytl çekeceksen çok iyi zorlanmadan ödersin derim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ucak bileti erken alman gerek. bana kalırsa sadece ucak bileti parasını çek. harçlıgını da gidene kadar biriktirsin sanırım. yanına nere gidersen git bi 750 dolar al ama. depozit filan işin başlama süresi gecikebilir. 500 dolar alip da gitme derim bence çok az bi para 500 dolar. işi saglama al 1000 dolar ile git derim. bu arada iş bankasının san california da bi banka ortagı varmş ordan çok hızlı havale yapabilirsin (tabi masraflar ne kadar tutar bilmiyorum) onu daha öğrenmedim burdan ora ordan bura havale ne kadar tutar artık öğrenmek lazım. ben hemen iş bankası hesabımdan bir döviz hesabı açtım doları 1.5 ten alıyorsun internetten. varsa internet bankacılıgınız her gün 3-5 dolar alın hesaptan biriksin bi kenarda dolar düşükkken kaçırmayın derim

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

uçak bileti 1000 euro tutmaz.

ayrıca herkesi uçak bileti organizasyonumuza bekliyoruz. vizeleri aldıktan sonra başvurularınızı yapın. bileti ucuza getirmeye çalışıyoruz
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vallah shinoda abi ben nette hep baktım 800 euro dan aşağı ucak bileti yoktu şuan için. tabi vize dönemi başlayınca bu fiyatlar artar. bence. ve sonra indirtsek indirtsek 200 euro anca indiririz yine bize 800 euroya patlar şuanki fiyata sanırım. gönül ister ki 650-700 euro ya alabilek ama nerdeee. neyse hele iş belli olsun bileti hallederiz gerekirse gemi ile gideriz ehuehueh

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

800 euro ucak bileti icin cok yuksek fiyat wat icin ucuz ucak bileti icin sirketinizle iletisime gecin yardimci olucaklardir.Hatta shinodanin dedigi gibi toplu ucak bileti alinabilirse cok daha guzel fiyatlar gelir.Gecen sene olmamisti cok gec kalindigindan bu sene gerekli kisi toplanabilirse guzel fiyatlar gelicektir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar uçak biletiniz için firmalarınız konuşun bence benim yazılmış olduğum firma 650-750 euro dedi ben dolar olarak istediğimde ise 800-900 dolar civarında tutacağını söyledi bence 1000 euro çok yüksek bir fiyat

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uçak bileti 1000 euro tutmaz.

ayrıca herkesi uçak bileti organizasyonumuza bekliyoruz. vizeleri aldıktan sonra başvurularınızı yapın. bileti ucuza getirmeye çalışıyoruz
    shinoda ben basvurumu yapmıstım organizasyona,vize görüşmesine büyük ihtimal subat ortası gitcem.şirketim ucak biletinde cok acele etme bizde yardımcı oluruz diyor,sizin bu toplu organizasyon işi ne zman belli olur? tahmini bir zaman verebilir misin?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşlar şu önümüzdeki günlerde firmalarla ve acentalarla tekrar görüşme yapıp size daha net bilgiler aktarırız. Yalnız geçen sene mayıs aylarında acentanın biriyle görüştüğümüzde, bize yardım eden görevli eğer 100 kişilik bir uçak kaldırabilecek organizasyon sağlayabilirsek fiyatlar 500-550 euro'ya kadar düşebilir demişti. O sıralar uçak biletleri 700 euro ile 900 euro arasında değişiyordu ama dediğimiz gibi çok geç kalmıştık. Bu seneki organizasyonda mart ayı bitmeden ilk kafilenin işini görmeyi hedefliyoruz.

Vizelerinizi aldıktan sonra daha önce başvuru yapmış olsanız dahi tekrar başvurularınızı yapın. Ne kadar erken işimizi görürsek o kadar karlı oluruz. İşimize gelmeyen tek şey herkesin aynı uçakta aynı tarih ve saatte aynı istikamete gidiyor olma zorunluluğunun olması. Bu konu hakkında da konuşup ortak bir noktaya varmayı planlıyoruz. Eğer anlaşamazsak talep yoğunluğuna göre İstanbul-X-New York istikametinde yaparız. Çünkü birçok watçı önce newyorka inip sonra Amerika içinde dağılıyor. X dediğim yerler de Amsterdam, Frankfurt veya Paris olabilir.

Gelişmelere göre yakın zamanda daha net bir açıklama yaparız.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı wampir_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben burdayken ödeyebildikten sonra niye kendimi yorimkii zaten. benim zaten şuan elimde 1500 ytl var. bu parayla şirketin parasını vermeyi düşünüom. uçak biletleri falan alırken kredi çekim diyom yani gidiceğim kesinleşince. zaten ben fazla bişiy çekmiycem, 2000 ytl falan çekcem. heralde nisanda falan çeksem uygun olur demi....
    wampir lee sen benim geçen seneki halime benziyosunbenimde kenarda 1500 dolarım vardı.. 2000 ytl kadarda bankadan kredi çektim..ve maddi olarak seni fazla zorlamaz emin olabilirsin. rahat kapatırsın..ama sakın ben biraz daha fazla çekiimde sonra nasıl olsa kapatırım mantığı yürütme. o zaman işin suyu çıkıyor..ve kesinlikle ve kesinlikle krediyi en erken mayıs en geç haziran ayında çekin zaten iki günde bütün işlemleri halledip parayı alabiliyosunuz..ha diyceksiniz uçak biletini erken alıp kar'a geçmek istiyorum... emin olun o zaman bile siz zararlı çıkıyorsunuz. krediyi kesinlikle erken çekmeyin çekebiliğiniz kadar geç çekin..ve sakın ama sakın bi şi olmaz demeyin..arkadaşlar kusura bakmayın önerilerimi üzerine basa basa belirtiyorum yazdıklarıma dikkat etmeniz için ..çünki bu deneyimleri bire bir yaşayan biriyim. ve çok zor durumda kalan arkdaşımın yaşadıklarını kimsenin yaşamasını istemem..krediyi çekerken herşey başta çok güzel gözüküyor .ama gidip gelince kabusa dönüşebilme ihtimali var. o yüzden tedbirli olmanızı tavsiye ediyorum. bide sakın program ücretinin hepsini bankadan kredi çekmenizi önermem...

wampir lee sana önerim elindeki parayla uçak parasını veririsin. şirketin parasınıda haziran ayına kadarda ertelemen ..şirketler biraz mırın kırın ediyo ama bu ödeme konusunda fazla sorun çıkarmıyor...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

SHİNODA kusura bakma bu konuyu ben açıcaktım . ama sağolsun arkadaşlar açmış..banada artık sorusu olanlara cevaplamak düşüyo

arkadaşlar şunuda belirtiim söylemeyi unuttum en uygun faiz oranları geçen sene TEB deydi.. ben ondan çektim. ama siz yinede bankaları bi araştırın. belki rekabetten dolayı faizleri aşağıya çeken bankalar olmuş olabilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar herşey ii güzelde bu teb kredi vermek için hiçbi şart istemiyomu..herkese vermiyo heralde aradığı şartlar neki???

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

krediyi öğrenci olduğundan dolayı sen değil, ailende çalışan kişi üzerinden çekiceksin.. eğer düzenli bir maaşı varsa iki günde parayı hemen çekebiliyosun..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Kredi olayini 2 kez dusunmek lazim bence. Dikkat
    Work and Travel Alaska - Dikkat !

http://www.turkishwat.net/dikkat-alaska-t3370.html

_______________SkyBlue2391_______________

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    krediyi öğrenci olduğundan dolayı sen değil, ailende çalışan kişi üzerinden çekiceksin.. eğer düzenli bir maaşı varsa iki günde parayı hemen çekebiliyosun..
    Peki krediyi çekme sebebi, ailenin para vermemesi ise ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki krediyi çekme sebebi, ailenin para vermemesi ise ?
    bankalar WAt keredisi diye öğrencilere kredi vereceğini vadediyo. ama verse bile aileden çalışan birisinin kefil olması gerekiyo.. yani normal bi çalışanın bankadan kredi çekmesinden hiç bi farkı yok sadece adı farklı. faiz oranları bile aynı hemen hemen..yani bankanın sadece öğrenci olduğundan dolayı kefil göstermeden kredi vermesi imkansız bi durum.. işlerini öyle yada böyle garantiye alıyorlar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)