Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Job Fair & Job Fair Online

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Exclamation Job Fair & Job Fair Online

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak,

şimdi malum şirketlerin farklı paket seçenekleri oluyor, ben full olan job fair paketini seçmiştim, gelgelelim job fair e katıldığımda ne göreyim şirketten yaklaşık 20 25 iş teklifi gelmesine rağmen 10 civarı işveren gelmişti fuara ve diğer işvereni gelmeyen yerlerin alımınıda sponsorun yetkilileri yapıyordu, benim karar kıldığım işyerinin de işvereni gelmemişti ve ben sponsorla grüşüp anlaşıp sözleşmemi imzaladım, ancak benim job fairi seçmemin tek sebebi işverenle görüşme seçeneği olmasıydı, bu da mümkün olmadı, zaten şirketin kataloglarında ya da bilgilendirme sayfalarında da belirttiği üzere job fair ve job fair online adlı paket arasındaki tek farkta buydu, ben bu duruma baya bi sinirlenmiş durumdayım doğrusu, yani sonuçta iki paket arası fiyat 100$ farkediyor neden yok yere o kadar para vereyim ki diyorum ki kendi kendime, gidip şirketle konuşayım diyorum bakalım ne cevap verecekler, sonuçta sözleşmede yazan bişeyi karşılamadılar, bu konuda sizlerinde fikirleriniz önerilerinizi almak istedim, ne yapmalıyım sizce?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

....!!!....

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadasim simdi sirketini savunmak gibi soylemiyorum ama ne farkederki.sonucta oradaki sorumlulugu sponsor sirket almis oluyor.onemli olan resmiyette olandir.oraya senin isvereninde gelseydi zaten buyuk ihtimal orada onu goremiyeceksin.ama sen yinede bi danis sirketine

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mustafa61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim simdi sirketini savunmak gibi soylemiyorum ama ne farkederki.sonucta oradaki sorumlulugu sponsor sirket almis oluyor.onemli olan resmiyette olandir.oraya senin isvereninde gelseydi zaten buyuk ihtimal orada onu goremiyeceksin.ama sen yinede bi danis sirketine
    hayır dediğin gibi değil ama, mesela kings dominon da çalışmayı tercih edenler işvereniyle birebir görüşüp imzaladı sözleşmesini, ya da herhangi başka bi iş, yani 10 civarı işveren gelmişti ve bizzat görüştüler hepsi, zaten job fair de bu demek değil mi? ya da ben mi yanlış biliyorum?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

illaki direk oradaki sirket temsilcisi gelmek zorunda degildir.ben direk six flags danismaniyla gorustum anlastim ama diger bir sponsor temsilcisi vardi oda diger bir kac ise bakiyordu.ama aradaki 100 dolarlik fark konusunda sirketinle konusabilirsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

işte bizde de tam olarak öyle oldu, ama herhangi biriyle imzaladıktan sonra ne anlamı kaldı ki job fair n yani bu takıldığım nokta, bakalım en kısa zamanda uğrayacağım şirkete,

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sana daha pahaliya verme sebepleri isverenle karsilikli gorusup isinin garanti sekilde bulunmasidir.. yani isveren sponsor gorevlisi de olabilir , profesyonel insan kaynaklari temsilcisi de olabilir gercek isverenin de olabilir..diger paketi secseydin is fuarindaki gibi hazir isi bulup secenklerini birebir ogrenip kesin yerlestirme yapamicaktin.... watcilar bircok ise basvurup red yiyebiliyorlar ve is bulam sureci uzamis ve istemedigi isi secmek zorunda kalmis olabiliyorlar..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ozgursum teşekkür ederim bilgilendirmen için, benim bildiğim online ı seçtiğimdede her türlü iş detayına ulaşıyorsun, tek fark yüzyüze görüşmemek, doğrusu sponsor firmanın yetkilisiyle görüşmek tatmin etmedi diyebilirim, ama onlinedada şöyle bişey var sen işi değil iş seni seçiyo gibi bişey, kesin olmuyo yani, sanırım çokta üstüne gitmemem gerekiyo bu açıdan bakınca, tekrar teşekkür ederim fikir verdiğiniz için arkadaşlar

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

online isler hakkinda bir ekleme yapmak istiyorum ozgursumun dedigine.bir cok teferruati var yok okuldan hocandan su belge yok saglik raporu yok cart curt dahasi neler neler.ama job fairde karsinda tak diye adamda rahat sende rahatsin.aradaki 100 dolar emin ol o ugrasmalara falan deger.ama karar senin istersen yinede bir sor...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eyvallah saol, vazgeçtim ya sanırım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)