Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New York benden buyuk!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Unhappy New York benden buyuk!

Arkadaslar wat bitip eve donerken elimde 3 tane bavulla tek basima new yorka gidicem gezmek icin erkenden gidicem bana kalacak ucuz ve guvenli otel lazim esyalarimi kitleyebilecegim ve tek basima kalabilecegim. Bavullarin icinde 2-3 bin dolarlik esya olcak nasi yapcam bilmiyorum daha once denemis olanlar tavsiye verebilirler mi simdiden tesekkurler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

new yorkta ucuz bi hostel var 103.caddede amsterdam avenue uzerinde.internatinal hostel.gunlugu 35-40 dolardan kalabilirsin.zaten bundan iyisini bulamazsin bence.yurt gibi 6 -12 kisilik odalari var.sana ait dolabin olacak ama kilidin olmasi gerekio sana ait.rahatlikla icine koyabilirsin esyalarini.guvenli bi yer.kaldim ordan biliorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abi pm at. Daha ucuza guvenli hostel ayarlarim sana. Hatta birlikte takiliriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayni sekilde eylul 25 gibi new yorkta olcam,macera olsun diye tek basimiza geldik ama new york city icin "siren sesinin eksik olmadigi sehir diyorlar" uygun fiyata guvenilir nereler var,deneyim sahibi arkadaslar umarm yardimci olurlar..
    Hold up... hold on... don't be scared..You'll never change what's been and gone ..May your smile... Shine on... Don't be scared..Your destiny may keep you warm..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kahvalti+konaklama l hostelde 25$-30$ a halledersin... ( metroya 1 dk uzaklikta, times a metro ile 15 dakika)

Timesin yanindaki hosteller 30_40$ a oluyor. Ama odalar kalabalik oluyor. Kahvaltida yok....

Times dan uzaklastikca fiyatlar duser ama metroya yakin olmasina bakin kalacaginiz yerin. metroyla her yere 15 dkda gidebiliyorsun zaten. Amac metroya giderken fazla yurumemek

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

metro derken bu penn station falanmı kardeş ?? çünkü penn stationun hemen yanında bi hostel buldum online rezervasyon yaptırdım

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Wink

Manhattan nickli arkadasin dedigi hostelin adi ' L Hostel '
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gayet guzel orasi L HOstel tavsiyemdir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Hampton inn diorum..
    Daha guzel daha ucuzu usa snrlari icinde olamaz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kahvalti+konaklama l hostelde 25$-30$ a halledersin... ( metroya 1 dk uzaklikta, times a metro ile 15 dakika)
    dediklerin cok guzelde odalar kac kisilik 15 kisilik fln diildir inslah oyleyse bende biliyorum 20$ geceligi ama guvenemiyorum iste giren cikan belli degil

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

20 kisilik oda yok. Max oda 14 kisilik. oda yani bi odada 14 kisi kalmiyorsun. 6 kisi bi katta kaliyor. Odadan asagi kata merdiven iniyor. Orada da 8 kisi kaliyor....

10 kisilik odalari ise bi odada 6 diger odada 4 kisi var. Normalde 2 ayri oda ama tek diye geciyor...

8 kisilik odalar tek oda....

6-4-2-1 diye gidiyor iste secenekler. Parana gore en uygunu neyse ojnu secersin

evet l hostels. valla adamlarla konusacagim komisyon alacagim en sonunda. Benim kadar reklamini yapan yok

bu arada usanin en iyi 10. Hosteli secilmis afis falan asip hava atmislar

dunde 1. Yili diye parti vardi ucretsiz karpuz bira hot dog muzik falan gerxi sonuna yetistik duyguyla... Sadece 3 tane icebildim persembe baska parti var acisini cikaracagim

bu arada penn station degil... Bildigin subway e yakin olmasi onemli. Yani hosteldan cikinca metroyla times a gitmek icin yurumeyin diye. Tabi hostel times in yakinlarindaysa gecerli degil bu zaten yuruyerek giddersin... Manhattandaki hosteller zaten metroya yakindir. Sehrin her tarafinda metro var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)