Work and Travel 2025
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: her gordugun dukkana girme

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart her gordugun dukkana girme

Ohio Columbusta arkadasla geziyoruz magzalari,alisveris merkezlerini neyse bir dukkan gorduk disardan BOOK STORE yaziyo kitaplar gorunuyor icerdeki ve t-shirtler var bide hediyelik cerceve falan gordum dedim girelim iceri bir bakalim....

girdik gayet hanim hanimcik(!) bir bay(?) arkadasimiz bizi karsiladi tamam dedim olur oyle heryerde var.neyse dolasmaya basladik baktim kartpostallar var hemen gittim hediyelik biseyler vardir diye anam ne goreyim dev gibi bodyci adamlar kartpostallarin ustunde ve dev gibi acmislar(!) her yerlerini dedim hasss ya diger fotolara baktim hepsi oyle hep ciplak erkek resimleri neyse dedim bir adim attim erkekler icin dev gibi dev gibi vibratorler dedim sictik cabuk cik disari bizim elemana. her yerde gay urunleri bir de 2 kisi girmisiz iceriye 2 erkek. sagolsun gorevlide kirik.o sirada baktim gorevli yaklasiyodu hani bide utanmadan sorucak ne lazim diye bizim arkadasi ittim hemen disari attik kendimizi.yani burdan cikarilacak ana fikir her gordugunuz dukkana girmeyin disarda guzel seyler kitaplar olsa bile icerde fena seyler olabiliyor madara olmanin bir luzumu yok hadi eyv

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vay be book store a bak sen o tabelanın altında üstünde yazıyodur illa bişeyler ya dikkat etseydiniz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haklisin belki vardir da gormedik

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Of of Ucuz kurtulmuşsunuz. Hayır adam sorsaydı "ne istiyorsunuz" diye ne cevap verirdiniz merak ediyorum. Komedi olurdu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum columbus nasıl bıraz anlatırmısın haftaya bende oralara gelıcemde hava durumu fln nasıl?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Gecmis olsun biz de DeJavu ya gidicektik fakat fazla para harcamiyalim die girmedik donuste artik .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla columbus bok gibi bir yer onu bil yani.burda herkesin kullandigi bir laf var ^everywhere far from each other^ harbiden oyle heryer birbirine uzak ve altinda araban yoksa bi yerden bi yere gitmek zulum.ve down town da oturmuyorsan ki %80 oturmayacaksin cunku cok pahali o kaldigin yerdeki 2-3 markete muhtacsin.ben sansliyim patron altima jeep wrangler verdi havuza onunla gidip geliyorum istedigim zamanda geziyorum ama herkese boyle bir sans verilmiyor.7 turk calisan icinde anahtar sadece bende.neyse uzun lafin kisasi iyi bi sehir deil,toplu tasima yok.gezicek cok yeri yok,bizim konya,kayseri gibi anadolu sehirlerine benziyor klasik memur kenti.yardimci olmusumdur umarim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkurler dostum yeterınce acıklayıcı oldu e bu durumda yandık kısaca bizde...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı lasthero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ohio Columbusta arkadasla geziyoruz magzalari,alisveris merkezlerini neyse bir dukkan gorduk disardan BOOK STORE yaziyo kitaplar gorunuyor icerdeki ve t-shirtler var bide hediyelik cerceve falan gordum dedim girelim iceri bir bakalim....

girdik gayet hanim hanimcik(!) bir bay(?) arkadasimiz bizi karsiladi tamam dedim olur oyle heryerde var.neyse dolasmaya basladik baktim kartpostallar var hemen gittim hediyelik biseyler vardir diye anam ne goreyim dev gibi bodyci adamlar kartpostallarin ustunde ve dev gibi acmislar(!) her yerlerini dedim hasss ya diger fotolara baktim hepsi oyle hep ciplak erkek resimleri neyse dedim bir adim attim erkekler icin dev gibi dev gibi vibratorler dedim sictik cabuk cik disari bizim elemana. her yerde gay urunleri bir de 2 kisi girmisiz iceriye 2 erkek. sagolsun gorevlide kirik.o sirada baktim gorevli yaklasiyodu hani bide utanmadan sorucak ne lazim diye bizim arkadasi ittim hemen disari attik kendimizi.yani burdan cikarilacak ana fikir her gordugunuz dukkana girmeyin disarda guzel seyler kitaplar olsa bile icerde fena seyler olabiliyor madara olmanin bir luzumu yok hadi eyv
    usta valla book store gidiyim derken az kalsın bok yoluna gidiyormuşsun.allah korumuş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

madara olmak? gay olmak yada sanılmak madara olmak mı? bence bu zihniyetler alınmasın ameirka ya.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bilmeden böyle bir duruma düşmek insana kendini kötü hissettirir gerçekten. oranın neresi olduğunu bilerek meraktan girsen kafan rahat olur adama da dersin "size saygımız sonsuz ama merak ettik burada ne var ne yok" diye gerçi oda cevabı yapıştırmaz inş gel bak buyur bakalım ne var ne göreceksin diye ama geçmiş olsun. bundan sonra 2 defa düşünüp öyle giricem dükkanlara
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ItsBritneyB*tch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madara olmak? gay olmak yada sanılmak madara olmak mı? bence bu zihniyetler alınmasın ameirka ya.
    hahaha

amerikada çok var ya öyle dükkan bizim komşu erotic shopta çalışıyordu bize yaşadığı olayları anlatıp dururdu hergün
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha

amerikada çok var ya öyle dükkan bizim komşu erotic shopta çalışıyordu bize yaşadığı olayları anlatıp dururdu hergün
    olcak tabi öyle dükkan arkadaş iyiki san francisco ya gitmemiş iyiki. yoksa ''madara'' olurmuş mazallah.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

konu gay olmak yada sanılmak değil, bilmeden yanlış dükkana girmek ztn madara olmaktır az çok

manav diye kuru temizleyiciye girsende madara olursun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı trinidadtobago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu gay olmak yada sanılmak değil, bilmeden yanlış dükkana girmek ztn madara olmaktır az çok

manav diye kuru temizleyiciye girsende madara olursun
    onu yapmak ıcınde gerizekalı olmak gerekır

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı BlackAndWhiTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu yapmak ıcınde gerizekalı olmak gerekır

direk spastik olmak gerek o ayrıda sadece örnektir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

düper ya koptum
    C* Ne MutLu TÜRK'üm Diyene C*

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ItsBritneyB*tch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu görüş meselesidir. Sen onay verebilirsin veya hoş karşılayabilirsin ama bazılarımız hoş karşılamayabilir. Bende hoş karşılayanlardan değilim ve sana 10 milyon tane hoş karşılamayan gaylerle dalga geçicek amerikalı bulabilirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks